Zavrieť

Porady

TOP EXPERTI

najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Precital som si zoznam niektorych TOP EXPERTOV na Porade. Neviem, ci sa mam smiat, alebo mam plakat. Pretoze niektori z nich nevedia ani to, kde je sever. Asi jedine kriterium ziskania postu TOP EXPERTA na Porade, je kopec napisanych nezmyslov, kedy niektori si odpovedaju na svoje prispevky sami.......pri pohlade na niektore mena clovek straca chut vobec ist na Poradu. To je naozaj devastacia, ked az takto, sa na Porade hlboko kleslo.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Pozrela som na "top expertov", sú tam ľudia, ktorí si tam zaslúžia byť, svojimi radami, nezištnými, pomáhajú iným.
Mária27 , neraz som ju prosila o právnu radu, 220870, radí všetkým ktorí stavajú, arizona pomáha v rodinnom, občianskom práve, terezamaria v pracovnom práve,dan v podnikaní, Tweety, Xanti, Mila,Marína, Srstka, Kvaka, Veronikasad, Kejka, Zita mne sa tu všetci ani nezmestia
Nechápem, ako môže niekomu vadiť, že sú označení ako experti Je tu hodne múdrych a šikovných ľudí, buďme radi, že sú tu s nami


8 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Petra Nová Pozri príspevok
Hmm ... len ono nie je vždy isté, kto je v postavení hlupáka. Ty si tento príspevok písal ako múdrák alebo hlupák?
Sudiac podla otazky, tak ako hlupak.....
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

truch Pozri príspevok
Pozrela som na "top expertov", sú tam ľudia, ktorí si tam zaslúžia byť, svojimi radami, nezištnými, pomáhajú iným.
Mária27 , neraz som ju prosila o právnu radu, 220870, radí všetkým ktorí stavajú, arizona pomáha v rodinnom, občianskom práve, terezamaria v pracovnom práve,dan v podnikaní, Tweety, Xanti, Mila,Marína, Srstka, Kvaka, Veronikasad, Kejka, Zita mne sa tu všetci ani nezmestia
Nechápem, ako môže niekomu vadiť, že sú označení ako experti Je tu hodne múdrych a šikovných ľudí, buďme radi, že sú tu s nami



Ked citam temu a prispevky k danej teme, tak zaroven sledujem aj nit diskusie. Takze ja potom nechapem, ze sa niekto niecomu divi, ked ja som tu problem aj nejako specifikoval, ja som nehodil vsetkych do jedneho vreca, ale mozes vymenovat vsetkych expertov, co poznas na tomto fore, aj oblasti, v ktorych su expertami, mozno sa Ti to vmesti, ked natlacis..... Ale problem, ktory som nahodil v teme, predsa takto nestal, ako je teraz polozeny Tebou, ze ????? Je pekne, ze si vyslovila svoj nazor, je to Tvoj nazor, ja Ti ho neberiem.........ale mala by si ho doplnit o vsetky oblasti, aby to bolo kompletne .... A tiez o tych, co nie su expertami, aby sa dotvoril aj opak.......a bolo to uplne.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

najag Pozri príspevok
Ked citam temu a prispevky k danej teme, tak zaroven sledujem aj nit diskusie. Takze ja potom nechapem, ze sa niekto niecomu divi, ked ja som tu problem aj nejako specifikoval, ja som nehodil vsetkych do jedneho vreca, ale mozes vymenovat vsetkych expertov, co poznas na tomto fore, aj oblasti, v ktorych su expertami, mozno sa Ti to vmesti, ked natlacis..... Ale problem, ktory som nahodil v teme, predsa takto nestal, ako je teraz polozeny Tebou, ze ????? Je pekne, ze si vyslovila svoj nazor, je to Tvoj nazor, ja Ti ho neberiem.........ale mala by si ho doplnit o vsetky oblasti, aby to bolo kompletne .... A tiez o tych, co nie su expertami, aby sa dotvoril aj opak.......a bolo to uplne.[/LEFT]
Môžeš prosím nám ostatným skromne vysvetliť, čo touto témou sleduješ? Lebo mne to z tvojich príspevkov jasné nie je, alebo žeby som bola nechápavá?
2 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Tweety Pozri príspevok
Môžeš prosím nám ostatným skromne vysvetliť, čo touto témou sleduješ? Lebo mne to z tvojich príspevkov jasné nie je, alebo žeby som bola nechápavá?
Ja si myslim, ze som to vyjadril v teme dost jasne a dost zrozumitelne, aj ked som si vedomy, ze nie vsetky moje prispevky, su mozno zrozumitelne......pochopitelne. Zatial si prva, ostatnym meriitum problemu tejto temy, bolo jasne. Len nechapem, preco si napisala : " Možeš prosím nám ostatným skromne vysvetliť........" vystupujes tu v mene odborov ostatnych na fore, alebo zaujmovej skupiny, alebo prispievatelov na Porade ? Preco pises v ich mene a nepises iba vo svojom mene ? Si ich hovorkyna ? Alebo nemas svoj vlastny nazor ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

najag Pozri príspevok
Ja si myslim, ze som to vyjadril v teme dost jasne a dost zrozumitelne, aj ked som si vedomy, ze nie vsetky moje prispevky, su mozno zrozumitelne......pochopitelne. Zatial si prva, ostatnym meriitum problemu tejto temy, bolo jasne. Len nechapem, preco si napisala : " Možeš prosím nám ostatným skromne vysvetliť........" vystupujes tu v mene odborov ostatnych na fore, alebo zaujmovej skupiny, alebo prispievatelov na Porade ? Preco pises v ich mene a nepises iba vo svojom mene ? Si ich hovorkyna ? Alebo nemas svoj vlastny nazor ?
A prečo nemôžem? Nebodaj mi to chceš zakázať? Ja svoj názor môžeš vyjadriť ako chcem, preto som sa pýtala aj v mene seba, aj ostatných.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja sa pridávam k otázke Tweety...však ak máš nejaké fakt dobré návrhy, ako vylepšiť , či nazvať, prerobiť, môžeš konkretizovať...ale zatiaľ -neviem, nejako mi nepáli...

...ale uznávam, že nemusím rozumieť všetkému...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tak ja som nasla len najaktivnejsi, potom TOp propagatori, tu su ti Experti? Ci ako?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať