Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
maxipc maxipc

maxipc je offline (nepripojený) maxipc

aj ja pôjdem a agitujem, lepím plagáty, prešovčania v piatok nebojte, čím nás bude viac, tým menej budú mocnejší, idem, aby moje deti nemuseli pracovať v anglicku (ich nemusia), aby sme s manželom po celomesačnej drine nemuseli škrabať jurošky a ledva zaplatili všetky účty, aby aj "vyvolení" mali nárok len na minimálnu mzdu, tak ako väčšina ľudí v tomto štáte, aby sa nám konečne prestali smiať do "ksichtu" aké majú čisté ruky, pretože tento systém, čo tu zaviedli "vyvolení" nam garantuje akurát tak kopu dlhov a exekútorov, zvyšovanie daní....
oxana z prešova
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

v piatok idem aj já , v NR sa koná o 16 hodine na Svät.námestí. Treba tam ísť a podporiť nech vidia, že sa nebúria len mladí, ale aj tým 30-dsať a vyššie záleží na tom a nie vykrikovať nech voliči rozhodnú- kdo zase ,,babky demokratky,,.
OTRAS ako media zastrašujú nič iné nie je počut len to ako NR SR podáva trestné oznámenie.........

Teraz je šanca dokazať niečo a nie doma v teplúčku sedieť a nádávať.

IVETA N
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bez žalobcu nieto sudcu a medzitým vyšetrovateľa. Tieto tančeky mi pripadajú ako hádka v rodine keď manžel prepije výplatu alebo prichytí manželku s iným. Treba podať trestné oznámenia na všetkých to je oproti žalobe na súde zadarmo.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Idem to tomu chrapúňovi kádeháckemu vysvetliť do BA.Mne žiadny špinavec z talibanu nebude zakazovať demonštrovať svoj hnev pred parlamentom.
Ako som si všimol tak v BA boli v piatok hlavne stredné vrstvy, žiadny študenti ,ale zrelý 40-50 a 60-tnici.
Skúšam si predstavovať tú krpatú špinu,ako sa teraz kdesi v kúte klepe strachom ohrýza nochty do kosti, v strachu pred davom a svojimi nadriadenými z Penty.Myslím, že mu ide o ten potkaní životik.Vie toho príliš veľa na to ,aby sa ho jeho kamaráti z Penty nepokúsili zlikvidovať.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
Bez žalobcu nieto sudcu a medzitým vyšetrovateľa. Tieto tančeky mi pripadajú ako hádka v rodine keď manžel prepije výplatu alebo prichytí manželku s iným. Treba podať trestné oznámenia na všetkých to je oproti žalobe na súde zadarmo.
Človek by si myslel, že ho už v tomto štáte banánovom nič neprekvapí... Ale ako vidieť, ešte vždy sú rezervy... Mňa včera prekvapilo to podanie trestného oznámenia na organizátorov zhromaždenia v BA - vraj za škody na majetku. Zasa sa raz potvrdilo, zlodej kričí - chyťte zlodeja! Ako to tu už kdesi bolo spomínané - to čo boli za vajcia, keď napáchali škodu za 3 - 5000 eur? Však mali dať poslaneckým upratovačkám pár vedier horúcej vody a sklá na Národnej rade by boli umyté - tak aké škody? Alebo máme parlament z neprestrielného skla a je to vyčíslená cena za tie dve dierky na dverách, možno naschvál rozbité demonštrantom-provokatérom?

Ako spievala Marta Kubišová v 89-tom vo svojej Modlitbě: ... tvá vláda lide, se k tobě navrátí, lide - navrátí... Vráti sa niekedy aj naša vláda k nám?

Dnes mi prišlo mailom toto tu - sorry, ak to sem niekto už pricapil v predchádzajúcich príspevkoch a opakujem. Ja som na to zatiaľ nenatrafila. No comment...
figel.JPG  
mafia.JPG  
miki a miklos.JPG  
miki_1.jpg  
miklos.JPG  

1/1
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa:
Alebo máme parlament z neprestrielného skla a je to vyčíslená cena za tie dve dierky na dverách, možno naschvál rozbité demonštrantom-provokatérom?
Teraz ma trklo - ak by mali nepriestrelné sklá - tak to nerozbije tak ľahko kamienkom. Alebo to vykazujú ako nepriestrelné sklá (vyššia cena), no pritom je to len tabla obyčajného okenného skla - kua - zase sa niekto ku*ewsky nahrabal!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nefunguje mi NR SR, vraj tam mali potyčku aktivisti. Bubeníková je v zahraničí, Machárek je na dovolenke.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

maxipc Pozri príspevok
aj ja pôjdem a agitujem, lepím plagáty, prešovčania v piatok nebojte, čím nás bude viac, tým menej budú mocnejší, idem, aby moje deti nemuseli pracovať v anglicku (ich nemusia), aby sme s manželom po celomesačnej drine nemuseli škrabať jurošky a ledva zaplatili všetky účty, aby aj "vyvolení" mali nárok len na minimálnu mzdu, tak ako väčšina ľudí v tomto štáte, aby sa nám konečne prestali smiať do "ksichtu" aké majú čisté ruky, pretože tento systém, čo tu zaviedli "vyvolení" nam garantuje akurát tak kopu dlhov a exekútorov, zvyšovanie daní....
oxana z prešova
To nemusia garantovať to sa už deje veď polovica obyvateľstva SLOVENSKA je zadĺžená až po uši a to nehovorím koľko percent má na krku exekútorov

IVETA N
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Zasa sa raz potvrdilo, zlodej kričí - chyťte zlodeja!
...
...
No comment...
...hádam doplním ..........a iba pevne dúfam , že si schválne nepozabudla na aj tieto ....že ksichty ???

0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

erzet Pozri príspevok
Nefunguje mi NR SR, vraj tam mali potyčku aktivisti. Bubeníková je v zahraničí, Machárek je na dovolenke.
mne ide
http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?...MasterID=51594
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

220870 Pozri príspevok
Idem to tomu chrapúňovi kádeháckemu vysvetliť do BA.Mne žiadny špinavec z talibanu nebude zakazovať demonštrovať svoj hnev pred parlamentom.
Ako som si všimol tak v BA boli v piatok hlavne stredné vrstvy, žiadny študenti ,ale zrelý 40-50 a 60-tnici.
Skúšam si predstavovať tú krpatú špinu,ako sa teraz kdesi v kúte klepe strachom ohrýza nochty do kosti, v strachu pred davom a svojimi nadriadenými z Penty.Myslím, že mu ide o ten potkaní životik.Vie toho príliš veľa na to ,aby sa ho jeho kamaráti z Penty nepokúsili zlikvidovať.
a to sa čudujem a nechcem dávať ani návod a ani strašiť, že sa nepokúsili niečo urobiť ,, NICHOLSONOVI,,

IVETA N
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

IVETA N Pozri príspevok
a to sa čudujem a nechcem dávať ani návod a ani strašiť, že sa nepokúsili niečo urobiť ,, NICHOLSONOVI,,

IVETA N
Ale nikto nikomu určite nič neurobí. Lebo by poskytli prvý dokaz, že sú v tom po uši. Mňa viac zaujíma Nicholsonová. Tandem ako vyšitý. Mihál-Nicholsonová. Čím tá si zaslúžila sedieť na stoličke štátnej tajomníčky mi vŕtalo dlhodobo hlavou, lebo zopár tých jej plátkov som prečítala a žiadna sláva. Ja mať spis Gorila, tak som dnes možno europoslankyňa.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

erzet
Nefunguje mi NR SR ide!, vraj tam mali potyčku aktivisti tak nech majú -aspoň bude veselo. Bubeníková je v zahraničí, Machárek je na dovolenke. Žeby už natrvalo? Zdrhli, potvory?
.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak trochu na odľahčenie tejto smutnej témy
sas.jpg  
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
IVETA N Pozri príspevok
a to sa čudujem a nechcem dávať ani návod a ani strašiť, že sa nepokúsili niečo urobiť ,, NICHOLSONOVI,,

IVETA N
Nicholson nám môže ísť v tomto smere za vzor.Nebyť jeho nieje gorila.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pikoška Pozri príspevok
Ale nikto nikomu určite nič neurobí. Lebo by poskytli prvý dokaz, že sú v tom po uši. Mňa viac zaujíma Nicholsonová. Tandem ako vyšitý. Mihál-Nicholsonová. Čím tá si zaslúžila sedieť na stoličke štátnej tajomníčky mi vŕtalo dlhodobo hlavou, lebo zopár tých jej plátkov som prečítala a žiadna sláva. Ja mať spis Gorila, tak som dnes možno europoslankyňa.
Som práve dopozeral vyhlásenie tých čo zosnovali ten protest v BA.Tá dievčina Gallová čo to čítala sa triasla pod obrovským stresom.Ale statočne s tým bojovala.Konečne sa v tomto banánistáne niečo deje.Plne podporujem ich požiadavky ,dúfam že sa z toho podarí aspoň čo to dosiahnuť.0:12 sec tak si to predstavujem v ružových snoch!!!
http://www.mojevideo.sk/video/12380/zakazane_politicke_video_pf_2112.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

........
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
........
Žeby ich bolo len päť? Možno je toľko spravodlivých, či?
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dotiahne sa prd keď šefom bezpečnostného výboru je Fedor - SDKU a šéfom MV Lipsitz KDH.Možno obetuju Malchárka ,ale to bude všetko.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

220870 Pozri príspevok
Som práve dopozeral vyhlásenie tých čo zosnovali ten protest v BA.Tá dievčina Gallová čo to čítala sa triasla pod obrovským stresom.Ale statočne s tým bojovala.Konečne sa v tomto banánistáne niečo deje.Plne podporujem ich požiadavky ,dúfam že sa z toho podarí aspoň čo to dosiahnuť.0:12 sec tak si to predstavujem v ružových snoch!!!
http://www.mojevideo.sk/video/12380/zakazane_politicke_video_pf_2112.html
Ja počúvam pána prezidenta. Neverím vlastným ušiam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať