Zavrieť

Porady

Pamäť

luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pozdravujem Vás,

aj Vám sa stáva to, čo mne, že idete z jedného konca bytu na druhý koniec a kým tam prídete, zabudnete, čo ste tam chceli urobiť?
Neviem, či sa mám nad sebou zasmiať, alebo skôr zaplakať ... ...
Usporiadat
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes hádam nikto nezabudne, že je Silvester ... ... a nezabudne to aj veselo osláviť ... ... ............
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

opravoval som dvere,v jednej ruke kombinačky v druhej kolač.hadajte do coho som sa zahrizol? pomozem.....zaiskrilo sa mi pred ocami.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vulxy Pozri príspevok
opravoval som dvere,v jednej ruke kombinačky v druhej kolač.hadajte do coho som sa zahrizol? pomozem.....zaiskrilo sa mi pred ocami.
...žeby do dverí ...???
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

buchač Pozri príspevok
...žeby do dverí ...???
take zle to este nieje
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Nezabudnime , že sme sa preklopili do nového roka a už máme január 2012. Aj keď mne sa bežne stávalo, že som v dátume k januáru písala ešte predchádzajúci rok .... ...


Tak prajem všetkým šťastný a spokojný nový rok a aj v tomto novom roku dobrú, nestarnúcu pamäť .
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes si pamätám jeden sen z troch. To je aká pamäť, tretinková ... ??
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

A zase som sem zablúdila.
Včera v jednej inštitúcii, kde som chcela nechať telefonický kontakt na mňa, som si za ten svet nevedela spomenúť na svoje číslo mobilu, ani číslo pevnej linky domov. Pripadala som si prinajmenšom hlúpo , aj keď dcéra sa ma neskôr doma, keď som jej to opisovala, povzbudzujúco opýtala, že ako často telefonujem sama sebe ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať