Zavrieť

Porady

Mzdy v MRP a prechod do nového roku

Ahojte, chcela by som poprosit o radu daku dobru dusu ako sa v MRP pri spracovaní miezd prechadza do Noveho roku, co vsetko treba urobit, pripadne ci je pri tychto krokoch potrebne zachovat i daku postupnost. Dakujem pekne.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
už Ti zostáva ten hotline.
Pokiaľ Ti ostatné firmy idú v pohode, len títo dohodári nie, skôr mi to pripadá akoby data pri výstupnej zostave neboli kompatibilné s nastavením danej predlohy.
Na hotline majú Orange vyplnutý a T-Mob stále obsadený. Napísal som im maila.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
takže som sa trošku "pohrala". Pokiaľ nemáš žiadny prac. pomer a máš len dohody, program nespraví výkaz do SP. Iba keď máš prac. pomer + dohody. Myslím si , že toto je problém všetkých,nielen u Teba, budú sa s tým asi ihruškať v mrp.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Už sa aj bojím nakúkať do tejto témy, čo sa v tých mzdách deje. Ešte stále nemám preklopené mzdy, lebo len čakám a čakám a ............, že predsa len niekto z MRP tu nakúka a problémy rieši. Je 17. februára a najvyšší čas, aby to šliapalo ako hodinky.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Marína Pozri príspevok
Už sa aj bojím nakúkať do tejto témy, čo sa v tých mzdách deje. Ešte stále nemám preklopené mzdy, lebo len čakám a čakám a ............, že predsa len niekto z MRP tu nakúka a problémy rieši. Je 17. februára a najvyšší čas, aby to šliapalo ako hodinky.
Už majú aj vyššie rozoberanú chybu nahlásenú.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
takže som sa trošku "pohrala". Pokiaľ nemáš žiadny prac. pomer a máš len dohody, program nespraví výkaz do SP. Iba keď máš prac. pomer + dohody. Myslím si , že toto je problém všetkých,nielen u Teba, budú sa s tým asi ihruškať v mrp.
Presne ako píšeš problém je iba v tých firmách kde nemajú TPP len dohody.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stiahla som si novú verziu, a už to aj mne robí pri samom dohodárovi. Takže môžme očakávať buď nový upgrade, alebo nejaký pokec ako to napraviť.
Zoli ty máš určite všetko ok.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Presne ako píšeš problém je iba v tých firmách kde nemajú TPP len dohody.
Presne tak, teraz som to skúsila a robí mi tu istú chybu.
Hádam to opravia.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
Stiahla som si novú verziu, a už to aj mne robí pri samom dohodárovi. Takže môžme očakávať buď nový upgrade, alebo nejaký pokec ako to napraviť.
Zoli ty máš určite všetko ok.
m.hladka Pozri príspevok
Presne tak, teraz som to skúsila a robí mi tu istú chybu.
Hádam to opravia.
Ja som bol blbec. Lebo výplaty mám už hotové asi týždeň, a dnes som chcel len vytlačiť všetky výkazy, aby som ich poslal. Mám "manažéra aktualizácie", a pri spustení programu vykrikoval, že je nová verzia. Tak som si ju stiahol. A poriadne som si nas..l do huby a vyrobil zbytočný problém.
0 0
vmartina vmartina

vmartina je offline (nepripojený) vmartina

Dobry den, kde sa prosim Vas nastavuje zaokruhlenie mzdy k výplate. Program mi pocita z HM 325,30 € odvody sice spravne zaokruhlene ale mzdu čistú ktorá prislúcha k výplate v sume 281,89 a potrebujeme to mat na 281,90€. To iste mi robi aj pri minimálke=256,08 € k výplate. Ďakujem za radu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Ja som bol blbec. Lebo výplaty mám už hotové asi týždeň, a dnes som chcel len vytlačiť všetky výkazy, aby som ich poslal. Mám "manažéra aktualizácie", a pri spustení programu vykrikoval, že je nová verzia. Tak som si ju stiahol. A poriadne som si nas..l do huby a vyrobil zbytočný problém.
Zoli tak či tak, by sme si museli kvôli novým výkazom stiahnuť novú verziu.
A ja nepoužívam manažéra, sťahujem si verzie zo stránky, ak by neprebehla verzia správne, aby som si ju mohla preinštalovať, resp. nainštalovať staršiu verziu.
Zbytočný problém to nie je, aspoň sa na daný problém prišlo teraz.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pripájam odpovedný mail z MRP:

"Dobry den,
prilozeny subor po11_101.fr3 predstavuje formular vystupnej zostavy. Tento subor ulozte do podpriecinka Predlohy.

Ak ste aplikaciu MRP Mzdy a personalistika nainstalovali do priecinka "C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (SK)\"
cesta je:
C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (SK)\Predlohy\

Ak ste aplikaciu MRP Mzdy a personalistika nainstalovali do priecinka "C:\MRPWin\Mzdy a personalistika (SK)\" cesta je:
C:\MRPWin\Mzdy a personalistika (SK)\Predlohy\ " (toľko citát)

Nedá sa pripojiť súbor koncovkou fr3.

Cez ss hláste sa kto má záujem o preposlanie mailom. Dúfam, že tým neporuším autorské práva. Totiž na ich stránke zatiaľ nie je oprava prístupná.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 17.02.09 at 11:44
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zoli, keď chceš sem súbor pridať, stačí ho zazipovať a tak priložiť.
Myslím si, že ale vydajú upgrade a tam už zakomponujú aj novú - upravenú výstupnú predlohu.
0 0
Katka0208 Katka0208

Katka0208 je offline (nepripojený) Katka0208

janulik100 Pozri príspevok
ahoj ja mám síce inú verziu programu, ale mala som rovnaký problém, zistili sme, že bolo niekoľko verzií upgrade ..od prvej verzie ho ešte 7x opravovali, takže skús znovu upgrade. Ja som to tak urobila a už to bolo v poriadku.
dakujem, vyskusam, dufam, ze to bude dobré. pekný deň
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Je v poriadku, keď vo mzdách verzia DOS/WIN (universal) sú údaje vo výkaze do ZP prvá strana zaokrúhlená na celé €, a v prílohe sú riadne uvedené aj centy?
Ďakujem za odpovede.
0 0
danes danes

danes je offline (nepripojený) danes

Udaje vo výkazoch do ZP sú tiež na 2 desatinné miesta ako
v prílohe, len musíš ísť do mzdového číselníka a uložit si nové
výkazy od r.2009
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
danes Pozri príspevok
Udaje vo výkazoch do ZP sú tiež na 2 desatinné miesta ako
v prílohe, len musíš ísť do mzdového číselníka a uložit si nové
výkazy od r.2009
Ďakujem, to mohli v MRP urobiť v rámci aktualizácie.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
lenkak Pozri príspevok
Zoli, keď chceš sem súbor pridať, stačí ho zazipovať a tak priložiť.
Myslím si, že ale vydajú upgrade a tam už zakomponujú aj novú - upravenú výstupnú predlohu.
Len otázka kedy. Mna totiž už tlačí termín zasielania výkazov, a myslím si, že s tým nie som sám.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tak pripojil som zipnuté. Treba rozbaliť. Návod ako nahradiť najdete vyššie v mojom inom príspevku.
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
lenkak Pozri príspevok
takže som sa trošku "pohrala". Pokiaľ nemáš žiadny prac. pomer a máš len dohody, program nespraví výkaz do SP. Iba keď máš prac. pomer + dohody. Myslím si , že toto je problém všetkých,nielen u Teba, budú sa s tým asi ihruškať v mrp.
Ja mám tiež len dohodárku, a program mi spravil výkaz do SP
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

u.erika Pozri príspevok
Ja mám tiež len dohodárku, a program mi spravil výkaz do SP
no erika, keby si bola taká šikovná ako my, čo sme si nainštalovali najnovšiu verziu, tak by si ten výkaz nemala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať