Zavrieť

Porady

mestská polícia

Dostal som výzvu (resp. majiteľ vozidla , keďže auto nie je moje ) k podaniu vysvetlenia z mestskej polície vo Vrútkach , že som nerešpektoval značku B2 a majú to na zázname z kamery.
Mám sa dostaviť atď., lebo ma môžu predvolať.....
Má mestská polícia právo na ukladanie pokút na základe kam. záznamu, keď ma nezastavili osobne?
Prípadne postúpiť na priestupok na Dpravnú políciu?

Musí majiteľ vozidla oznámiť kto auto šoféroval?

Priestupok sa stal 11/2011
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mattto Pozri príspevok
toľko nezmyslov pokope že taký človek nie je v evidencii v Tanzánii, nie je moja starosť, mne sa preukázal dokladmi, že boli možno falošné? nie je moja starosť. Jeho právny status nepoznám, ani nemám prečo, preto o žiadne "pomáhanie utečencovi nejde"
...takže predpokladám , že na základe tohoto by si len tak niekomu auto do rúk zveril ......

...nemyslím si to ......a teraz neberiem do úvahy chlapíka z Afriky ...slovákovi , ktorého nepoznám , by kľúče do ruky nedostal ..
mattto Pozri príspevok
ja dostanem pokutu? si zábavný Osoba, ktorej som zveril, svoje motorové vozidlo splňala podmienky na jeho vedenie. Ukázala mi medzinárodný vodičský preukaz podľa Viedenského dohovoru a preukaz totožnosti. Že boli falošné? to ja nemôžem zistiť.

Podľa tvojej a IceDive logiky, ak niekto príde do požičovne áut a na falošné doklady si požičia auto, dopustí sa správneho
( bez " s " ..iba právneho a nie je to veru správne ...
) deliktu podľa §138 ods. 1 písm. e) zák. č. 8/2009 Z.z. - absurdné a podľa IceDive sa dopustí dokonca možno až trestného činu marenia spravodlivosti, alebo nadržovania
...či ...???
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

buchač Pozri príspevok
...takže predpokladám , že na základe tohoto by si len tak niekomu auto do rúk zveril ......

...nemyslím si to ......a teraz neberiem do úvahy chlapíka z Afriky ...slovákovi , ktorého nepoznám , by kľúče do ruky nedostal ..

...či ...???
veru je to správne, ide o správny delikt, nie právny
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...uhm ...správne je správne ....

...kurnik ...slovenčina naša , zle som čítal ........tiež by tam iný výraz mohli dosadiť ...

...nie vždy je správne všetko správne , čo sa týka správ , sprava ......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať