Zavrieť

Porady

pc zdroj :)

mohli by ste mi niekto nejako poradit ak vytiahnem grafiku zo zostavy a zapnem pc tak zdroj je ticho aj cela zostava ale ked tam dam grafiku a zapnem pc tak zacne piskat dokedy nenacita windows dnes som zdroj rozobral precistil ale nenasiel som ziadnu vadu .... zdroj je eurocase 450 watt dosku mam foxcon a6wmx grafiku ati hd 5670 2gb ram a 1 tb disk 5400 otackovy ... moze piskat tim ze je pretazeny ?
Usporiadat
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

misoft Pozri príspevok

Tak potom toto -Crono 750W http://www.pc-komponenty.sk/?Mode=Sti&StiId=181538 ten to iste utiahne
o takej znacke som ani nepocul ale inac dobra cena ak by bol aj kvalitny uvazoval by som nad nim ale skor rozmyslam nad forton seasonic corsair a tak ked ma 14 cm fan zmesti sa mi vobec do skrine ? ten co mam ma 12 cm
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

jaj000 Pozri príspevok
seasonic corsair
nad inym ani nerozmyslaj
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

mecky Pozri príspevok
vlado: kde tam mam pisane cokolvek o kupovani?
misoft: kupovat redstar , to uz si rovno moze nechat eurocase, adrenalin taky isty
jaj000: neviem presne co planujes teda menit, ale este skor ako chces zistit co je vadne bud si zozenies komponenty na vymenu alebo zaniest niekomu kto vie zistit
ja som sa rozhodol ze uz vzivote neodnesiem nic do servisu pokial nieje v zaruke cize zrejme kupim novu dosku a uvidim
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

pripadne skusim nejak pospekulovat kamarat kupuje novy pc postupne tak od neho vezmem staru dosku aj s procesorom a ramkou
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

mecky Pozri príspevok
vlado: kde tam mam pisane cokolvek o kupovani?
To nebola odpoveď na Tvoj príspevok.
Ak má PC problém s doskou,tak nebudem doň kupovať nový zdroj a čakať či mi doska neodpáli ten zdroj.
Na zdroj beží záruka preto ak mám dať peniaze za dobrý nový zdroj ,tak ho nebudem kupovať do starej šunky ,ktorá robí problémy.To radšej kúpim hocijaký zdroj za 25 euro zodpovedajúci stavu tomuto PC .
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

Vlado40 Pozri príspevok
To nebola odpoveď na Tvoj príspevok.
no kedze si ma citoval, tak som si myslel ze je
ja osobne radsej kupim za 35e kvalitny a mam pokoj, aj pri pripadnej vymene komponentov
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

To som iba chcel iba upozorniť na preklep.Zdroj za 600 eur.
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

to nieje preklep
bezne herne pc (v cene okolo 600eur)
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

aha,preskočil som herne PC
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať