Zavrieť

Porady

Thajske maserky

Zdravim

Mal by som otazku ohladom zamestnania thajskych maserok , ma niekto informacie odkial by som sa k nim dostal?k tym thajkam myslim nejaka agentura atd...dik za rady
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

saguaro Pozri príspevok
Zdravim

Mal by som otazku ohladom zamestnania thajskych maserok , ma niekto informacie odkial by som sa k nim dostal?k tym thajkam myslim nejaka agentura atd...dik za rady
teraz takto.- myslíš masérky alebo masérky?

inak-dostaneš sa k ním veľmi jednoducho a nemusíš nikam chodiť- cez net si všetko vybavíš,zaplatíš im cestu, vybavíš ubytko a je to...
0 0
saguaro saguaro

saguaro je offline (nepripojený) saguaro

Normal thajska masaz ziadny sex :-O....to je koren mojho problemu hladam a hladam ale nenasiel som nic smerodatne...okrem thajskej masaze...mas ty nejaku konkretnu stranku?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

saguaro Pozri príspevok
Normal thajska masaz ziadny sex :-O....to je koren mojho problemu hladam a hladam ale nenasiel som nic smerodatne...okrem thajskej masaze...mas ty nejaku konkretnu stranku?
No neviem, ak vieš po anglicky,tak pokukaj nejaké baby po socialnych sieťach, rozhoď inzeráty a oni sa začnú hlásiť- o to sa neboj...-ja neviem, ale thajčaniek je tu pomerne dosť dosť teraz sú dosť nedostatkové černošky...-oni tiež vedia masáže...
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

spoj sa s pivkom
http://www.porada.sk/t156444-maserky...slovensko.html
3 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

choď rovno do Thajska, teraz je tam veľmi pekne, záplavy už nemajú. Skočíš na veľvyslanectvo a popýtaš sa miestnych ľudí. Určite osobne získaš viac info ako na nete
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

nebolo by lepsie oslovit aziatky zijuce na slovensku a po zmluvnej dohode im zaplatit kurz? (urcite by to vyslo lacnejsie a by ti ruky-nohy bozkavali, ze nemusia robit 24/7 v bistrach)
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

dinkooo Pozri príspevok
nebolo by lepsie oslovit aziatky zijuce na slovensku a po zmluvnej dohode im zaplatit kurz? (urcite by to vyslo lacnejsie a by ti ruky-nohy bozkavali, ze nemusia robit 24/7 v bistrach)
vždy som si myslel, že bistrá majú väčšinou Vietnamci sú to rodinné podniky, odtiaľ asi nikto nepôjde robiť masérku...
0 0
saguaro saguaro

saguaro je offline (nepripojený) saguaro

vies mam napad v meste to nikde a docinenia som s maserkamy mal ich anglictina otvorene nevedely nic preto som myslel ze ich sem niekto nosi a teda ajmyslim len je asi tazsie sa k tomu dostat takto nakolko som nic nenasiel zhanat na socialnych alebo rovno v thajsku mi pride dost komplikovane
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

mattto Pozri príspevok
vždy som si myslel, že bistrá majú väčšinou Vietnamci sú to rodinné podniky, odtiaľ asi nikto nepôjde robiť masérku...
Vacsinov ano, ale nedavno som na job.sk videl inzerat, kde hladali aziatku prave do takeho bistra. A to bol len taky tip, samozrejme zdroj moze byt iny, len som to myslel tak, ze naco vsetko vvybavovat, ked aziatky najdes aj tu
0 0
saguaro saguaro

saguaro je offline (nepripojený) saguaro

asi to najskor skusim cez nejaky inzerat zeby som kvoli tomu letel do thajska to nie:-O
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

Donedavna som pracoval pre jednu spoocnost, ktora sa zaobera TCM (tradicka cinska medicina) a mali sme dvoch doktorov priamo z Ciny (Vsetko-ubyko, viza atd. atd. sme vybavovali my). Vrazili sa do nich fakt nemale peniaze a zhruba po pol roku, jeden siel ku konkurencii a druhy sa pobral ozenit spat domov. Zmluvne sme to osetrene mali, ale ked proste nechcu, tak nechcu. Preto mi pride nerozumne tahat sme niekoho z tretich krajin, vrazit do nich peniaze a nemas iste, ze im po par mesiacoch hrabne a neodidu. Samozrejme pokial sa jedna o poziciu, ktora sa da plnohodnotne nauci aj tu
0 0
saguaro saguaro

saguaro je offline (nepripojený) saguaro

thajska masaz je prisposobna na vykonavanie osoby maleho vzrastu a coti ja viem takuthajsku masaz od belocha by som nechcel
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

saguaro Pozri príspevok
thajska masaz je prisposobna na vykonavanie osoby maleho vzrastu a coti ja viem takuthajsku masaz od belocha by som nechcel
No to mi je jasne, len vravim, ze aziatku, ktorej zaplatis kurz najdes aj tu zijucu na Slovensku a vyjde ta to X-krat lacnejsie, ako ked si ju zabezpecis v Thajsku a vybavis vsetky formality.
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

dinkooo Pozri príspevok
No to mi je jasne, len vravim, ze aziatku, ktorej zaplatis kurz najdes aj tu zijucu na Slovensku a vyjde ta to X-krat lacnejsie, ako ked si ju zabezpecis v Thajsku a vybavis vsetky formality.

choď do Thajska a nejakú si zober za ženu, sú fakt pekné baby a po cudzincoch divé Nebudeš mať problémy s papiermi a ako-takú istotu, že ti neutečie späť do Thajska. Potom si tu zavolá kamošky a hneď máš masáže s 10 Thajkami
0 0
dinkooo dinkooo

dinkooo je offline (nepripojený) dinkooo

mattto Pozri príspevok
choď do Thajska a nejakú si zober za ženu, sú fakt pekné baby a po cudzincoch divé Nebudeš mať problémy s papiermi a ako-takú istotu, že ti neutečie späť do Thajska. Potom si tu zavolá kamošky a hneď máš masáže s 10 Thajkami
Takto je to idealne
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

mattto Pozri príspevok
choď do Thajska a nejakú si zober za ženu, sú fakt pekné baby a po cudzincoch divé Nebudeš mať problémy s papiermi a ako-takú istotu, že ti neutečie späť do Thajska. Potom si tu zavolá kamošky a hneď máš masáže s 10 Thajkami
Úbohá sexistická rada,
pán dokonalý Mattto, kde sú tvoje princípy?
0 0
saguaro saguaro

saguaro je offline (nepripojený) saguaro

teda nieje tu nikto taky kto by uz nejaku tu thajku zamestnaval?
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Z jednej relácie v telke viem, že tie, ktoré tu na Slovensku takéto masáže robia, prešli najprv u nich polročným školením. Ja, keby som mala veľký záujem nejakú zamestnať, skúsila by som osloviť nejakú školu, čo ich "produkuje" s pracovnou ponukou. Alebo tak nejako.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
saguaro Pozri príspevok
teda nieje tu nikto taky kto by uz nejaku tu thajku zamestnaval?
... akože nie, je plný internet toho...

http://www.lidospa.sk/
http://www.baanthai.sk/cennik.php
ale i:
http://www.dovolenkathajsko.sk/dalsi...hajskej-masaze
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Preštuduj príspevok č. 5 od arizony.Židny problém , najjednodučhšie je vycestovať do Thajska / škola masériek je v Bangkoku napr. v chráme Wat Po/ vybav im víza , kúp letenky a doma potom socialka , zdrav. posisťovňa.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať