Zavrieť

Porady

Vie mi nieto povedať čo sa deje na Trnavskom mýte?

2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zažívam to vyše mesiaca. Nejak som si to neuvedomila do dnešného poobedia. Ponúkajú tu... nie ponúkajú doslova vnucujú voňavku či čo to je zadarmo. Pod rôznymi zámienkami.
Ja to neviem ako to povedať. Vezmite si to je to zadarmo. Neriešila by som to ale dnes som bola doslova.. Bola som na zástavke 39_tki sama a prišiel ku mne muž. S rovnakou ponukou. Vezmite si to je to zadarmo. Mali sme tu prezentáciu a ostalo to. Odmietla som to. Nazval ma kur.u vyj...ou a ešte mnohým iným čo nechcem menovať. Čo sa tu deje? Doslova nám tu vnucujú zadarmo asi voňavky nepozrela som sa pozorne.
Naposledy upravil 2009 : 18.01.12 at 18:34
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2009 Pozri príspevok
Moja a kam som ich mala zavolať? Vyhliadli si ma na prázdnej zástavke a potom šli preč. To neboli predajci čo stoja na jednom mieste. Oni ani neponúkajú odskúšaj si. Rovno vravia vezmite si. Zadarmo čo sa bojíte nie je tam bomba a podobne.. Ak by to bol iba jeden poviem si blázon ale na tej zástavke sa to deje už mesiac a nie je to jeden človek. Preto sa pýtam čo sa tam deje?
na Trnavské mýto... opísala by si situáciu ako vyzerali aká zástavka.... hliadka by prišla preverila, poprípade pošmejdila .... každý sme iný, mne stačí sa hnusno kuknúť ..... nahučím na nich, poprípade im poviem že hned volám hliadku...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ice: tiež si mi pripomenul - tiež ponúkali "toto je zdrama". Mladé kočky . Jedna voňavka pre pani manželku, pozrite sa. Pribrzdil som, zobral som do ruky a kočka hneď - a ešte toto - no ja som hodil voňavku do tašky a šiel som preč. Kočka za mnou, že počkajte. Tak som jej odvrkol - Šak si povedala, že zdrama, tak zdrama a idem preč. Ostala stáť s otvorenou hubou.
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Myslím, že tu boli popísaní rôzni "ponúkači":

1) Stánok s kozmetikou, vystavenou v peknej kompozícii na stole, väčšinou v nákupnom centre. Metóda predaja - že voňavka zadarmo na zaujatie, potom vysvetľujú prednosti značky a výhodnú ponuku. Ináč seriózna firma, aj keď metóda otázna.
2) Poulične predávajúce rómky. Vybalí voňavku, škrabku na chodidlá alebo čo má aktuálne v ponuke. Pri sekunde mojej úvahy, ako sa zo situácie rýchlo a diplomaticky vyvliecť, si môj výraz tváre jedna takáto predávajúca zle vysvetlila ako váhanie pred kúpou a tak sa ma snažila ubezpečiť: "Nebojte sa, to je Davidoff - originál, kradnutý v Tescu v Prahe!"
3) Zúfalci, bezdomovci, na drogách. Tiež mám skúsenosť s nerómkou, ktorá mi ponúkala voňavku zadarmo - darček. Po odmietnutí, že či jej nedám Euro na jedlo. Keď ani to nedostala, vyjadrila sa o mne podobne ako ten "ponúkač" o 2009. Myslím, že je to len pokus "spriateliť sa" a následne niečo "diplomaticky" vyžobrať. Tá prudká reakcia svedčí, že títo ľudia to, žial, nemajú v hlave v poriadku. Ponúkané veci majú najskôr pôvod podobný ako u 2).

Ešte po revolúcii bol častým trikom mladých drogistov zastaviť nejakú seriózne vyzerajúcu ženu, ktorá by mohla byť ich matkou, s problémom, že sa nemajú ako dostať domov - len kúsok vlakom. Potrebovali nejakú sumu - napr. 100 SKK. Ešte si vypýtali adresu, že ich mama to vráti... Jeden dokonca hovoril aj po nemecky a anglicky a tváril sa ako chudák cudzinec, ktorého okradli vo vlaku a vraj nemecká ambasáda neposkytuje peniaze... Ináč šikovný to človek, o týždeň už vedel reč ako by sa tu narodil...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať