Zavrieť

Porady

plavajuca podlaha na strope

Dobry vrelo odporucam plavacku na strop je to pomerne lacne dobre to ukaze prave to davame do podkrovia v rodinnom dome.Cenovo je to dostupnejsie ako sadrokarton alebo stierka.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

marleau Pozri príspevok
Tatranský profil je omnoho krajší
No čo ja viem... Povedzme že je krajší ako OSB doska
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Tatranský profil je omnoho krajší na strope ako plávajúca podlaha, to je pravda. Ale zas nádhera to nie je.
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

marleau Pozri príspevok
Včelí vosk.
Presne tak, včelí vosk alebo prírodné oleje.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Co vsetko je nezdrave na stavbe to je na knihu alebo prinajmensom casopis .Tatransky profil sa mi nepaci uz len koli skare ktora je pri spoji okrem toho predava sa len uzka sirka nejako ma to neoslovilo.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Vceli vosk je fajn.akurat ze chyta do zlta.
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

Ok, tak si vyberte nieco z tohoto http://www.icla.sk/complex
Dal som si ten ich tvrdý olej na drevené podlahy, ktoré som prerábal a neviem si vynachváliť. Tu je link http://www.icla.sk/index.php?page=10...&id=3&blog=198
Tento olej je určený pre povrchovú úpravu dreveného nábytku a podláh. Na dreve vytvára povrch, ktorý je:

  • priedušný,
  • vysoko mechanicky zaťažiteľný - má zvýšenú odolnosť voči obrúseniu a poškrabaniu
  • má zvýšenú odolnosť voči vode a chemikáliám
  • s otvorenými pórmi
  • je vyrobený z prírodných surovín
  • vyhovuje normám DIN 53160 – EN 71/T3
  • olej má príjemnú vôňu
  • je plne biologicky odbúrateľný
  • má vysokú penetračnú schopnosť

a neskutočne pekne vonia, bez akýchkoľvek syntetických prísad. Je aj na detské hračky aj do potravinárstva.
2 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

jankub Pozri príspevok
Co vsetko je nezdrave na stavbe to je na knihu alebo prinajmensom casopis .Tatransky profil sa mi nepaci uz len koli skare ktora je pri spoji okrem toho predava sa len uzka sirka nejako ma to neoslovilo.
Dá sa kúpiť aj širší,resp. dať si urobiť na objednávku a rozmerom miestností prisposobiť dĺžky profilových dosiek.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Viem ze sa da kupit a objednat aj sirsi ale je tam riziko ze sa skruti.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Ano viem ze na objednavku ti spravia cokolvek ale nezabudajme cim sirsia tym vacsie riziko ze sa zacne krutit.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Treba správne nabíjať.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Nevylucujem.Dat si to robit na objednavku nieje lacny spas.
0 0
miax miax

miax je offline (nepripojený) miax

hmmm, na strop vravis... dobry napad. ja som plavajucu lepila na steny. ked odratam cenu omietky, ktoru som usetrila, tak to vyslo skoro zadarmo na lepenie som pouzila mammut glue. prihodila by som aj par inspiracnych fotiek, ale zatial som sa tu nerozkukala, tak neviem ako..
0 0
miax miax

miax je offline (nepripojený) miax

..uz viem ako! je to velmi prakticke, aj pekne, aj sa to lahko robi. (na tej prvej fotke lezim, keby ste zacali premyslat nad tym, preco som stavala tvarnice na vysku )
Snímka0428.jpg  
Snímka0455.jpg  
1/1
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

omietka sa ale dava aj z inych dovodov ako iba prekryt tehly. Aj ked vyrobcovia tehal toho popisu v letakoch, omietka je to co vam reguluje mikroklimu v dome. Pasivne domy ktore maju prakticky parozabrany z vnutra, musia mat aj rekuperaciu alebo riadene vetranie aby sa tam dalo existovat.
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

...ľudia moji no ja mám normálne dosť...jeden chce dať plávajúcu podlahu na strop, ďalšia to lepí na steny...
možno by sa s tým dal obložiť aj bazén, príp. použiť tú plávačku ako vonkajšie kontaktné zateplenie, urobiť vnútorné priečky v dome ....
....ja dnes asi fakt nechápem....do kelu kde na tie nápady chodíte
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

podstane je sa vynajst.. pri cene tej podlahy ju moze za par rokov dat prec a porobit omietky
0 0
miax miax

miax je offline (nepripojený) miax

pod tou plavajucou by ta omietka toho aj tak vela nenaregulovala. ale az ju raz dam dolu, tak potom moze omietka dostat svoju sancu. co to trepem?! az ju raz dam dolu, tak tam nalepim dalsiu, vyzera to faakt dobre! ale to celych miestnosti (okrem wc) by som to nedavala. asi by som sa citila ako v drevenej skatuli.
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Kam sa na nás hrabú Rusi so svojimi kobercami na stenách.
Plávajúca podlaha na schody je už dosť veľká ujovina, ale dať ju na strop, tak to je už iný level.
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

Ferdosondo
prave som to chcela spomenút... koberec na stene, aj u nás je toto este vidiet... len nechápem ako ho vysávajú... ehm asi ako spiderman...
kazdemu sa nam paci nieco ine, ale pri tejto teme som sa vydesila...
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

re: "kazdemu sa nam paci nieco ine, ale pri tejto teme som sa vydesila... "
presne takto som to chcel povedať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať