Zavrieť

Porady

Usporiadat
monikus monikus

monikus je offline (nepripojený) monikus

No my máme externú mzdovku a je to ťažké s nimi, keď chceme poradiť, lebo majú toho veľa, takže väčšinou si musím všetko hľadať a zisťovať sama. Akurát viem, že my musia donesiať nejaký doklad, kde boli ten zvyšok roka. Možno čestné vyhlásenie, že od - do boli na materskej? a overené u notára?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

monikus Pozri príspevok
No my máme externú mzdovku a je to ťažké s nimi, keď chceme poradiť, lebo majú toho veľa, takže väčšinou si musím všetko hľadať a zisťovať sama. Akurát viem, že my musia donesiať nejaký doklad, kde boli ten zvyšok roka. Na základe čoho? Nijaký zákon to neprikazuje. Možno čestné vyhlásenie, že od - do boli na materskej? a overené u notára? To snáď nemyslíš vážne.
V texte.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Nič netreba!!! Žiadny doklad o MD,RD, žiadne čestné vyhlásenie a už vôbec overené u notára... Ak to mzdárka vyžaduje, nech cituje zákon, podľa ktorého vás takto šikanuje..
0 0
monikus monikus

monikus je offline (nepripojený) monikus

No super ďakujem.
Inak blbne mi net, tak tie príspevky tu hodilo pár krát, sorry.
A ešte jedna otázočka, keď je niekto dobrovoľne nezamestnaný, tak mi tiež povedala, že musí doniesť to čestné vyhlásenie overené notárom, že bol dobrovoľne nezamestnaný. Je to pravda?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

monikus Pozri príspevok
No super ďakujem.
Inak blbne mi net, tak tie príspevky tu hodilo pár krát, sorry.
A ešte jedna otázočka, keď je niekto dobrovoľne nezamestnaný, tak mi tiež povedala, že musí doniesť to čestné vyhlásenie overené notárom, že bol dobrovoľne nezamestnaný. Je to pravda?
nie, nie je to pravda
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

monikus Pozri príspevok
No super ďakujem.
Inak blbne mi net, tak tie príspevky tu hodilo pár krát, sorry.
A ešte jedna otázočka, keď je niekto dobrovoľne nezamestnaný, tak mi tiež povedala, že musí doniesť to čestné vyhlásenie overené notárom, že bol dobrovoľne nezamestnaný. Je to pravda?
Somarina, kto to povedaL? Taká mzdárka, čo to povedala, nestojí za nič. Prepáč, dala som sa uniesť hlúposťou iných.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať