Zavrieť

Porady

Nárok na vrátenie peňazí

Prosím radu. Pred niekoľkými mesiacmi som kupovala sedaciu súpravu s tým, že mi predajca tvrdil, že ide o tovar od slovenského výrobcu, pretože som hľadala sedačku vyslovene slovenského pôvodu. Do dnešného som nezískala doklad o tom, že je to slovenský výrobok, pretože predajca tvrdí, že na to nemám nárok. Sedačku som medzičasom už dva krát reklamovala a teraz by som mala žiadať o ďalšiu reklamáciu, na čo už ale ani nemám chuť. Hľadala som na internete toho výrobcu, ktorého mi medzi rečou predajca prezradil, no taký ani neexistuje. Mám nárok na vrátenie peňazí, keď mám podozrenie, že ide poľský výrobok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prečo zakladáš samostatnú tému (čas 15:36), ak už si sa predtým pýtala v inej téme (čas: 15:02)? http://www.porada.sk/t182483-vrateni...-za-tovar.html.

    Potom je v prehľade tém taký neporiadok, lebo sa tu miešajú duplicitné témy.
    Odporúčam najskôr hľadať, potom sa pýtať. A preštudovať etiketu Porady!

    Nárok na vrátenie peňazí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.