Zavrieť

Porady

predpate stropne panely

milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac
Dobry den vsetkym,chcela by som sa opytat ci ma niekto z Vas skusenosti s predpatymi stropnymi panelmi...odkial ste ich brali,aka je ich cena a aka je Vasa spokojnost.podkrovie by malo byt 130m2 podlahova plocha a vyrez na schodisko tak neviem odhadnut presnu plochu...Som z vych.slovenska.Dufam ze sa niekto najde co poradi..Dakujem
Usporiadat
Kiki Tomasová Kiki Tomasová

Kiki Tomasová je offline (nepripojený) Kiki Tomasová

este jedna otazka, mozem na panely spiroll urobit zelenu strechu len extenzivnu, udrzia taku zataz?
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Otazka je ako tie spiroll panely spojit s tou dobetonavkou. Clovek by musel vidiet celu tu dispoziciu. Treba spocitat zatazenie a v tabulkach pozriet unosnost spiroll. Zelena strecha je relativny pojem, zavisi od hrubky zeminy.
http://www.prefa.cz/sites/prefa.cz/f..._unosnosti.pdf
Pokial si nedokazes spocitat zatazenie, tak napis sem skladbu podlah a tej zelenej strechy.
0 0
Kiki Tomasová Kiki Tomasová

Kiki Tomasová je offline (nepripojený) Kiki Tomasová

SKLADBA STRECHY: spiroll panel 200mm, spadova vrstva betonova mazanina 50-200mm, dilatacna vrstva2x 2mm, parozabrana 4mm, nobasil 2x 100mm,povlakova krytina+ ochranna vrstva 8mm, drenazna vrstva 40mm, geoextilia+ filtracna vrstva 3mm, sstrkovy nasyp 50mm, zemny substrat 150mm-200mm....
neviem ci mi ten siroll vydrzi na toto zatazenie .. spiroll dlzky 10m..
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

je to cele zle. nemozes spravit strop na rozpatie 10 metrov, nasypat tak zeminu a porobit do dotoho take otvory. musis tu skolku vyriesit inac. zmensit rozpatie, pridat podpory, a podobne.
0 0
Kiki Tomasová Kiki Tomasová

Kiki Tomasová je offline (nepripojený) Kiki Tomasová

NOO uz soom sa radila s mojim konzultantom a tie vrstvy som zmenila na lahsie a menej aj zeminu som si tam dala len okolo 80-100 mm ... takze vyriesene a tie otvotry som znizila na jeden otvor... takze myslim ze mi to uz hadam vyjde
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Podla tych tabuliek unosnosti sa musis zmestit do 2,32kN/m2. To sa Ti nepodari, pokial tam bude coby len poter + sneh.
0 0
Kiki Tomasová Kiki Tomasová

Kiki Tomasová je offline (nepripojený) Kiki Tomasová

tak to je problem, a ako by som to mala spravit aby som si tam mohla dat tu vegetacnu strechu?.....
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

chces poradit a necitas co piseme?
1 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

No ono hlavne v pozemnom stavitelstve nie je normalne mat rozpon 10m. Takze bud:
a)zmensit rozpony (skolky mavaju obycajne priecny system so stlpmi+prievlaky)
b)skusit ci by to vydalo na tramovy strop, zelezobetónovy
c)skusit ocelovy strop + zateplenie+ plech + tie dalsie vrstvy
d)predpaty betónovy doskový strop (to sa ale uci až v dalsich rocnikoch, tak neodporucam)

Este mi prosim povedz, naco bude na skolke zelena strecha V realnom svete by bola dana obec stastna, ak by utiahla naklady bez takychto "nezmyslov".
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať