Zavrieť

Porady

Zamŕzanie PC pri prezerani youtube

Často si prezerám rôzne príspevky na youtube. Posledné dni, keď si vyberiem príslušné video, tak môj počítač buď okamžite zamrzne, alebo po prehratí pár sekúnd. Neviem či to spôsobuje môj počítač, alebo samotný internet. Ešte spomeniem, že pred pár dňami som dal na youtube svoje video príspevky, no neviem či to môže mať spojitosť so zamŕzaním PC. Prosím poraďte mi, čo môžem s tým robiť a ako by bolo možne identifikovať a prípadne odstrániť chybu.
Ďakujem a želám všetko dobré do Nového roka všetkým užívateľom i správcom stránky.
Usporiadat
kamowski kamowski

kamowski je offline (nepripojený) kamowski

Firefox bol niekedy veľmi dobrá a snáď najlepšia alternetíva IE ale to už je preč. Má tisícky doplnkov, ktoré ju spestrujú a človek si vlastne vytvorí takmer nový operačný systém priamo v prehliadači. Niekedy je menej viac.
Ak trváš na firefoxe:
- odporúčam odinštalovať cez nejaký program na odinštalovanie (REVOUninstaller, ....), ktorý vymaže všetky zbytky po ňom a spustiť novú inštaláciu s čistým profilom, doplnky len tie ozaj najdôležitejšie
- preinštalovať flash player
Ak na firefoxe netrváš a chrome ťa neoslovil, odporúčam skúsiť operu. Aj tu však platí "niekedy ...."

0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ak má W7, tak je dobrý (konečne) aj IE9
Jáj, tam neviem dostať flash player 64 bit
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Vďaka za radu, ale nepomohlo to. Google chrom je OK a už som si zvykol, možno aj lepší ako FF, len ma to škrie s mozillou. Pri tejto príležitosti som narazil na program "PC tools Registry Mechanic". Sám sa snaží pracovať páči sa mi ako všetko sám čistí, len neviem či to naozaj, alebo sa len tak tvári. Skúšam čo sa dá a len čakám kedy to zrichtujem na čisto.
Dopĺňam neskôr : podľa rady som chcel preinštalovať "adobe flash player" - to nešlo, tak som chcel najprv odinštalovať, čo sa mi podarilo až Iobit-U a teraz neviem ani za nič nainštalovať nový!! Pri spustení načíta 50% a dosť!!! Skusil som použiť aj "revo uninstaler pro" , potom som chcel priamo z plochy vídea (TOP-ky) a to ma odkázalo kdesi na akési licencie???? -
Zaujímavé je to, že teraz Youtube ide normálne, ale inde napr, na Zozname nie.
Naposledy upravil cimocimo : 01.02.12 at 09:16
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Riadil som sa vašimi radami priatelia a každý v niečom pomohol. Skúšal som všeličo až som sa bál,že počítač celý dokrútim. Pomohli všetky rady na konci som použil pri odinštalovaní Adobe flsh player progam Iobit-U, ktorý moc pomohol. Potom som ešte prečistil zbytky programov v registroch tiež poradeným programom a to RevoUninstaler pro, kde sa vyčistili zbytky programov a potom som nainštaloval nový Adobe flash player k spokojnosti všetko ide ako má ísť. Ešte jedným programom čistím, ale nakoniec aj on sám sa dá do roboty každý deň o 19,00hod, no pracuje usilovne, ale či naozaj, alebo sa len tak tvári neviem. Momentálne sa zdá všetko ok, ešte sa po pár dňoch ozvem čo a ako, Ten program je PC toools registri mechanic. Aký máte Vy názor na tento program?
Naposledy upravil cimocimo : 08.02.12 at 11:48
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Všetko v poriadku ešte raz ďakujem!!!
0 0
Takmerstarec Takmerstarec

Takmerstarec je offline (nepripojený) Takmerstarec

Precital som vsetky prispevky. Mam to zo zamrzanim notebooku HP trochu ine. Zamrzne kdekolvek v Skype, IE,OpenOffice a vselikde. Robi to od zaciatku. Povodne na nom bol nainstalovany OS Windows Vista. V zarucnej dobe ho autorizovany servis pre toto zamrzanie prevzal, vymenil na nom disk a graficku kartu. Notebook sa od tej doby podstatne menej prehrieva, teda vobec sa neprehrieva. Mrzol vsak sporadicky aj po tomto servisnom zasahu, takze mi bolo servisom doporucene zmenit OS. Presiel som na Win7. Zamrzanie ma mensiu frekvenciu, ale vyskytuje sa stale. To mrznutie je vsak take, ze mrtva je aj klavesnica. Teda nereaguje absolutne na nic iba na vypinac notebooku. Poradi niekto co to moze sposobovat alebo ako diagnostikovat pricinu?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Pozri výpis.
0 0
Takmerstarec Takmerstarec

Takmerstarec je offline (nepripojený) Takmerstarec

Vdaka, poznal som to uz z Visty tu cast Event Viewer, na Win7 som to nevedel najst. Teraz podla toho odkazu to uz mam, no nic jednoznacne viazuce sa k tomu zamrzaniu tam neviem identifikovat. Musim si pockat az to zamrzne znova a hladat podla casu.
0 0
camel28 camel28

camel28 je offline (nepripojený) camel28

skus vyskusat google chrome. ak bude youtube sekat aj tam, tak ja uz potom neviem
0 0
Takmerstarec Takmerstarec

Takmerstarec je offline (nepripojený) Takmerstarec

KoxXxo Pozri príspevok
Tak mam chytene dve udalosti, mne vsak vela nenapovedaju:

Log Name: System
Source: EventLog
Date: 15.02.12 18:23:51
Event ID: 6008
Task Category: None
Level: Error
Keywords: Classic
User: N/A
Computer: George-PC
Description:
The previous system shutdown at 18:20:59 on ‎15. ‎2. ‎2012 was unexpected. {Pozn. Opusteny notebook pravdepodobne ukoncoval,
Event Xml: ale to je len domnienka}
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="EventLog" />
<EventID Qualifiers="32768">6008</EventID>
<Level>2</Level>
<Task>0</Task>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2012-02-15T17:23:51.000000000Z" />
<EventRecordID>25630</EventRecordID>
<Channel>System</Channel>
<Computer>George-PC</Computer>
<Security />
</System>
<EventData>
<Data>18:20:59</Data>
<Data>‎15. ‎2. ‎2012</Data>
<Data>
</Data>
<Data>
</Data>
<Data>23509</Data>
<Data>
</Data>
<Data>
</Data>
<Binary>DC07020003000F00120014003B009A01DC07020003 000F00110014003B009A01600900003C000000010000006009 000000000000B00400000100000060380100</Binary>
</EventData>
</Event>

--------------------------------------------------- Reboot-------------------------------------------------------------
Log Name: System
Source: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Date: 15.02.12 18:23:44
Event ID: 41
Task Category: (63)
Level: Critical
Keywords: (2)
User: SYSTEM
Computer: George-PC
Description:
The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.
Event Xml:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2012-02-15T17:23:44.891216500Z" />
<EventRecordID>25637</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>George-PC</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<EventData>
<Data Name="BugcheckCode">0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
</EventData>
</Event>
0 0
richard8888 richard8888

richard8888 je offline (nepripojený) richard8888

Dakujem pomohlo mi to
0 0
miro150 miro150

miro150 je offline (nepripojený) miro150

Re: Zamŕzanie PC pri prezerani youtube
Zamŕzanie PC pri prezeraní YouTube: Ja mám podobný problém ale pri zapnutí PC sa asi po 3 minútach objaví malá tabuľka s nápisom Windows Internet Explorer A v žltom trojuholníku výkričník a vedľa číslo 1.Po zapnutí Videa na YouTube po pár sekundách zamrzne a objaví sa modrá obrazovka s upozorneniami v angličtine.Nejde to nijak odstrániť len vypnúť tlačidlom PC,tak radte,dakujem.A niekedy sa objavý aj tabulka s výstrahou: preložené cez prekladač / Catalist Control Center ist nie je podporovaná ovládačom vašej grafickej povolené adapter.Please aktualizovať svoje ovládače grafickej karty ATI, alebo zapnúť váš adaptér ATI pomocou Displays Manager.
Prikladám foto:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Naposledy upravil miro150 : 22.06.12 at 10:45
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak to urob ,preinštaluj ovládač na grafiku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jednoducho máš zlý ovládač - neprislúchajúci k tvojej GK - CCC sa snaží riadiť GK, ale naráža na nekompatibilný ovládač. Zisti si presne názov GK, stiahni podľa OS, odinštaluj staré grafické ovládače (najlepšie v Safe Mode), prečisti registre a nainštaluj nový ovládač na konkrétnu GK a OS.
BTW: inštaluj (resp. sťahuj) len samotný videodriver - na CCC sa vykašli, v poslednej dobe robí časté problémy pri ATI kartách (používajúcich AMD).
Pokiaľ sa ti podarí nainštalovať ovládač a bude OK, stiahni si toto:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=733
- plne nahradí CCC a je možné nastaviť niekoľko profilov (podľa potreby), rýchle pretaktovanie GPU aj pamäte (pracuje okamžite),
nezaberá toľko miesta ako CCC a nezaťažuje procesor ako CCC.
Na starom PC to mám a môžem odporúčať - funguje bezchybne a na 100%.
0 0
miro150 miro150

miro150 je offline (nepripojený) miro150

a vdenníku chýb som našiel ešte tento odkaz:Ovládač ati2dvag pre display zariadenie \Device\Video0 sa dostal do nekonečnej slučky. To sa obyčajne stáva v prípade problému so zariadením alebo v prípade, keď ovládač zariadenia naprogramuje hardvér nesprávne. Obráťte sa na dodávateľa hardvéru a vyžiadajte si aktuálnu verziu ovládača. Chyba %%2147942402
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať