Zavrieť

Porady

Mzdy v MRP a prechod do nového roku

Ahojte, chcela by som poprosit o radu daku dobru dusu ako sa v MRP pri spracovaní miezd prechadza do Noveho roku, co vsetko treba urobit, pripadne ci je pri tychto krokoch potrebne zachovat i daku postupnost. Dakujem pekne.
Usporiadat
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Monika Kováčová Pozri príspevok
no erika, keby si bola taká šikovná ako my, čo sme si nainštalovali najnovšiu verziu, tak by si ten výkaz nemala
Prepáčte, robila som mzdy v nedeľu, vtedy mi ešte spravil program výkazy včera som si nainštalovala novú verziu, ale som nepozerala, aké zmeny sú tam. Teraz som skúšala a neidete to. Prílohu spraví ale výkaz nie. Ešte raz prepáčte
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

u.erika Pozri príspevok
Prepáčte, robila som mzdy v nedeľu, vtedy mi ešte spravil program výkazy včera som si nainštalovala novú verziu, ale som nepozerala, aké zmeny sú tam. Teraz som skúšala a neidete to. Prílohu spraví ale výkaz nie. Ešte raz prepáčte
Mala som ten istý problém. Znovu som preinštalovala a je to v poriadku.
Skús preinštalovať.
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
jamis Pozri príspevok
Mala som ten istý problém. Znovu som preinštalovala a je to v poriadku.
Skús preinštalovať.
nainštalovala som to ešte raz, aj tak mi to neide. Keď si vyberem tlačový formulár: F 01 výkaz pre SP, tak tam napíše chybu: Memo 182:Format ´%2F´invalid or incompatible with argument
v tlač. formulári 01 a 02 mi to vytlačí dobre, ale v pravom dolnom rohu chýba čiarový kód. Už mi volali z SP, že tieto formuláre nie sú dobré
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

u.erika Pozri príspevok
nainštalovala som to ešte raz, aj tak mi to neide. Keď si vyberem tlačový formulár: F 01 výkaz pre SP, tak tam napíše chybu: Memo 182:Format ´%2F´invalid or incompatible with argument
v tlač. formulári 01 a 02 mi to vytlačí dobre, ale v pravom dolnom rohu chýba čiarový kód. Už mi volali z SP, že tieto formuláre nie sú dobré
Ja predtým ako som preinštalovala som dala dotaz na MRP a prišla mi táto odpoveď i s priloženým súborom. Lenže som ho nepoužila, nakoľko som to medzitým skúsila preinštalovať a išlo mi to.

To to je odpoveď z MRP

Dobry den,

prilozeny subor po11_101.fr3 predstavuje formular vystupnej zostavy. Tento subor ulozte do podadresara Predlohy t.j. ak ste program MRP Mzdy a personalistika nainstalovali do implicitneho adresara cesta je:

C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (SK)\Predlohy

Skús tam poslať email a určite Ti to opravia,
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
jamis Pozri príspevok
Ja predtým ako som preinštalovala som dala dotaz na MRP a prišla mi táto odpoveď i s priloženým súborom. Lenže som ho nepoužila, nakoľko som to medzitým skúsila preinštalovať a išlo mi to.

To to je odpoveď z MRP

Dobry den,

prilozeny subor po11_101.fr3 predstavuje formular vystupnej zostavy. Tento subor ulozte do podadresara Predlohy t.j. ak ste program MRP Mzdy a personalistika nainstalovali do implicitneho adresara cesta je:

C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (SK)\Predlohy

Skús tam poslať email a určite Ti to opravia,
Dakujem Ti, už som tam poslala email
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
súbor nájdeš v príspevku 99, postup 92.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
V dnešnej aktualizovanej verzii 6.00.010 už je opravená výstupná zostava do SP.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Díky. Už si ju idem natiahnuť.
0 0
vasana vasana

vasana je offline (nepripojený) vasana

Zase sa vrátim k zaokrúhleniu tvorby sociálneho fondu ( problém so zaokrúhlením na celé eurá ). Pre toho, kto to ešte nenašiel možno pomôže info, že sa to dá nastaviť v Číselníkoch - Mzdový číselník - Práca so mzdovým číselníkom - v záložke Poistné - pol. 805 Tvorba sociálneho fondu - nastaviť Počet desatinných miest a spôsob zaokrúhlenia.
0 0
Katka0208 Katka0208

Katka0208 je offline (nepripojený) Katka0208

Katka0208 Pozri príspevok
Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť? Na mzdy mám verziu 7.10g - univerzálny systém. Zaujíma ma, prečo mi pri tlačení výkazov do zdravotnej poisťovne sumy preddavkov zaokrúhľuje na celé eurá??? Nemalo by to byť na 2 desatinné miesta??? Ďakujem
už som si stiahla aj novú verziu a stále mi to zaokrúhľuje na celé eurá. nevie niekto poradiť prečo? či treba niečo prestaviť? dakujem
0 0
Katka0208 Katka0208

Katka0208 je offline (nepripojený) Katka0208

nikto nevie poradiť?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Katka, ja účtujem pod WIN, ale myslím, že tento link ti pomôže.
http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa...aspx?cislo=310
Nastav si počet desatinných miest a zaokrúhlenie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať