Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosti s tabletkami na chudnutie?

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či má niekto skúsenosti s tabletkami Fitslim - pochádzajú z Ameriky a XL-S medical. Ďakujem
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pivko,nepustí ma to,ešte nemám 18
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jurivo Pozri príspevok
Mnohí ľudia sa čudujú prečo nechudnú keď sa začali zdravšie stravovať, obmedzili niektoré potraviny, začali jesť menej a pod.
Málokto však vôbec nevie čo je to glykemický index potravín. Čím nižší glyk. index tým je potravina pre chudnutie vhodnejšia. Pri nízkom glyk. indexe potravina obsahuje pomalé sacharidy (hladina cukru a inzulínu v krvi je tak stabilnejšia).
Pri potravinách s vysokým glyk. indexom dochádza k rýchlemu vyplaveniu cukru a následne inzulínu v krvi. Rýchlejšie sa dostaví pocit hladu a potreba prijať ďalšiu potravu.
Na nete je veľa článkov o glykemickom indexe, nájdete tam aj tabuľky potravín rozdelených podľa glyk. indexu.
Treba vedieť skombinovať potraviny, napr. na šalát si kvapneme trošku octu (ocot znižuje glyk. index a pod.).
Hlavne nejesť potraviny s g.i. nad 75 alebo len striedmo.
To bolo také stručné a laické vysvetlenie čo je to g.i. a kto to s chudnutím myslí vážne si potrebné informácie určite nájde.
Držím palce každému na neľahkej ceste ku zdravej línii.
ja viem fungujem na tejto strave už niekoľko rokov.... a neberiem to ako dietu.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ale ten spiropent pokial nemáš problém so srdcom tak je OK. Veď to žerie každý v kuracine kúpenej na trhu v Targu. Napr. ciklisti na Tour De France radšej ani nejedia hydinu predávanú v bežných obchodoch , lebo sa boja že im pri dop. kontrole nájdu v krvi klenbuterol.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A každý chlap up 40 by mal začať sypať ak chce schudnúť testosterón , stačí aj v prírodnej forme/podpora tvorby/ kotvičník zemný.tak že Tribulus...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
ale ten spiropent pokial nemáš problém so srdcom tak je OK. Veď to žerie každý v kuracine kúpenej na trhu v Targu. Napr. ciklisti na Tour De France radšej ani nejedia hydinu predávanú v bežných obchodoch , lebo sa boja že im pri dop. kontrole nájdu v krvi klenbuterol.
mám mám diagnózy z "každého rožka troška" ani to moje "hopsanie" ktoré robím 3x týždenne by som nemala, ale pokiaľ ma neklepne, tak.... chalan čo precvičuje vie, pre istotu som mu nahlásila čo mám... teší ma akurát to, že vládzem skákať, ako tí čo sú o polovicu mladší ako ja
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Podľa mňa Spiropent, clenbuterol je jednoducho liek a kto pozná jeho účinky musí si byť plne vedomý, čo do seba dáva. Je veľmi nezodpovedné voči vlastnému telu jesť lieky, ktoré sú určené na to ktoré ochorenie. Všetky lieky majú vedľajšie účinky, niektoré väčšie, iné menšie. Niektoré z nich sa prejavia ihneď, niektoré nie a iné až keď je veľmi neskoro.
Pre tých, ktorí začali uvažovať nad týmto "spaľovačom" len niekoľko odborných info, je to na zváženie každého riskujúceho so zdravím.
Clenbuterol = sympatomimetikum stimulujúce β - receptory a takto účinkuje:
Aktiváciou β1 - receptorov nastáva stimulácia srdečnej činnosti, stúpa tepová frekvencia, silnie koncentrácia a zvýši sa spotreba kyslíka.
Aktiváciou β2 receptorov sa uvoľňuje (relaxuje) hladké svalstvo ciev a priedušiek, tonus črevnej svaloviny sa zníži, tlmia sa kontrakcie maternice. Metabolické účinky sú podobné účinkom adrenalínu.
Clenbuterol je liek!!!! používa sa v terapii bronchiálnej astmy a chronickej obštrukčnej bronchitídy.
Perorálne podávanie lieky - sa dostanú do priedušiek krvnou cestou a preto sa vyznačujú zvýšeným nebezpečenstvom celkových nežiadúcich účinkov (plazmatický polčas 34 h !!!)
Okrem kardiálnych nežiadúcich účinkov ako napr. tachykardie (reflexná tachykardia ako odpoveď na vozodilatáciu vyvolanú β2-účinkom , vo vyšších dávkach a priamym ovplyvnením β1 receptorov v srdci) so zvýšenou spotrebou kyslíka a záchvaty angíny pectoris, sa vyskytnú aj centrálne príznaky, napr:"nervozita", pocit otupenia a trasenie.
Pri liečbe β sympatomimetikami sa môže znížť aj koncentrácia kália v sére, čiže pozor aj na arytmie!!! a následkom sú zmeny na EKG a celková slabosť v svaloch.

Čiže, keď niekomu nestačí, že to "žerie" v kuracine a máli sa mu je to len jeho osobná vec.

Zdravý človek si toho, že je zdravý vôbec neváži (vedeli by o tom rozprávať úžasní ľudia z inej témy o zdraví, Vierka a spol.) má potrebu stále niečo vylepšovať aj na úkor toho najcennejšieho ........... obyčajného zdravia.
Naposledy upravil ludmilla : 22.01.12 at 21:53 Dôvod: cyby "Y":)
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pekne si to ludmillka vygooglila ,ale zabudla si dodať že přiměženě či ako sa to píše po Česky to určite nieje problém.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Nie nevygúglila som si to v tomto pravdu nemáš 100% farmakológiou a toxikológiou sa zaoberám
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... sympatomimetikami som sa pred 2 týždňami veľmi zaoberala, pretože sme mali pacientku, ktorá mala diagnostikovanú bronchitídu a stále som tvrdila, že má čierny kašeľ - pertusis, ktorý sa mimochodom potom potvrdil, preto som veľmi študovala všetky lieky, ktoré jej boli podávané, okrem iných jej bol podávaný aj Serevent (salmeterol) je to tiež β sympatomimetikum
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ludmilla Pozri príspevok
... sympatomimetikami som sa pred 2 týždňami veľmi zaoberala, pretože sme mali pacientku, ktorá mala diagnostikovanú bronchitídu a stále som tvrdila, že má čierny kašeľ - pertusis, ktorý sa mimochodom potom potvrdil, preto som veľmi študovala všetky lieky, ktoré jej boli podávané, okrem iných jej bol podávaný aj Serevent (salmeterol) je to tiež β sympatomimetikum
ten som užívala...
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Tweety Pozri príspevok
Môj názor, striedmosť v jedení a ušetríte dvakrát.
Nielen dvakrát. Za stravu úplne. Nehovoriac o úspore času, energiách atď.
Žiaľ, nie je to dopriate každému. Žije sa z prány.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

[QUOTE=Katka01;1953259]hubatá: som vystudovana chemicka. ale aby ste ma nechapali zle, ja acai nechcem nikomu vnucovat, chcela som poskytnut len svoj pohlad na tuto vec. Ked niekto dokaze schudnut napr. tie 2-3 kila sam, bez acai ci cohokolvek, tak len klobuk dole. Ja som bola prave ten typ, ze aj som jedla vela zeleniny, malo masa, len chude, obmedzila som sladkosti, chodila pravidelne do fitka, neschudla som. Mozno je to aj tym, ze nemam velku nadvahu a cim vyssia nadvaha, tym lahsie idu prve kila dole. Chcela som sa len podelit o svoje skusenosti hlavne s ludmi, ktory mozno maju podobny problem. Len som napisala svoj nazor, niekto ho mozno zoberie, niekto nie. Kazdy si moze vybrat.[/QUOTE
Možno by bolo vhodné zistiť, aký si metabolický typ. Čo sedí jednému človeku, nemusí druhému. o
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
lujza.j Pozri príspevok
http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab=ww#sclient=psy-ab&hl=sk&site=webhp&source=hp&q=xl-s+medical+forum&pbx=1&oq=XL-S+medical&aq=1&aqi=g2g-C1&aql=&gs_sm=c&gs_upl=2551l2551l0l5573l1l1l0l0l0l 0l134l134l0.1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp =f00117ef324b3883&biw=1366&bih=643

ale inak t
reba hlavne cvičiť, upraviť stravu a upratať si v hlave. tabletky na chudnutie sú len čistý marketing.... keby fungovali bolo by to veľmi jednoduché... a všetky by sme mali veľkosť č.38.
A poniektoré aj veľkosť č.36
0 0
lola87 lola87

lola87 je offline (nepripojený) lola87

Ja som vyskúšala tabletky Fytoslim. zatiaľ ich beriem krátko, ale cítim sa lepšie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lola87 Pozri príspevok
Ja som vyskúšala tabletky Fytoslim. zatiaľ ich beriem krátko, ale cítim sa lepšie.
to je ako? inak ja som ich neskúšala a cítim sa výborne http://www.fytosal.sk/e-shop/fytosli...cia-hmotnosti/ aké jednoduché zloženie jablčný ocot pijem ráno na lačno už nejaký rok...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať