Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Uz tiahnete presporskymi ulicami? ... alabut a krdel vlckov bude bdiet nad vami. :-)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ďakujem
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Išiel pretekať - kto najdlhšie vydrží nepotrestaný.
A to si ešte dovolil pred pár rokmi svojimi hlúposťami kaziť prenos z F1.
Mal si zobrať celé stádo opíc so sebou!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dám potom nejakú fotku
0 0
maxipc maxipc

maxipc je offline (nepripojený) maxipc

Predvolebný míting SDKU

1 0
maxipc maxipc

maxipc je offline (nepripojený) maxipc

http://sksasanka.tumblr.com/
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som sa neúčstnilAle som na tých čo sú tam pyšný a dakujem im .....Do nich ludkovia dajte tej zgerbe do rypáku aj za mňa!!!!
http://hnonline.sk/slovensko/c1-5454...ia-tazkoodenci
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Len de... (koncoviek je viac) može voliť stranu,ktorej sa týka táto kauza.Že vraj Kotleba nemá program?Títo chrapúni ho mali a na čo nám bol?Čo bolo v tom programe?Okradnúť a zničiť národ!!!Kto si myslí iné?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nikto? Všetci?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

220870 Pozri príspevok
Ja som sa neúčstnilAle som na tých čo sú tam pyšný a dakujem im .....Do nich ludkovia dajte tej zgerbe do rypáku aj za mňa!!!!
http://hnonline.sk/slovensko/c1-5454...ia-tazkoodenci
Zgerba sa zašila do svojich haciend víkendovať. My sme tam boli aj za Teba.
P.S. Goriláci veštkých krajín, traste sa!!!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Veľmi výstižné.
http://www.mojevideo.sk/video/12380/...o_pf_2112.html
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Z vašich otázok a odpovedí mi je jasné že chcete to čo sme mali uzákonené za komančov: rozkrádanie je trestným činom a zlodej patrí do basy. Dnes si len s úsmevom spomínam na to ako sa vykríkalo na námestiach že Husák si nakradol na vilu .............
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

.... a dostal prezidentsky dochodok 3 800,- Kcs. :-)
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Keďže sú tu dve témy Gorila tak skopírujem ešte môj text z tej druhej:
Musím reagovať na tie pochybnosti o počte a inom. Vadilo mi, že táto akcia bola v piatok a dosť neskoro poobede. Mladí ľudia by boli prišli aj keby to bolo bývalo skôr. Potom mi vadilo, že to z nám. SNP pokračovalo pred prezidentský palác a nie pred úrad vlády, ktorý je blízko neho.
Čo sa týka počtu??? Na to , že to bolo avízované viac na soc. sieťach a média akosi mlčali o tejto akcii, tak tam bolo napriek tomu veľa ľudí. Tie záznamy čo dávali v TV boli zostrihané, alebo to boli zábery ktoré zachytávali skupinky ľudí, ktorí sa pridávali k ostatným, alebo sa nechceli tlačiť pred akože tribúnou. Bola som tam, viem o čom píšem, len mi je ľúto, že som od prezidentského paláca nemohla pokračovať k parlamentu, lebo som musela odísť preč. Nebolo to agresívne ako to tu niekto písal. Bola to pokojná demonštrácia a situácia pre ktorú sa to dialo si možno vyžadovala aj silnejšie reakcie. Stála pri mne pani, ktorá si potom nasadila masku Anonymous- a keď som sa jej pýtala na vek, tak povedala, že to vlastne ich generácia v r.1989 posrala. Škoda, že to nebolo viac spropagované a v dobe kedy boli politici a všetci tí s ktorými sa nesúhlasí na svojich miestach, ale takto už bolo všade prázdno. Na prezidentskom paláci sa nepohla ani záclonka a nesvietilo sa ani v jednej miestnosti.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hubatá Pozri príspevok
Z vašich otázok a odpovedí mi je jasné že chcete to čo sme mali uzákonené za komančov: rozkrádanie je trestným činom a zlodej patrí do basy. Dnes si len s úsmevom spomínam na to ako sa vykríkalo na námestiach že Husák si nakradol na vilu .............
...krádež je v každom normálnom štáte , zriadenie nie je podstatné , trestný čin...
Len ten trest je niekedy inakší ...
Niekde ide jednotlivec do basy , niekde mu " len " skrátia ručičku ........

No keďže Slovensko nie je normálny štát ( hlavne v poslednej dobe sa nejak snaží až príliš banány vyvážať ....) , tak u nás sa to nepovažuje za rozkrádačku , ale táto činnosť sa pretransformovala na to " podnikanie " ........a to až také trestné zasa nie je ...

...akurát je zaujímavé , že sa podniká na najvyšších miestach ( parlament ,vláda , ...a smerom nižšie ...) a podnikatelia podnikajú so štátnym za štátne s náležitým a následným prevodom kapitálu do daňových rajov .........banánových repuplík , no gorily určite kŕmiť nemienia....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

...dnes sa tomu moderne nadava, ze lobing. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať