Zavrieť

Porady

Pomoc pri kúpe nového PC

Potreboval by som poradiť ohľadne dielov ktoré chcem kúpiť, ak máte lepšie skúsenosti s inými častami za zhruba takú istú cenu tak mi kľudne napíšte čo by ste kúpili vy
Nebudem to naťahovať a hneď prejdem k veci + pridám aj nejaké orientačné ceny čo som našiel:

Procesor:AMD, FX-Seria X6 6100 Processor BOX, soc. AM3+ 150€

Chladič:Chladič Arctic Freezer Xtreme poprípade Chladič Arctic Freezer Xtreme rev.2 27-35€

Grafická karta:Sapphire ATI Radeon Vapor-X HD6850 1GB/256-bit GDDR5, HDMI, 2xDVI, DP, 2xMiniDP 145€
-myslím, že som videl aj niekde HD6870 za 160€ ale nie som si istý, prípadne aj je niečo vykonnejšie s podobnou cenou od nvidie tak mi napíšte lebo v nvidia sa moc nevyznám

RAM:Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 XMS3 40€

Harddisk:To je v podstate jedno len aby nebol nejaký extra drahý a nechrapčal, našiel som takýto WD Caviar Blue 3,5" HDD 500GB 7200RPM 16MB SATA 6Gb/s 90€

Matičná:ASUS M5A78L soc.AM3 760G DDR3 ATX RAID GL PP COM 63€

Zdroj: Seasonic 650W, SS-650HT 80+ Bronze, APFC, 12cm fan, 6xSATA, PCIE 81€

Spolu so skrinkou to stojí 640€
Usporiadat
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

1a4ter Pozri príspevok
Od velmi seriozneho a študovaného maniaka zo staršej a skusenejšej generácie. Linux a MAC s tym nema problem. Vo windowsoch ti ukazuje niekedy 4 jadra a niekedy len 2. Neznamenaá to však, že ked ukazuje 4, tak pracuje so všetkými 4 súčasne. Platforma windows 32 a 64 bitov je na to málo. Hídať sa nebudem, ale ten "maniak" dobrý kamarát netrepe do luftu. A virtualne upravné to nie je vykon.
ale ty do luftu trepes, taketo polopravdy a demagogie chod sirit niekde inde
je velmi pravdepodobne ze ten "seriozny a studovany maniak" vedel o com hovori (problem jadier u Bulldozeru), ale ked nejaku informaciu vytrhnes z kontextu a este k tomu nieco pridas tak z toho vznikne presne taka hlupost ako tu tvrdis
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať