Zavrieť

Porady

ali8 ali8

ali8 je offline (nepripojený) ali8

Ahoj poradaci, mam otazku, ako to spravit v JU, podnikatel ma prevadzku(bar), ma obcas nejake akcie so svojimi znamymi, pricom to co konzumuju,alkohol,nealko, neprejde cez pokladnu pretoze svojich znamych pozval on a sam sebe nebude predsa uctovat. co stym alkoholom ktory vlastne zakupeny bol ale nepresiel cez pokladnu, ako sa to ma spravne zauctovat v JU, alebo sa o tom nemusi uctovat? alebo druhy priklad napriklad nechtiac spadne nejaka flasa alebo nealko a rozbije sa ako sa to ma zauctovat? prosim o nazor ak stym ma niekto skusenost, dakujem.
Usporiadat
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ponechať na nákupe tovaru, ale týmto si nie som 100%-tne istá - musím pozrieť postupy účtovania. Plus v každom prípade vypracovať tú smernicu ako písala Mila123
0 0
ali8 ali8

ali8 je offline (nepripojený) ali8

calawen Pozri príspevok
ponechať na nákupe tovaru, ale týmto si nie som 100%-tne istá - musím pozrieť postupy účtovania. Plus v každom prípade vypracovať tú smernicu ako písala Mila123
neviem si stym poradit, nestretla som sa stym nikdy, nenajdem niekde nejaky vzor aspon ako to vyzera?? ani to uctovanie neviem najst.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zakúp si publikáciu 1000 riešení č. 1/2012 od Poradca sro Pri celulózke 40, 010 01 ZA ..... www.i-poradca.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať