Zavrieť

Porady

svadba s nigerijcom

Ahojte,mam velky problem a potrebujem poradit.Moja sesternica si nasla na facebooku Nigerijca do ktoreho sa strasne zamilovala a chce sa za neho vydat.Ide sa koli nemu rozviest ,ma aj deti....chysta sa za nim vystahovat do Svajciarska kde on momentalne zije.Ja viem ze je to podvodnik a chce ju vyuzit ale ona si to neda vyhovorit z hlavy a my cela rodina sme totalne bezmocni.Nevieme co mame robit a ako postupovat dalej,chcela by som to niekam nahlasit alebo nechat ho sledovat,neviem kde zacat.Nigerijci su strasne znami podvodmi sobasnymi ci financnymi..neviem co robit poradte prosim vas.....pred nedavnom isla za nim lebo ju poprosil aby sla za svedka na svadbu jednemu jeho kamaratovy tiez nigerijcovi nakolko potreboval svedka niekoho z EU...no neviem....ona sa chysta za neho vydat v lete....
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo sa týka "toho", tak asi máš pravdu- černoši údajne majú fakt vačšie parametre...
asi mi jeho fotka prišla mailom...volalo sa to
Ked ti jeden idiot kazí dovolenku ... .

PS: obrázok nie je vhodný pre osoby opačného pohlavia a malé deti - kto bude mať záujem, prepošlem ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alla66 Pozri príspevok
asi mi jeho fotka prišla mailom...volalo sa to
Ked ti jeden idiot kazí dovolenku ... .

PS: obrázok nie je vhodný pre osoby opačného pohlavia a malé deti - kto bude mať záujem, prepošlem ....
Ali radšej mi nič neposielaj- mohol by som z toho dostať nejakú formu depresie alebo už by som si v živote neveril...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jarka32 Pozri príspevok
Ahojte,mam velky problem a potrebujem poradit.Moja sesternica si nasla na facebooku Nigerijca do ktoreho sa strasne zamilovala a chce sa za neho vydat.Ide sa koli nemu rozviest ,ma aj deti....chysta sa za nim vystahovat do Svajciarska kde on momentalne zije.Ja viem ze je to podvodnik a chce ju vyuzit ale ona si to neda vyhovorit z hlavy a my cela rodina sme totalne bezmocni.Nevieme co mame robit a ako postupovat dalej,chcela by som to niekam nahlasit alebo nechat ho sledovat,neviem kde zacat.Nigerijci su strasne znami podvodmi sobasnymi ci financnymi..neviem co robit poradte prosim vas.....pred nedavnom isla za nim lebo ju poprosil aby sla za svedka na svadbu jednemu jeho kamaratovy tiez nigerijcovi nakolko potreboval svedka niekoho z EU...no neviem....ona sa chysta za neho vydat v lete....
Osobná skúsenosť je neprenositelná. Netreba jej brániť. Práve naopak, len smelo do toho. Ešte by sa mohlo stat, že by do konca života svojmu súčasnému manželovi vyčítala sk..ný život.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Práve mi prišlo mailom.Nemám záujem ak niekto mal......o fotto nieje k dispozícii.
Ahojky,

Doplnok deň, prosím prepáčte, ak som zasahovať do súkromia, moje meno je slečna Alim Hamed, vek 24, výška 5 ft 11 palcov, hmotnosť 61, ja som jediná dcéra neskoré pán Joseph Hamed z Abidjane, Ivory pobreží v západnej Afrike, môj otec bol obchodný magnát a politik. Pozoroval som vás dôležitá osobnosť, než som sa do mojej mysle, aby vás kontaktovali. Prosím, budem chcieť vedieť viac o vás, pretože som si so sebou nejaké finančné prostriedky, ktoré mi bude páčiť investovať do dobrej obchodnej tam vo vašej krajine. Kiež by si bol úprimný, pre mňa, aby som mohol ísť do tejto investície sa vám moje ja a budem potrebovať vaše dobré rady.

Po prvé, ja chcel vedieť, čo robíte pre bývanie, si vás upútala moju pozornosť, preto som sa s vami na prvom mieste. Budeme vedieť viac sami seba, ako sme spolu komunikovať.

Ďakujeme za pochopenie, dúfať, že počujem od vás čoskoro.

Z môjho srdca
Slečna Alim Hamed
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

... no vidíš, a potom vraj nezamiluj sa!
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

220870 Pozri príspevok
Práve mi prišlo mailom.Nemám záujem ak niekto mal......o fotto nieje k dispozícii.
Ahojky,

Doplnok deň, prosím prepáčte, ak som zasahovať do súkromia, moje meno je slečna Alim Hamed, vek 24, výška 5 ft 11 palcov, hmotnosť 61, ja som jediná dcéra neskoré pán Joseph Hamed z Abidjane, Ivory pobreží v západnej Afrike, môj otec bol obchodný magnát a politik. Pozoroval som vás dôležitá osobnosť, než som sa do mojej mysle, aby vás kontaktovali. Prosím, budem chcieť vedieť viac o vás, pretože som si so sebou nejaké finančné prostriedky, ktoré mi bude páčiť investovať do dobrej obchodnej tam vo vašej krajine. Kiež by si bol úprimný, pre mňa, aby som mohol ísť do tejto investície sa vám moje ja a budem potrebovať vaše dobré rady.

Po prvé, ja chcel vedieť, čo robíte pre bývanie, si vás upútala moju pozornosť, preto som sa s vami na prvom mieste. Budeme vedieť viac sami seba, ako sme spolu komunikovať.

Ďakujeme za pochopenie, dúfať, že počujem od vás čoskoro.

Z môjho srdca
Slečna Alim Hamed
Niekto sa má,keď mu magnát vnucuje svoju dcéru....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

marleau Pozri príspevok
Niekto sa má,keď mu magnát vnucuje svoju dcéru....
Mne sa skôr zdá, že Alim ešte nepochopil kto je u nás "slečna"....

Jáááj toto je srandovná téma na Nový rok, bodaj by sme sa celý takto usmievali na monitor
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

jarka32 Pozri príspevok
Ahojte,mam velky problem a potrebujem poradit.Moja sesternica si nasla na facebooku Nigerijca do ktoreho sa strasne zamilovala a chce sa za neho vydat.Ide sa koli nemu rozviest ,ma aj deti....chysta sa za nim vystahovat do Svajciarska kde on momentalne zije.Ja viem ze je to podvodnik a chce ju vyuzit ale ona si to neda vyhovorit z hlavy a my cela rodina sme totalne bezmocni.Nevieme co mame robit a ako postupovat dalej,chcela by som to niekam nahlasit alebo nechat ho sledovat,neviem kde zacat.Nigerijci su strasne znami podvodmi sobasnymi ci financnymi..neviem co robit poradte prosim vas.....pred nedavnom isla za nim lebo ju poprosil aby sla za svedka na svadbu jednemu jeho kamaratovy tiez nigerijcovi nakolko potreboval svedka niekoho z EU...no neviem....ona sa chysta za neho vydat v lete....
Čo sa týka jej rozhodnutia, s tým zrejme nič neurobíte, ako tu bolo popísané. Ale čo sa týka detí, aj keď by ju súd rozviedol a zveril deti do jej osobnej starostlivosti, na vycestovanie do zahraničia (nehovoriac o presťahovaní sa) musí dať súhlas aj otec. A tu by mohla mať ona problém a vy spolu s otcom, ak mu na deťoch záleží, môžete zabrániť aspoň v tom, aby do tohto šialenstva nezatiahla aj tie chúdence. V prípade, ak bolo dieťaťa neoprávnene premiestnené bývalým partnerom z jedného členského štátu EÚ do druhého (bez súhlasu druhého rodiča alebo v rozpore s rozhodnutím súdu v členskom štáte EÚ), môže druhý rodič podať návrh na začatie súdneho konania o uplatnenie svojich opatrovníckych práv.
V zmysle Zákona o rodine a Dohovoru o občianskoprávnych aspektoch medzinárodných únosov detí sa považuje trvalé vycestovanie s mal. dieťaťom do cudziny bez súhlasu druhého rodiča za tzv. občianskoprávny únos. V niektorých krajinách ide o dokonca o trestný čin. Je pri tom úplne irelevantné, či pred vycestovaním bolo mal. dieťa zverené súdom do opatery rodiča, ktorý s mal. dieťaťom vycestoval do cudziny. Ide o to, že rodič, ktorému bolo dieťa zverené do výchovy má právo dieťa zastupovať a rozhodovať o ňom len v tzv. bežných veciach. V podstatných veciach je vždy nevyhnutný súhlas druhého rodiča, pričom za podstatnú vec sa považuje trvalé vycestovanie mal. dieťaťa do cudziny. Pokiaľ rodič napriek tomu v rozpore so zákonom natrvalo vycestuje do cudziny, môže sa druhý rodič domáhať nariadenia návratu mal. dieťaťa do krajiny obvyklého pobytu. Krajinou obvyklého pobytu treba rozumieť krajinu v ktorej má mal. dieťa sociálne väzby, t.j. ľudovo povedané, kde má domov.
3 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

lujza.j Pozri príspevok
....no niečim jej každopádne rozum opantal.....
...no, niečim veľkým asi...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

mareko Pozri príspevok
...no, niečim veľkým asi...
Keby ju s tým chcel vyšvácať po hlave ...!
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

[QUOTE=marleau;1930023]Keby ju s tým chcel vyšvácať po hlave ...! tak to by bolo účelné využitie a zrejme by to veľmi rýchlo pochopila
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

marleau Pozri príspevok
Keby ju s tým chcel vyšvácať po hlave ...!


si zabil...
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Odporúčam si pozrieť film BIELA MASAJKA - išlo to nedávno na STV. Príbeh o Švajčiarke, ktorá sa vydala za Masaja, žila a trpela s ním v jeho rodnej dedine. Nakoniec sa nestotožnila s ich kultúrou a utiekla späť domov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Biela Masajka - to by mal byť povinný film pre všetky tie, ktoré opantané najmä - mareko veľmi jednoducho naznačil - istým čímsi sa nachytajú a potom žiadajú o pomoc (keď sa dostanú do arabského sveta - tak amencma - su v r*ci!).
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

k tejto téme: film/kniha Biela Masajka je fajn, len je to podané iba z jej pohľadu, takže o objektívnosti sa asi nemôžeme baviť. Už ten názov je zlý, lebo on nebol Masaj, ale Samburu, čo je rozdiel.

čo sa týka rečí o veľkosti ... černochov, nie je to pravda, ide o cliché, že všetci černosi ich majú veľkých, všetci Aziati ovládajú kung-fu, všetci Taliani jedia špagety...

k ženám, čo chcú exotiku, je to ok, len ak prídete do inej kultúry/mentality, nezmeníte ju, musíte sa zmeniť vy
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Kamarátka išla robiť do Nemecka, tak sme jej pred odchodom vraveli nech si tam nájde frajera, ale nech si dá pokoj od Arabov, samozrejme hádajte koho si tam našla... Takmer 2x staršieho a neuveriteľne žiarlivého, keď príde domov a jej telefonuje, tak sa beží schovať aby náhodou nezačul v telefóne chlapa... Samozrejme on nemá problém obšťastňovať aj iné... Nuž ale vyhovoriť si to nedá...
Ešte predtým mala chvíľu normálneho chalana Nemca, nuž ale komu niet rady...
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Keď sa tak rozhodla, nech skúsi, nech ide. Kto neskúsi na vlastnej koži, neuverí. Len nech do toho neťahá deti, pretože tie za nič nemôžu a zo všetkých by najhoršie dopadli práve oni.
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

No u nás robil pomocníka jeden Egypťan tu ženatý. Zlatý chlapec VŠ, ale tá jeho 150 kg mašina ho tak komandovala, že nemohol ani ceknúť. Keď ju bolo treba niekde odviesť tak mu volala do práce a on poslušne cupkal, už to išlo šéfovi na nervy, aj sa mu sťažoval, ale asi opustiť ju nechce majú spolu dieťa. Tak asi všetci nie sú rovnakí
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať