Zavrieť

Porady

PHM vJU

necham si rada poradit :)
asi ma tu ukrizujete ale ja si neviem rady, citam tu poradu uz cely den ale nedosla som na tu moju temu co neviem....
Prosim som zufala...ako to mam vyratat tie pausalne vydavky na PHM?akoze vsade sa spomina 6,2 na km...ale ja neviem ako to mam aplikovat...ako sa to prosim rata?myslim cely postup...trebars x*y/100 jednoducho konkretny pripad...a ak nemam zaplatenu dan z mot. vozdiel tak si nemozem uplatnit tych 6,2?som zivnostik a auto mam sukromne nie v majetku

Dakujem a nehnevajte sa na mna
Usporiadat
kattka.c kattka.c

kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

dakujem,
este jedna otazocka.
Ak si tie nhrady na konci mesiaca das do prevadzkovej rezie cez pokladnu, tak si ich fyzicky vyberies z pokladne, teda tie nahrady?
Asi hej, ak som to dobre pochopila...

Dik
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

kattka.c
dakujem,
este jedna otazocka.
Ak si tie nhrady na konci mesiaca das do prevadzkovej rezie cez pokladnu, tak si ich fyzicky vyberies z pokladne, teda tie nahrady?
Asi hej, ak som to dobre pochopila...

Dik
http://www.porada.sk/showthread.php?...ight=intern%FD
0 0
kattka.c kattka.c

kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

DAKUJEM
0 0
dareckova dareckova

dareckova je offline (nepripojený) dareckova

Ja to robím v alfe presne tak ako bolo písané, ale mám jeden problém. Do marca mi pri výpočte sumu za jednotlivé dni nezaokrúhluje tak ako by som chcela napr. mi tam vyhodí sumu 1543,12Sk a potom zrazu mi to od marca pekne zaokruhľuje. Kontrolovala som aj v režime účtovania mám nastavené zaokruhľovanie prirodzene /skúšala som aj nahor/ a s presnosťou na 0,50. Prosím poraďte! Zatial som to urobila tak, že po sčítaní za cely mesiac som si tú sumu sama zaokrúhlila, aby som to mohla riadne zapísať do PD.
0 0