Zavrieť

Porady

Zoznam zákonov SR

Ako hladám tak hladám, na nete som žiadny "kvalitný" zoznam zákonov platých v SR nenašla. Samozrejme by bol dobrý zoznam aj s číslami novelizácií, dátumov platnosti, ak niekto niečo má, a "prilepil" by to sem, bola by som povďačná.
ďakujem.
Usporiadat
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

ďakujem, určite preštudujem, a Rozalka s tebou o tom podebatujem na stretku :-) máš celkom slušný prehľad :-)
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Všetko ti vysvetlím, čo budeš potrebovať (na poli zákonov)
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

no Rozalka, si prinesiem aj notes a pripravím si zopár otázok :-)) a to myslím vážne :-))
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

KatarinaNR Pozri príspevok
ďakujem, určite preštudujem, a Rozalka s tebou o tom podebatujem na stretku :-) máš celkom slušný prehľad :-)
slušný? veľmi dobrý
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

srska Pozri príspevok
akurát jedna poznámka:
v jaspi chýba napr. v rek. 563/2009 ešte novelizácia z čl. III zákona č. 384/2011 - o osobitnom odvode vybraných finančných inštitúcií a o doplnení niektorých zákonov, ktorý nadobudol účinnosť 01.01.2012

lebo napr. podľa 384/2011 červeným označené už v 563/2009 neplatí a napriek tomu je to v jaspi uvedené:

§ 151
Daňový exekučný účet
(1) Správca dane v daňovom exekučnom príkaze uvedie číslo osobitného daňového exekučného účtu, na ktorý sa majú poukázať peňažné prostriedky; variabilným symbolom je identifikačné číslo daňového dlžníka pridelené pri registrácii. Zostatok osobitného daňového exekučného účtu na konci roka sa prevádza do nasledujúceho roka.
Nahlás chybu dolu na stránke. Poďakujú a ospravedlnia sa. Alebo ti napíšu, že to bude účinné až neskôr a tu je aktuálne znenie ...
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
srska Pozri príspevok
slušný? veľmi dobrý
... o nič lepší, ako ty, Vlado .....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

mám od firmy (nemenujem) E-poradcu, stav k 31 12 2010 , sú tam zákony, vyhlášky, predpisy, zmluvy, s vyhľadávačom, podľa môjho názoru je to veľmi dobre spracované, s vyhľadávaním nie je problém......platné k 12/2010, v piatok som im telefonovala, že by som chcela aktualizáciu....ich odpoveď ? rozhodli sa nepokračovať v aktualizácií....
opýtam sa, nemáte niečo podobné, čo by sa dalo legálne zakúpiť a bolo by to aspoň raz do roka aktualizované........chýba mi tam napr. daňový poriadok, nový zákonník práce, 461/2003 v pl. znení, 595/2003 tiež......
ďakujem.....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Mila123 Pozri príspevok
mám od firmy (nemenujem) E-poradcu, stav k 31 12 2010 , sú tam zákony, vyhlášky, predpisy, zmluvy, s vyhľadávačom, podľa môjho názoru je to veľmi dobre spracované, s vyhľadávaním nie je problém......platné k 12/2010, v piatok som im telefonovala, že by som chcela aktualizáciu....ich odpoveď ? rozhodli sa nepokračovať v aktualizácií....
opýtam sa, nemáte niečo podobné, čo by sa dalo legálne zakúpiť a bolo by to aspoň raz do roka aktualizované........chýba mi tam napr. daňový poriadok, nový zákonník práce, 461/2003 v pl. znení, 595/2003 tiež......
ďakujem.....
JASPI je dobré, zadarmo, bude pokračovať - na ministerstve spravodlivosti je naň odkaz: hľadám zákon

http://www.justice.gov.sk/Stranky/Po...ania-uvod.aspx

http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/jaspiw_maxi_fr0.htm
7 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať