Zavrieť

Porady

Ako mam postupovať, ked chcem svoje výrobky- osobne ponuknuť na Rakuskom trhu?

Dobrý podvečer.Vedel by mi niekto poradiť,ako mám postupovať,ked chcem svoje výrobky ponuknuť v zahraniči??Som začinajuca SZCO a otvorila som si CHD-výrobu aranžerskych a dekoračných výrobkov.Nie som platcom DPH,a nakoľko ešte nemám rozšírenu klientelu,začínam ako každý od ,,PIKI,,.Mam známych v rakusku a radi by mi pomohli sa neako pohnuť priamo u nich.Moje výrobky su dekoračné a aranžerske ako aj služby spojené s nimi.Aranžujem rôzne netradične darčekové výrobky,ako aj aranžma k rôznym príležitistiam,/Vianoce,svadby,Veľká Noc,...../a služby ako výzdoby sál,-firemných,svadobných,rodinných a iných osláv.Pri výrobkoch /ponuka do obchodov,.../ake su postupy??Ako je to s DPH,ked ja nie som platcom a ako vystavovať faktury??Im v preklade?treba notarsky overeny preklad,alebo ako?? Poradťe mi prosíííím.Dakujem.S pozdravom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako mam postupovať, ked chcem svoje výrobky- osobne ponuknuť na Rakuskom trhu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.