Zavrieť

Porady

Best invest sk

vfa vfa

vfa je offline (nepripojený) vfa

Pozna niekto tuto spolocnost,sidlia v BA na Zelezniciarskej ulici,poskytuju pozicky,ma uz niekto s nimi skusenost? Dakujem
Usporiadat
ziggi ziggi

ziggi je offline (nepripojený) ziggi

Ja s Best Investom nemám žiaden problém. Sú fajn, všetko mi vysvetlili tak aby som to pochopil. Pred tým než som tam išiel som čítal na nete všeličo, že sú to podvodníci a tak, ale ako sa vraví nevieš kým nezažiješ. Tak som tam zašiel a bol som spokojný. Všetky tie zlé veci čo som pred tým čítal sú len kecy. Nedorozumenia, o ktorých som pred tým čítal sú len preto lebo ľudia nerozumejú tomu čo podpisujú a ako to celé funguje a boja sa to priznať a opýtať sa. Ja som peniaze dostal a som spokojný.
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

možem vediet kde ste žiadali a ako to prebehlo a kedy vas vyplatili ak chcete mozme aj na metyy@azet.sk
0 0
mirodur mirodur

mirodur je offline (nepripojený) mirodur

Podla mna je ziggi clenom Best Investon, prihlasil sa tu a svojim čloankom múti vodu a che vyvolať zdanie toho, že je všetko v poriadku... Už len to , že je členom Porady od 25.7.2012 teda od včera a hned aj napísal super príspevok... Teda prihlásil sa len kvôli tomu aby mohol balamutiť ľudí a nahnať ďalšie ovečky do košiara.. JE to tak ako a tu písalo.. Zo vstupných poplatkov sa vyplácajú staré pôžičky.. jasné ,že to chvílu funguje,ale len dovtedy kým si majitelia nepovedia dosť a Vy sa už ničoho nedočkáte.. Ak chcete pôžičku tak prečo nepoužijete normálne fungujúce inštitúcie..SLSP, VUB,,, ja som si bral cez Cetelem a som spokojny.. Aj cez Sporitelnu..ale takéto firmičky sú podvod.. Znovu odkazujem na článok :
http://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-...st-sk-s-r-o/bc
1 0
Dušan Hrusky Račický Dušan Hrusky Račický
Ludia pozor na tuto firmu su ti podvodnici vipitaju peniaze a potom trdia ze musite pocka 5-10 rokov kim vam to viplatia ale splatky chcu aj ked ste nic nedostali uz sme podali trestne oznamenie a ti dobre komentare su len zavadzanie od nasadenich ludi ak chcete vypovedat zmluvu tak tvrdia ze ta kluzola v zmluve je neplatna a plati len to ostatne mi uz sme naleteli nebudte dalsi
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Dušan Hrusky Račický Pozri príspevok
Ludia pozor na tuto firmu su ti podvodnici vipitaju peniaze a potom trdia ze musite pocka 5-10 rokov kim vam to viplatia ale splatky chcu aj ked ste nic nedostali uz sme podali trestne oznamenie a ti dobre komentare su len zavadzanie od nasadenich ludi ak chcete vypovedat zmluvu tak tvrdia ze ta kluzola v zmluve je neplatna a plati len to ostatne mi uz sme naleteli nebudte dalsi
Ešte si mohol dať do slova "i" namiesto "y" a možno by sme si mysleli, že máš pokazené tlačítko "y".
0 0
makronka makronka

makronka je offline (nepripojený) makronka

no ja som u nich bola akurat teraz nedavno, tak dufam, ze budem vyplatena... zatial mi neprisli nejaki spatni ale tak uvidime...
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Tak určitéé....
0 0
ayqa ayqa

ayqa je offline (nepripojený) ayqa

prosím Vas ludia ktorí mate skúsenosti s touto firmou best invest z Košíc, nebolo by možné podať hromadné trestné oznámenie ? alebo ak ste niekto už niečo podnikli viete mi poradiť? moja teta sa tiež s týmito podvodnikmi zamotala a bola by som vďačná za každu radu ayqa@centrum.sk, dakujem
0 0
tomek39 tomek39

tomek39 je offline (nepripojený) tomek39

Obraciam sa na Vás všetkých, ktorí ste boli spoločnosťou BEST INVEST SK podvedený,aby ste podali trestné oznámenie. V hlásení na Polícií prosím uveďte, že sa pripájate do hromadného trestného oznámenia na túto spoločnosť, čoho sa to presne týka a aký bol ich nasledovný postup, ak sa Vám podarilo s touto spoločnosťou komunikovať. My sme s nimi komunikovali písomne ale aj telefonicky, odpoveď prišla vždy po lehote na odpoveď, čiže po viac ako 30 dňoch (40-45 dní). Podľa Všeobecných zmluvných podmienok tejto spoločnosti sa registračný poplatok nevracia, avšak pred splátky Vám musia podľa zákona vrátiť, čo sa ani v našom prípade nestalo. Keď sme s nimi telefonovali so žiadosťou na vrátenie pred splátok sa nám vyjadrili takto: Počkajte si kým zasadne Valné zhromaždenie spoločnosti. V druhom telefonáte sme to už urgovali, že ak nevybavia našu urgenciu kladne, tak postúpime túto vec Orgánom činných v trestom konaní načo nám oni oznámili, že máme rovno kontaktovať Finančnú políciu. Spojme sa všetci podvedení. Ak suma presiahne viac ako je aktuálna minimálna mzda, tak to už bude klasifikované ako trestný čin a nie ako priestupok. Je to už len na Vašom zvážení, či sa pridáte a spoločne dostaneme naše peniaze naspäť. Ďakujem za porozumenie.
0 0
HLAVACKOVA HLAVACKOVA

HLAVACKOVA je offline (nepripojený) HLAVACKOVA

Dobrý, ja som s nima uzatvorila zmluvu pred polrokem a bola som vyplatena až teraz, lebo som asi nie moc chápavá pred dôchodkom a pochopila som konečne tento sistém a chválabohu som dostala, aj ked nie plnú ciastku. Rozmyslam že si uzatvorim dalšiu, lebo som v registri a tu to nastastie neskumaju.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Uzatvor si rovno dve, čo budeš čakať.
0 0
lacofeci lacofeci

lacofeci je offline (nepripojený) lacofeci

ja sa tiez pripojim, lebo dlho som tomu neveril stalesom vyplnoval nejake predsplatky. dovtedy som neveril kym mi pani nezavolala ze idem na vyplatenie, dali mi datum a ked som prisiel som zistil ze to urcite nie je klamstvo lebo tu bolo okrem mna dalšich osm ludi. Právnik sice meskal hodinu ale potom nas rychlo vybavil. asi som mal stastie ale aj predsplatky som mal dost vysoke ale takto mam aspon prijatelne splatky.dovi
0 0
HLAVACKOVA HLAVACKOVA

HLAVACKOVA je offline (nepripojený) HLAVACKOVA

Dve by bolo asi moc naraz, ked ma vyplatia tak este porozmyslam, potrebujem dost mam mnoho eksekucie
0 0
marianalina marianalina

marianalina je offline (nepripojený) marianalina

ja som si podala ziadosť v novembri, zatial som nedostala peniaze, ale v januári by som mala dostat,pani mi poradila ako na to. V banke nemám moznost dostať, tu aspon neskumaju cierne listiny, napiste vase skkusenosti ak mate nejake
0 0
diushaS diushaS

diushaS je offline (nepripojený) diushaS

pani tatiana! precitajte si zmuluvu ktoru ste podpisali...nie len tu cast so sumou..predtym nez niekoho nazvete klamarom.
obvinovat pracovnikov firmy je zbytocne.
pani Dostalova so mnou urobila zmluvu a bola som vyplatena..ona je len pracovnickou ktora Vam pomoze vyplnit potrebne formulare a nezodpoveda za schvalenie pozicky.
preto mate take nizke uroky lebo pozicku beriete na zaklade predplacania...takze nabuduce predtym ako oznacite niekoho za klamara precitajte si dokument ktoru vasa vlastna rucka podpisala a az potom sa chytajte za hlavu
0 0
marianalina marianalina

marianalina je offline (nepripojený) marianalina

Súhlasím s pani, nemôžete na niekoho nadávať, keď ani nechápete systém, je to najlahsie na niekoho nadávat a obvinovat namiesto seba iných.
0 0
ZDENKO123456 ZDENKO123456

ZDENKO123456 je offline (nepripojený) ZDENKO123456

Ja som cakal 4 mesiace na peniaze, nechápal som sice načo platit splatky, keď ešte nemam peniaze, ale naštastie som to tak robil a dočkal som sa, kamoš neplatil a už ho aj vyradili zo systemu. Bol som trpezlivý a aspon som to dostal.
0 0
HLAVACKOVA HLAVACKOVA

HLAVACKOVA je offline (nepripojený) HLAVACKOVA

Je dobre citat, ze sú tu aj iný spokojny ludia a nielen citat tie bludy od nespokojnych
0 0
Patríci Patríci

Patríci je offline (nepripojený) Patríci

Ja som si už v októbri podala žiadosť, aj mi ju schválili, do dnešného dňa som im aj s poplatkom dala 1500eur, predsplátok už dávam naposledy 77!!! (Z možných 100). A stále nič. Čo mi na to povedia tí, ktorí chvália túto firmu? Veď si chcem požičať peniaze, lebo ich potrebujem a nemám stále každý mesiac na to aby som si stále iba predsplácala a nič mi nepožičajú. Poraďte mi, kto má podobnú skúsenosť. Tento mesiac február som nezaplatili, lebo nemám na to už.
0 0
ayqa ayqa

ayqa je offline (nepripojený) ayqa

Prosim Vás, nerobte to ...moja teta ked mi dala precitat tu zmluvu tak som neverila ze niekto nieco take moze podpisat. Skrátim...Vam schvalia pozicku ktoru ale nedostanete ale jej splácanie od Vás budu vyzadovat...a kludne sa moze stat ze tu pozicku uz aj splatite ale nedostanete ..je to chore ale je to tak!Podvod ako hrom !
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať