Zavrieť

Porady

Glukomer

Ahojte, poraďáci, PORADÍ MI NIEKTO?
Zčista - jasna mi v krvi zistili zvýšenú hladinu cukru. Kúpila som si glukomer Evolution, ale neviem s ním narábať. Podľa návodu treba v glukomeri nastaviť dátum, teplotu a priemer testovacieho dňa. Po prvé: neviem, čo je priemer testovacieho dňa a neviem ho nastaviť (podarilo sa mi nastaviť iba dátum a teplotu). Po druhé: neviem, či toto treba nastaviť pred každým testovaním, alebo iba pred prvým použitím glukomera. Alebo po prvom použití stačí vložiť do glukomera testovací prúžok a dať naň krv?
Prosím, odpovedzte čo najskôr. Vďaka za všetky odpovede.
Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... alabut nema pristup k tymto civilizacnym vymozenostiam, ale zaujimalo by ma, ci sa s tym neda odmerat cukor v slivkovom alebo psenicnom kvase. Neskusal to nejaky technicky typ? :-)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

určite nie.
0 1
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Urbi112
Ahojte, trochu obnovím túto tému aby som zbytočne nezakladal novú. Chcem si kúpiť glukomer, čo nieje príliš drahá záležitosť, no potom spotrebný materiál nieje najlacnejší. Poraďte mi prosím glukomer, ku ktorému sú celkom lacné testovacie prúžky?
Finetest som mala, nebol zlý a prúžky stoja cca 11 euro, teraz mám Gluneo lite a stoja prúžky cca 12 euro, som s ním spokojná.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Urbi112
Ahojte, trochu obnovím túto tému aby som zbytočne nezakladal novú. Chcem si kúpiť glukomer, čo nieje príliš drahá záležitosť, no potom spotrebný materiál nieje najlacnejší. Poraďte mi prosím glukomer, ku ktorému sú celkom lacné testovacie prúžky?
Ak sa Ti jedná len o cenu, tak sa pozri na glukomery a ich ceny.
https://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D...&min=&max=&o=3
Ku peru si nájdi aj príslušné prúžky. Treba si pozrieť aj lancety.

Kto a aký má glukomer je v tomto prípade nepodstatné.


Podstatné je to, že ty sa absolútne nezaujímaš o glukomery ako také.
Naposledy upravil buchač : 05.11.17 at 10:50
0 2

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať