Zavrieť

Porady

Mzdy v MRP a prechod do nového roku

Ahojte, chcela by som poprosit o radu daku dobru dusu ako sa v MRP pri spracovaní miezd prechadza do Noveho roku, co vsetko treba urobit, pripadne ci je pri tychto krokoch potrebne zachovat i daku postupnost. Dakujem pekne.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Ja mám tiež tú istú verziu 6.00.009 a tlačí mi dobre, nemám žiadny problém. Skús znova natiahnúť upgrade.
Aj to som skúšal, a vyhodilo mi, že mám aktuálnu verziu, preto neurobí ďalší upgrade.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Verziu máš dobrú, len sa mu čosi nepáči pri výpočte a spracovaní výkazov - ja som mal problém v nezdaniteľnej čiastke.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mzdu máš vypočítanú dobre? Na páske sa zobrazí aj poistné org GP, UP? Ak áno, tak potom skús pozrieť, či je v Číselníkoch-Číselníky pp a dohôd nastavené pri dohode poistné do SP /UP, GP.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
mzdu máš vypočítanú dobre? Na páske sa zobrazí aj poistné org GP, UP? Ak áno, tak potom skús pozrieť, či je v Číselníkoch-Číselníky pp a dohôd nastavené pri dohode poistné do SP /UP, GP.
Na výpl.páske mám uvedené UP a GP organizácie. A aj v číselníku pp a dohôd mám nastavené UP a GP len organizácia.

Napriek tomu stále vyhadzuje to vyššie uvedenú chybu. Ako ďalej mám postupovať? Hotline je permanentne obsadený.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zoli, bude to tou konverziou, skúsila som pridať nového dohodára a išlo to. Ešte niečo pozriem.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Napíš e-mail do mrp, vždy mi odpovedali do druhého dňa, niekedy hneď.
Vie to riadne vytočiť, držím palčeky.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
Zoli, bude to tou konverziou, skúsila som pridať nového dohodára a išlo to. Ešte niečo pozriem.
Lenka tiež som skúsil nanovo konverziu. Založil som novú firmu, natiahol dáta zo zálohy, a vykonal konverziu na eur. Vypočítal mzdy za 01/2009 dohodárov (nemá TPP) a stále hlási tú istú chybu.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zoli založila som novú firmu, natiahla data, spravila konverziu, vypočítala mzdu jedného dohodára a funguje. To bude v nastavení, čo sa neprenieslo ok do databázy po konverzii.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Keď si v poistnom po prevedenom výpočte a 2x klikneš na urazove, alebo garančné poistenie, zobrazí sa Ti správny súčet VZ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
Keď si v poistnom po prevedenom výpočte a 2x klikneš na urazove, alebo garančné poistenie, zobrazí sa Ti správny súčet VZ?
Áno. Mám dve dohody po 265,50 spolu 531. A aj vypočítané odvody do UP a GP je správne. Odvody vyráta správne, len nevie zobrzit výkaz na tlač.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Chybu Ti vypisuje aj pri Prílohe?
A skúšal si uložiť výkaz do súboru?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
Chybu Ti vypisuje aj pri Prílohe?
A skúšal si uložiť výkaz do súboru?
Prílohu zobrazuje v pohode. Pri uložení výkazu (1.strany) do súboru hlási tú istú chybu, ako pri zobrazení na monitor.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pomaly sa aj k niečomu dopracujeme...
Ešte ma napadá, či máš správnu predlohu výstupnej zostavy?
Ja som síce všetko otestovala na verzii 6.00.007, tak neviem či nepridali aj novšiu predlohu, alebo robili nejaké úpravy.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
Pomaly sa aj k niečomu dopracujeme...
Ešte ma napadá, či máš správnu predlohu výstupnej zostavy?
Ja som síce všetko otestovala na verzii 6.00.007, tak neviem či nepridali aj novšiu predlohu, alebo robili nejaké úpravy.
Na rok 2009 je jedna jediná predloha:

F 01 Výkaz pre Soc.poisťovňu (2009)


V predlohe na rok 2008 to vykazuje správne.
0 0
janulik100 janulik100

janulik100 je offline (nepripojený) janulik100

Katka0208 Pozri príspevok
Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť? Na mzdy mám verziu 7.10g - univerzálny systém. Zaujíma ma, prečo mi pri tlačení výkazov do zdravotnej poisťovne sumy preddavkov zaokrúhľuje na celé eurá??? Nemalo by to byť na 2 desatinné miesta??? Ďakujem
ahoj ja mám síce inú verziu programu, ale mala som rovnaký problém, zistili sme, že bolo niekoľko verzií upgrade ..od prvej verzie ho ešte 7x opravovali, takže skús znovu upgrade. Ja som to tak urobila a už to bolo v poriadku.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Skús ešte v číselníkoch pozrieť, aby si mal všetko numerické hodnoty (nie vzorec) - aj pri odvodoch.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Braňo Pozri príspevok
Skús ešte v číselníkoch pozrieť, aby si mal všetko numerické hodnoty (nie vzorec) - aj pri odvodoch.
V čísleníkoch kde sa to nastavuje. Pri odvodoch sa nastavujú predsa iba percentá, a základ z čoho sa má rátať.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Číselníky-formát hodnoty
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
už Ti zostáva ten hotline.
Pokiaľ Ti ostatné firmy idú v pohode, len títo dohodári nie, skôr mi to pripadá akoby data pri výstupnej zostave neboli kompatibilné s nastavením danej predlohy.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Braňo Pozri príspevok
Číselníky-formát hodnoty
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať