Zavrieť

Porady

Blahoželám, pán minister Mihál!

V tomto dlhodobo hektickom čase pre Slovensko a Slovákov ste dokázali takmer nemožné. Zvýšiť môj dôchodok o 3,3 % a potešiť ma deviatimi Eurami. Dovoľte mi z celého môjho srdca Vám úprimne poďakovať. Na konci budúceho roka sa chystám na jachtu do Monaca, a dúfam, že mi ešte niečo aj ostane. Potešila som sa Vašej zelenej. Na šál mi veľa nezostane, lebo budem šetriť, ale nádej v tej zelenej ma uisťuje, že o rok to už budú 3,4 % a možno sa dostanem aj do Dubaja. V mojom podvedomí už budete navždy. Na večné časy, a nikdy inak. Želám Vám neprekonateľný volebný úspech.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pik:
My už by sme asi mohli len žiadať exhumáciu tých bielých koní, čo sa nedožili tých melónov.
Ťažko urobíš exhumáciu bieleho pejka, keď sa rozpustil (v kyselinke) - http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=16904, prípadne ho červíky spapkali (v zemi), že len koštaliky zostali.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Ako vníma exotické vtáctvo pán minister Mihál:

http://www.vieratomanova.sk/ako-dale...nistra-mihala/
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Pikoška Pozri príspevok
Ako vníma exotické vtáctvo pán minister Mihál:

http://www.vieratomanova.sk/ako-dale...nistra-mihala/
pekná téme, ale ak vidím vieratomanová, radšej ani nečítam, chcem mať dobrý tlak...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lubaba Pozri príspevok
pekná téme, ale ak vidím vieratomanová, radšej ani nečítam, chcem mať dobrý tlak...
..

..a dobre si urobila, že si nečítala...skoro ma otrepalo!...mala som ťa počúvnuť..
1 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja tiež blahoželám ministrovi za to, že sa mu podarilo zrušiť dobrovolné nemoc. poistenie a ožobračiť ľudí, ktorí si to roky platili, platy majú nízske a v pokročilom veku keď ochorejú nebudú mať ani na prežitie, nie to ešte na lieky. Úžasne bolo od neho ako využil situáciu ohľadom problémom v zdravotníctve a podhodil na schválenie tento zákon, pričom väčšina poslancov ani nevedela za čo hlasujú.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pamätate si ako sa tesne po volbach tu rozhaňal, že vraj nami lomcuje závisť? A že sme sa ako on mali vzdelavať. Ze pochadza z jednoduchej rodiny , že nič mu nespadlo zadarmo a pod. Tak sa pýtam, prečo človek čo pochadza z jednoduchej rodiny hádže polena pod nohy jednoduchemu ľudu! A ako by reagovali jeho rodičia v čase, ked bol sopliakom a snažili sa uživiť rodinu, keby taky sopliak ako on uvadzal do života take super nápady!
5 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Lubaba Pozri príspevok
pekná téme, ale ak vidím vieratomanová, radšej ani nečítam, chcem mať dobrý tlak...
Skús zakryť vždy meno a čítať obsah. Tiež som sa to učila a ešte že som to stihla pochopiť takmer na sklonku sedemnástky.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

duves Pozri príspevok
Pamätate si ako sa tesne po volbach tu rozhaňal, že vraj nami lomcuje závisť? A že sme sa ako on mali vzdelavať. Ze pochadza z jednoduchej rodiny , že nič mu nespadlo zadarmo a pod. Tak sa pýtam, prečo človek čo pochadza z jednoduchej rodiny hádže polena pod nohy jednoduchemu ľudu! A ako by reagovali jeho rodičia v čase, ked bol sopliakom a snažili sa uživiť rodinu, keby taky sopliak ako on uvadzal do života take super nápady!
Každý chvíľku ťahá pílku..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska




Bejval to chlap před kterým každej se třás
dokázal vždycky co chtěl
Zamával s každým, klidně zlámal i vaz
tomu kdo něco chtěl

Za každejch okolností dokázal svý
na nic se neohlížel
Křičel a říkal spoustu pitomostí
a ted' je v negližé

Kvílí sám nad malou penzí
Ty tam jsou úrodný dny
Nemá erární benzín
je to prapodiv-ný

Každej chvilku tahá pilku
Každej chvilku tahá pilku

Takovejm chlapům jako bejvával on
poupata neodkvetly
co místo argumentů maj jen megafón
a tím vše převysvětlí

Zbrunátněj při každým slově
co nemaj ve slovníku
Každou upřímnou zpověd'
šoupnou do šuplíku

Každej chvilku tahá pilku
Každej chvilku tahá pilku

V hospodách
tohleto řeší
zásadně nebeskej mlejn
jenže
tím si mi pěší
sotva pomůžem

Každej chvilku tahá pilku
Každej chvilku tahá pilku
Každej chvilku tahá pilku
Každej chvilku tahá pilku

Zas šlapu po schodech
ke kanceláři
A když sem tam pocit mám
že jsou jen jiná čísla
v kalendáři

A on tam sedí dál
A on tam sedí dál
A on tam sedí dál

0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Už je to tady....
http://www.sme.sk/c/6198336/spis-sis...nal-mihal.html
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

http://www.sme.sk/c/2703888/nova-str...-milionov.html
Mihál ako som sa dočítal dal na kampaň strany Nádej 500 000 Sk zo svojich peňazí. Chválil sa že neplatil žiadne odvody do sociálnej poisťovne, ani minimálne, iba platil minimálne zdravotné odvody, ale platiť stranu Nádej neľutoval.Pamätám si ako tu na porade VIP Poraďaci horlivo propagovali stranu Nádej, pchali sa p. Mihálovi doslova do zadku a potom s dozvieme kto za stranou Nádej stál.Spomína sa tam Malchárek /v Gorile vystupuje často/ a ANO, Novotná a spol.Dobre si to pamätám ako sa na Porade propagovala strana Nádej, potom ako dostala asi 0.7 % či koľko, téma o strane Nádej bola na Porade vymazaná. Tieto veci si pamätám.Niektorí asi majú už kratšiu pamäť...
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Pamätáme veru, pamätáme.
0 0
fem fem

fem je offline (nepripojený) fem

dúfajme, že si to do marcových volieb bude pamätať aj väčšina voličov, nie len tí, čo čítajú Poradu... či zasa príde nová politická strana, s nejakým úžasným volebným programom, napr. pripoistiť sa dobrovoľne/nasilu trebárs aj na zmenu počasia...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

fem Pozri príspevok
dúfajme, že si to do marcových volieb bude pamätať aj väčšina voličov, nie len tí, čo čítajú Poradu... či zasa príde nová politická strana, s nejakým úžasným volebným programom, napr. pripoistiť sa dobrovoľne/nasilu trebárs aj na zmenu počasia...
Najdôležitejšie je, aby na to pamäteli tí mladší. Nám odrasteným vystavili aspoň žobračenky, ale im hrozí, že budú len žobrať, ak nevyplienia burinu.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ale budú môcť slobodne cestovať..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tykokso!..slobodne cestovať- s batôžkom makových buchiet na pleci a peškom...to je terno!..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

To terno(SLOBODNÉ CESTOVANIE) bolo lákadlo zhromaždenie v uliciach v novembri 89, čo vyláka dnes ľudí do ulíc?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Gulas a pivo zadarmo. :-)
0 0
fem fem

fem je offline (nepripojený) fem

to by vyšlo draho.... nestačí pár pekných letáčikov s fotečkami " najvyšších" ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito


4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať