Zavrieť

Porady

Nedopatrením som sa dopustil vydierania.

Dobrý deň potreboval by som odpoveď na svoju otázku. Predo včerom som chcel trocha zažartovať s priateľom alebo lepšie s človekom ktorého som považoval za priateľa. Napísal som mu srandu niečo o tom že ak nevykoná daný úkon príde mafia. Chápete sranda ale on to ako srandu nebral i keď podobnú srandu mi pred rokom aj niečo poslal on lenže nikdy som nevedel že sa stane toto tak som ho ja neštastník tri mesiace pred zamazal. Takto keď budem argumentovať pred políciou dopustím sa ešte ohovárania. Z jeho strany došlo k istému kompromisu vraj na mňa nepodá trestné oznámenie ak už nikdy na jeho stránku nevstúpim ale môj email si vložil práve na najviditeľnejšie miesto stránky. A teraz moja otázka bol by nejaký právny spôsob ako ho donútiť zmazať mail z jeho stránky lebo z jeho strany to tak vyzerá že ma mieni vydierať tým mailom. Chcem si udržať čistý register a na políciu ísť nechcem ale koľko by som mohol dostať ja a čím by som mohol argumentovať ak on si môj email archivoval ale ja jeho email nie?
Usporiadat
Kiki12789 Kiki12789

Kiki12789 je offline (nepripojený) Kiki12789

Ok. Takže sa nemusím báť že sa budem vracať z obchodu a pred bránou už na mňa budú čakať policajti. Vďaka za radu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať