Zavrieť

Porady

Mám nárok na daňový bonus za rok 2011?

Dobrý deň ,
chcem sa opýtať či mám nárok na daňový bonus za rok 2011 .Ja som slobodný ale žijem s matkou môjho dieťaťa ,priateľka je na rodičovskéj dovolenke .Môžem si uplatniť nárok na daňový bonus?Ak áno ako si to mám vybaviť.Ďakujem za odpovede.
Usporiadat
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Tú prvú mala bez maturitu,
Ďakujem Ti Mila

Mila123 Pozri príspevok
prvá stredná škola bola ukončená maturitou? a tá druhá je nadstavbová ? bol nárok na PnD? ak áno i na DB je nárok....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

u.erika Pozri príspevok
Tú prvú mala bez maturitu,
Ďakujem Ti Mila
Erika, vyžiadaj si z UP doklad o výplate PnD. Išlo o denné štúdium ?
0 0
natka249 natka249

natka249 je offline (nepripojený) natka249

Prajem všetkým pekný večer, chcem Vás poprosiť o radu. Za celý rok 2011 nemal príjem 1902 eur, ale za dva mesiace mu bol vyplatený DB na dve deti, niekde vyššie som čítala, že vyplatený DB sa nevracia, je to tak? Môžem mu urobiť DP tak, že mu vrátia zaplatenú daň v celej výške, teda že mu nezrazím ten vyplatený DB? PP sa začal od októbra, predtým mal nejaké dohody, evidencia na UPSVaR, PN. Ďakujem za Váš čas a odpovede. Natália
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

natka249 Pozri príspevok
Prajem všetkým pekný večer, chcem Vás poprosiť o radu. Za celý rok 2011 nemal príjem 1902 eur, ale za dva mesiace mu bol vyplatený DB na dve deti, niekde vyššie som čítala, že vyplatený DB sa nevracia, je to tak? Môžem mu urobiť DP tak, že mu vrátia zaplatenú daň v celej výške, teda že mu nezrazím ten vyplatený DB? PP sa začal od októbra, predtým mal nejaké dohody, evidencia na UPSVaR, PN. Ďakujem za Váš čas a odpovede. Natália
Je to tak, ak splnil mesačnú podmienku príjmu a bol mu vyplatený DB, tento nevracia.
Uplatníš mu ročnú NČZD a ak mu vznikne preplatok dane, DU mu ho vráti.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

áno, nevracia už vyplatený DB a má nárok na vrátku preddavku na daň....
1 0
natka249 natka249

natka249 je offline (nepripojený) natka249

Ďakujem veľmi pekne. Natália
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať