Zavrieť

Porady

Blahoželám, pán minister Mihál!

V tomto dlhodobo hektickom čase pre Slovensko a Slovákov ste dokázali takmer nemožné. Zvýšiť môj dôchodok o 3,3 % a potešiť ma deviatimi Eurami. Dovoľte mi z celého môjho srdca Vám úprimne poďakovať. Na konci budúceho roka sa chystám na jachtu do Monaca, a dúfam, že mi ešte niečo aj ostane. Potešila som sa Vašej zelenej. Na šál mi veľa nezostane, lebo budem šetriť, ale nádej v tej zelenej ma uisťuje, že o rok to už budú 3,4 % a možno sa dostanem aj do Dubaja. V mojom podvedomí už budete navždy. Na večné časy, a nikdy inak. Želám Vám neprekonateľný volebný úspech.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Stefan2005 Pozri príspevok
... ja len, že už máme 30 príspevkov a zadávateľ(ka) témy odvtedy neprispel(A)...
má niečo v talóne ?
Števko, ja som pozerala TB pána Lipšica a správy, ako colníci, ďalšie gorily,rozkradli melóny na colných únikoch. Tak premýšľam, kedy prídu na rad daňovací v okrskoch, v ktorých sa tunelovalo.
P.S. Ja mám veľmi slušný dôchodok. Keby som chodila na školu športovú a nie ekonómiu, nemusela som ísť do predčasného. Ja blbec som myslela, že čestnosť je dôležitá a tak som v rokoch, kedy už fachčili gorily v konšpiráku, napísala jednému z tunelárov, ktorého riadil ďalší gorilák dosadený ako jeho garant, že ak neprestanú tunelovať, a budú okrádať cez ceny obyvateľov, podám trestné oznámenie na vrchnosť. No a pracovný postup som mala zaručený. Ale zadosťučinenia som sa dočkala, keď generálneho odvolali a má po vtákoch. Bubeníková zvolila iný postup. Čo myslíš, ktorej z nás sa lepšie teraz spáva? Veď chudoba na cti netratí.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Pikoška Pozri príspevok
Števko, ja som pozerala TB pána Lipšica a správy, ako colníci, ďalšie gorily,rozkradli melóny na colných únikoch . Tak premýšľam, kedy prídu na rad daňovací v okrskoch, v ktorých sa tunelovalo.
P.S. Ja mám veľmi slušný dôchodok. Keby som chodila na školu športovú a nie ekonómiu, nemusela som ísť do predčasného. Ja blbec som myslela, že čestnosť je dôležitá a tak som v rokoch, kedy už fachčili gorily v konšpiráku, napísala jednému z tunelárov, ktorého riadil ďalší gorilák dosadený ako jeho garant, že ak neprestanú tunelovať, a budú okrádať cez ceny obyvateľov, podám trestné oznámenie na vrchnosť. No a pracovný postup som mala zaručený. Ale zadosťučinenia som sa dočkala, keď generálneho odvolali a má po vtákoch. Bubeníková zvolila iný postup. Čo myslíš, ktorej z nás sa lepšie teraz spáva? Veď chudoba na cti netratí.
pikoška - aj mne sa lepšie už dlhodobo spáva. verím, že vždy dá niekto odpoveď na slovko s otáznikom: dokedy?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

srska Pozri príspevok
pikoška - aj mne sa lepšie už dlhodobo spáva. verím, že vždy dá niekto odpoveď na slovko s otáznikom: dokedy?
....na večné časy.
Také ľahké si nepamätáš?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Števko, ja som pozerala TB pána Lipšica a správy, ako colníci, ďalšie gorily,rozkradli melóny na colných únikoch. Tak premýšľam, kedy prídu na rad daňovací v okrskoch, v ktorých sa tunelovalo.
P.S. Ja mám veľmi slušný dôchodok. Keby som chodila na školu športovú a nie ekonómiu, nemusela som ísť do predčasného. Ja blbec som myslela, že čestnosť je dôležitá a tak som v rokoch, kedy už fachčili gorily v konšpiráku, napísala jednému z tunelárov, ktorého riadil ďalší gorilák dosadený ako jeho garant, že ak neprestanú tunelovať, a budú okrádať cez ceny obyvateľov, podám trestné oznámenie na vrchnosť. No a pracovný postup som mala zaručený. Ale zadosťučinenia som sa dočkala, keď generálneho odvolali a má po vtákoch. Bubeníková zvolila iný postup. Čo myslíš, ktorej z nás sa lepšie teraz spáva? Veď chudoba na cti netratí.
..

..no nebude to nič moc, ak si sa zmestila do 3.3%...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jáj, Danilka moja zlatá, nemala si sa ty na Porade Fica zastávať, nebola by si ani v suteréne, ani s troma percentami!
Stačilo sa búchať do pŕs na pravej strane a mohla si byť štátnou tajomníčkou! Žiadne percentá by ťa netrápili.
Nikdy nie je neskoro, porozmýšľaj...

PS.
Krúžky máš isté
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Keď netečie - aspoň kvapká. Ja by som sa tiež chcela pánu ministrovi poďakovať za vianočný príspevok dôchodcom, ktorý už nechcel dávať.
Chcela by som týmto pripomenúť aj slová pána Lasicu " že načo je mu 50 €, veď to ani nepocíti, že niečo dostal. Tak teraz hovorím za tých, ktorým táto suma dobre padla.
A čo bude ďalej, keď energie idú hore.
Ja si už nesťažujem a Monte Carlo, Dubaj, Malorku, prípadne iné krásne letoviská sa pozriem v ponuke cestovných kancelárií.
Veľa krát však neviem pochopiť ako môže mladá rodina s deťmi vyžiť zo sumy len o niečo vyššej ako je môj dôchodok. Tým patrí môj obdiv.
Píšete tu aj o odboroch (sú také, aké sú) ale keď niečo organizujú, tak koľkí sa pridáme ? Najlepšie sa vieme sťažovať a nadávať v krčme alebo aj v tejto kaviarni.

Nechajme sa prekvapiť, ako skončí celá Gorila. Lipšic vypráva o vyšetrovaní a za chrbtom mu uzatvárajú pochybné tendre ( nové autá pre políciu) a keby to novinári nevyhrabali, tak o ničom nevieme a všetko je OK.
5 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
pepsikova Pozri príspevok
....no nebude to nič moc, ak si sa zmestila do 3.3%...
fakt to nič moc nie je, ale tí, čo sa musia uspokojiť s mesačným nárastom 9€, rozhodne nemajú nič spoločné s gorilami...
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Mne sa ušlo až o 3.-€ viac na mesiac ako Pikoške a tak sa tiež poďakovať patrí a aj chcem. Nerobila som síce s lopatou a kelňou, a po 40 rokoch podľa politikov, je to celkom slušné. Neverím, že Tí nízkopríjmoví dôchodcovia, čo majú niečo cez 200-250.-€ by mali dosť síl na to, aby sa proti postavili proti. Veď ak zaplatia poplatky na bývanie, už na jedlo im neostáva. A ich deti?... nooo mnohí mladí ľudia, ktorým rodičia žili poctivo a aj svoje deti učili k poctivej práci - nekradnúť nepodvádzať a neprevraciať kabát a nemali možnosť si založiť živnosť sú radi ak dostanú niečo viac ako minimálnu mzdu. A mnoho mladých je ešte odkázaných na finančnú pomoc od rodičov-dôchodcov, aby prežili.
Páni ministri, Miklóš aj Jožko Miháľ, áno hľadali peniaze kde vziať?! Nenašli, lebo nechceli! či nevedeli kde -odkkiaľ, či komu vziať. Páni otvorte oči, dám Vám Typ-pozrite sa kde unikajú peniaze-koľko ľudí, čo majú prachy, má mnoho bytov iba na zárobok! A majú z prenájmu obrovské prijmy, no daň z prenájmu neodvádzajú. A nehovorte, že nie, alebo je ich pár...mýlite sa. Nevidíte?, že koľko mladých rodín je s nízkymi príjmami a nemá vlastný byť, lebo si nemôže dovoliť hypotéku a kúpiť ho. To nevidíte?, alebo nebodaj aj medzi Vami poslancami a mnistrami je pár takých vlastníkkov nie jedného bytu, či domu, ale máte ich viac a tak pozrieť sa na odvádzanie daní...to radšej budete ticho a tváriť sa ako mŕtvy chrobáci.
18 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ibaže, ak by aj chcel dôchodca v našom štáte niečo zmeniť, nemá tie správne páky..a správnych ľudí za chrbtom..a nedostane sa nikde, ani na kandidátku...a vykrikovať pred palácom, nadávať a hrešiť na biedu a žobrácke dôchodky-no sorry, s prázdnou rukou?..kto by sa ma bál?..zbrane sú predsa u nás zakázané..dozaista vieme prečo..a aj keby nás bolo pol miliona, kam dokričíme?..štát je zadĺžený tak, že ho nie je vidno (iba roma village) a pomaly už ani počuť..neprodukuje, lebo je kríza..a prečo je kríza?..no preto, lebo už nie je z čoho...ale máme ešte nejaký papier na nové bankovky, síce menejhodnotné, ale -papier ešte máme..aj toaleťák..zatiaľ...
..zachránili sme bezodnú jamu grécku, oni nás majú v piniekde,a čo my?..budú na nás myslieť,ak padneme na hubu?..nebudú..a kde je ten štrnkot kľúčikov?..nič nám nebolo treba, len demokraciu...a keď je čertovi dobre, ide na ľad...aaj my pôjdeme..nuž tak ja na noc..
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

buchač Pozri príspevok
...možno je ešte stále v pivnici ...predsa len v zimnom období je trochu vlhkejšie , takže možno sa oháňa vidlami a prehadzuje bankovky , aby jej náhodou pleseň nechytili ...
... Buchy-kámoško to nemyslíš zadávateľku? Ona určite nie, vždy písala a píše to, čo ju trápi a píše aj teraz pravdu. Ale ak hľadá niečo v pivnici tak by som jej šla pomôcť hľadať tie vydli a cepy aby sme vylátali našich ,imistrov, politikov aj poslancov, viéééš...

...respektíve je niekde v teple a vytiahla zo skrine nejakú tú štrimfľu ....a počíta a ráta ....
...to nevieš? že našla štrimfle aj kamene do nich, ibaže ich nie je dosť pre všetkých?...

...holt , Monte Carlo je Monte Carlo .....a keď aj do kasína chce ísť ....
... tak by jej mali páni od válova sebe ubrať a jej, či mne, či Tebe a iným pridať...nemyslíš?... Vari Ty nejdeš s nami

...no a keď sa zadarí , tak bude aj na ten Dubaj ......možno sa aj dočkáme , že o štyri roky si z tej kôpky volebnú kampaň zaplatí a nahradí niekoho ....
... kto? ...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pikoška Pozri príspevok
V tomto dlhodobo hektickom čase pre Slovensko a Slovákov ste dokázali takmer nemožné. Zvýšiť môj dôchodok o 3,3 % a potešiť ma deviatimi Eurami. Dovoľte mi z celého môjho srdca Vám úprimne poďakovať. Na konci budúceho roka sa chystám na jachtu do Monaca, a dúfam, že mi ešte niečo aj ostane. Potešila som sa Vašej zelenej. Na šál mi veľa nezostane, lebo budem šetriť, ale nádej v tej zelenej ma uisťuje, že o rok to už budú 3,4 % a možno sa dostanem aj do Dubaja. V mojom podvedomí už budete navždy. Na večné časy, a nikdy inak. Želám Vám neprekonateľný volebný úspech.
A jej, náš oblubenec tu ma temu. O ňom.
Minule v telke niečo trepal, že treba mať radosť z prace a tak. Ozaj, na čom fičí taký minister?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

duves Pozri príspevok
A jej, náš oblubenec tu ma temu. O ňom.
Minule v telke niečo trepal, že treba mať radosť z prace a tak. Ozaj, na čom fičí taký minister?
na slave
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale však toto my vieme..len prečo sa bojí mať vlastný názor?..a povedať ho nahlas?..ak robí to, čo mu druhý káže,a má iný názor, znamená to, že tam nemá čo robiť......alebo že sa bojí ho povedať...
..ja chápem, že náš systém je zhnitý,len- pár krát som sa už pýtala, ako je možné vodu kázať a víno piť a jožkoM mi neodpovedal priamo na priamu otázku...ale to mi neodpovie žiadny politik..robkoK sa iba zasmial..
...Nooo dievča, veľa chceš, priamej odpovedi sa od nich nám nikomu nedostane...veď oni aj sami medzi sebou iba klamúúú, dokonca aj sami seba, sebe-si!...
Pivko, mne sa nechce veriť, že Jožko skáče ako Miklóš píska... nie je marionetka iba svoj názor asi nechce vysloviť...lebo vieš čo sa vravíííí - proti vetru sa nedá čúúúrať, lebo budeš očúraný...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Zituldík, podľa mňa je vždy lepšie byť očúraný, ako mať nas*até vo vlastnej hube...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
duves Pozri príspevok
A jej, náš oblubenec tu ma temu. O ňom.
Minule v telke niečo trepal, že treba mať radosť z prace a tak. Ozaj, na čom fičí taký minister?
..

..duv, to nie je iba o ňom..aj keď on dal asi najviac sklamania, a tí ostatní ešte viac...ale skalní si to nikdy nepriznajú, ponížene poďakujú aj za to, že im bešteluje stoličku ,aby sedeli pekne pri sebe na školeniach...(len mrkni, kolkí si tu s nami píšu...ani jeden..no, možno dvaja)
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pepsinka nooo máš pravdu, ale to oni nevedia... nie, nechcú vedieť a niečo urobiť...prečo by aj?...veď potom, sú nich vysoké platy a posty ta-tam a budú takí ako my a to nikdy nepripustia, tak radšej " čušia a držia hubu a krok".
No a my?!...vieme, že čuranica sa dá umyť a radšej hovoríme a píšeme tak, ako nám srdce káže a pusy máme čisté a veľkééé...no nie?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

.... a to sme este nepisali o zruseni vypovednej lehote + odstupnom, riesenie ktore je mozne urobit v krajinach s 95% zamestnanostou
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Stefan2005 Pozri príspevok
fakt to nič moc nie je, ale tí, čo sa musia uspokojiť s mesačným nárastom 9€, rozhodne nemajú nič spoločné s gorilami...
He, he, to by si sa čudoval. Tie sú také neodbytné, že sú všade a oblábať Ťa asi budú tiež na večné časy a nikdy inak, ak si nerozkúšeš jazyk a nestaneš sa nemým, či nemou.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Milan Benka Pozri príspevok
Problém nie je v DSS-kách. Snáď len vo výške odmeny za správu fondov.
Pozrite si na stránke SP dĺžnikov, ich pôvodných vlastníkov, pretože takmer všetci poprevádzali firmy na biele kone. A hlavne tých spred 10-15 rokov. Nejeden z nich je vysmiatym milionárom. Potom pochopíte, kde je problém.
Ak si si nevšimol, my chápeme kde je problém. Ale že si môžu kriminálnici previesť firmy na biele kone, by nemalo byť problémom odkryť tým, čo sú platení z daní obyvateľov. My už by sme asi mohli len žiadať exhumáciu tých bielých koní, čo sa nedožili tých melónov. Či náhodou nezomreli na podchladenie vo vlastne vykopanom hrobe.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

buchač Pozri príspevok
...možno je ešte stále v pivnici ...predsa len v zimnom období je trochu vlhkejšie , takže možno sa oháňa vidlami a prehadzuje bankovky , aby jej náhodou pleseň nechytili ...

...respektíve je niekde v teple a vytiahla zo skrine nejakú tú štrimfľu ....a počíta a ráta ....

...holt , Monte Carlo je Monte Carlo .....a keď aj do kasína chce ísť ....

...no a keď sa zadarí , tak bude aj na ten Dubaj ......možno sa aj dočkáme , že o štyri roky si z tej kôpky volebnú kampaň zaplatí a nahradí niekoho ....
Ahoj Juraj, to vieš ! ...komu sa nelení, tomu se ZELENÍ.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať