Zavrieť

Porady

Vyhlásenie o podaní písomnosti elektronickou formou- kde to nájdem prosím Vás?

Dobrý deň,
podal som elektronicky štvrťročný súhrnný výkaz dane z pridanej hodnoty (podľa 7a), odovzdal som osobne prvú stranu toho výkazu na daňový úrad ale teraz mi volali, že im mám priniesť "Vyhlasenie o podaní písomnosti elektronickou formou", nikde to však v etaxe nemozem nájsť, našiel som iba Spravu o akceptácii podania elektronickou podateľnou ale to, že nieje ono, že sa to musí presne volať "Vyhlasenie o podaní písomnosti elektronickou formou", môžte ma prosim niekto navigovať v etaxe ako sa po to dostanem, lebo som klikol snaď všade a nemožem to nájsť. Ďakujem
Usporiadat
ondro.i ondro.i

ondro.i je offline (nepripojený) ondro.i

neviem čo sú eDane, mám eTax. Prave som volal s mojou spravkinou dane a ze to moze byt vypisane aj rukou, čiže na infolinke mi povedali tak a ona inak, ale tak idem to vypisať rukou....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

keby si mal aj aplikáciu eDane v svojom pc, tak by si nemal takéto problémy. keď budeš mať voľnejšie, stiahni si ju tu http://edane.drsr.sk/install/ alebo priamo z www.drsr.sk:
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

ondro.i Pozri príspevok
neviem čo sú eDane, mám eTax. Prave som volal s mojou spravkinou dane a ze to moze byt vypisane aj rukou, čiže na infolinke mi povedali tak a ona inak, ale tak idem to vypisať rukou....
Ja mám editovateľné PDF vyhlásenie.
Obyčajne vyhlásenie vyzerá krajšie ako vypísané rukou (môj prípad). Dá sa buď vypísať, alebo natiahnúť do neho údaje z FDFka.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať