Zavrieť

Porady

Voľby 2012

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Budete voliť?

Počet hlasujúcich
153. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem voliť

    127 83.01%
  • Nepôjdem voliť

    14 9.15%
  • Ešte neviem

    12 7.84%
Pre Vašu orientáciu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Xanti Pozri príspevok
Volebné štúdio TV Markíza,

ľudia, som ja blbec alebo predseda SaS. On vyhlasuje, že sú prvá nová strana kt. sa opakovane dostali do parlamentu. No neviem ale veď aj SMER boli raz prvý krát vo voľbách ako nová strana a opakovane sa dostali do parlamentu, detto Most -Híd minulé voľby kandidovali prvý krát a teraz sa opakovane dostali do parlamentu.


Či Sulík sa skôr porovnáva so stranami ako SOP a ANO? Alebo to má v mozočku celkom domiešané.
nechcela som ísť vôbec voliť ako to ja hovorím "som volebne vyliečená" ale vo štvrtok ma nas*al
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Xanti Pozri príspevok
Volebné štúdio TV Markíza,

ľudia, som ja blbec alebo predseda SaS. On vyhlasuje, že sú prvá nová strana kt. sa opakovane dostali do parlamentu. No neviem ale veď aj SMER boli raz prvý krát vo voľbách ako nová strana a opakovane sa dostali do parlamentu, detto Most -Híd minulé voľby kandidovali prvý krát a teraz sa opakovane dostali do parlamentu.

Či Sulík sa skôr porovnáva so stranami ako SOP a ANO? Alebo to má v mozočku celkom domiešané.
trocha logiky ... SaS je skutocne prva nova strana ktora sa opakovane dostala do parlamentu ... vznikla na zelenej luke, s novymi neznamymi ludmi ... strany ktore spominas, boli nove len nazvom, vznikli totiz delenim, odclenenim skupiniek z uz existujucich parlamentnych stran
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Lajčák možný minister zahraničných vecí pre boha
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

podla mna pravica doplatila na prilisnu makkost reforiem, posratost z fica a prilisneho brania ohladu na ficovolicov ... ficovolicov na svoju stranu neziskali a svojich volicov tým stratili ... skoda, keby v plnej miere tvrdo naplnali svoje sluby (euroval, rusenie 13. dochodkov, odvodovy bonus, nizsia dph a dan z prijmu, zjednodusenie systemu, zrusenie min. mzdy, atd), dnes by situacia bola uplne ina
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bubkoch Pozri príspevok
trocha logiky ... SaS je skutocne prva nova strana ktora sa opakovane dostala do parlamentu ... vznikla na zelenej luke, s novymi neznamymi ludmi ... strany ktore spominas, boli nove len nazvom, vznikli totiz delenim, odclenenim skupiniek z uz existujucich parlamentnych stran
To asi bude za zásluhu, že sa postarali o pád vlády.
Aj keď to ich stanovisko ku Grécku sa teraz zdá opodstatnené.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
preco ma smer 45%, ked vacsina na internete tvrdi, ze smer je zlo a nevoli ho?
nie su naozaj zmanipulovane tie volby ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
SamuelSK Pozri príspevok
preco ma smer 45%, ked vacsina na internete tvrdi, ze smer je zlo a nevoli ho?
nie su naozaj zmanipulovane tie volby ?
No nemáš čítať na internete blbiny, čo ti predkladajú kdejakí platení agitátori. Podobne aj v televízii a rádiu.

Čo myslíš, o čom boli tie protesty v mestách a pred parlamentom? To akože ľudia boli nadšení ako sa tu šafári? A mali by voliť tých istých znovu?
Naposledy upravil marjankaj : 11.03.12 at 09:30
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

SamuelSK Pozri príspevok
preco ma smer 45%, ked vacsina na internete tvrdi, ze smer je zlo a nevoli ho?
nie su naozaj zmanipulovane tie volby ?
myslíš si že je stopercentné pripojenie a stopercentná diskusia všetkých tak nepíš že väčšina ani o modrých sa netvrdí že väčšina ani voliť nešli všetci len väčšina takže ani to nie je smerodatným výsledkom pre tvrdenie "že všetci"
tých 45% pomer z odovzdaných hlasov, nie pomer z oprávnených voličov treba si to ujasniť
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Samuel si videl rozbor voličov? Akurát KDH má rovnaký počet voličov medzi prvovoličmi, seniormi, a tými medzi tým.
Smer má strašne veľa prvovoličov, ale seniorov má trošku viac. Proste nemyslím si, že Smer volili len seniori, to je skreslovanie.
Proste asi ľudia mali dosť GORIL, a doplatilo na to SDKU. Ludia čítali vnímali, a preto asi volili menšie zlo.
2 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
tak jasne, SDKU mali tiez vyhodit, dufam ze miki mal aspon brutalne nervy ked sa scitavali hlasy a zvysilo mu to pravdepodobnst infarktu v tomro roku aspon o tolko percent, kolko eur nakradol. bodka.

ale co chcu ti mladi co volili smer? istoty? cize dane a smrt?
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Pride mi to ako ked sa dieta v problemovej rodine rozhoduje, ci mu da vyprask matka, alebo otec.
namiesto toho, aby malo po 22 rokoch gule na odchod z domu.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

SamuelSK Pozri príspevok
ale co chcu ti mladi co volili smer? istoty? cize dane a smrt?
Možno tí mladí chcú stabilitu.. stabilnú vládu. Čo ja viem, pýtaj sa prvovoličov prečo volili smer lebo cca 300000 prvovoličov volilo smer .. a cca 400000 seniorov volilo Smer. Fakt to bolo dosť vyrovnané, možno mali dosť Goríl ale to sa opakujem. Nie je čistého politika na slovenskú môj názor a tieto volby boli pre mňa osobne tie najťahšie, lebo som netušila komu dať svoj hlas.
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

A to už vari nechcú 2-násobné platy?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

KoxXxo Pozri príspevok
A to už vari nechcú 2-násobné platy?
No to slubovala 99%
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Xanti Pozri príspevok
Možno tí mladí chcú stabilitu.. stabilnú vládu. Čo ja viem, pýtaj sa prvovoličov prečo volili smer lebo cca 300000 prvovoličov volilo smer .. a cca 400000 seniorov volilo Smer. Fakt to bolo dosť vyrovnané, možno mali dosť Goríl ale to sa opakujem. Nie je čistého politika na slovenskú môj názor a tieto volby boli pre mňa osobne tie najťažšie, lebo som netušila komu dať svoj hlas.

nebola si jediná a myslím si, že veľmi veľa ľudí sa rozhodlo impulzívne na poslednú chvíľu, preto bola taká vysoká jak účasť, tak aj výsledky pre smer
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Oni si to tým vymedzovaním sa sami zavarili. Poznám spústu ľudí čo išli voliť len preto aby sa tam títo nedostali tak koho mali voliť? SNS nie tam je opilec, HZDS je mrtva, OL proti všem, SAS za tých pískajú 4%ní, tak ich majú, všetci nerozhodní šup SMER, pre nich to bolo v tomto momente najmenšie zlo
za toto ťa musím pochváliť, lebo je to aspoň v mojom prípade pravda.
a dal som hlas preto, aby ukázal či vie a aj preto lebo niekto tu musí začať používať aj železnú ruku a nie dohadovať sa mesiac v nefunkčnej koalícii či v nejakom zákone, nejakom paragrafe treba medzi dvoma slovami spojku "a" alebo "i" a aj preto, že nálada národa vo vzťahu hlavne k pravici je dlhodobo tesne pod bodom varu
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

smeru pomohlo predovšetkým to, že podnikatelia sa nechcú vzdať svojich ziskov, vláda svojich príjmov a najväčšiu záťaž nechala táto vláda na obyčajných pracujúcich ľuďoch s príjmom cca 400- 600 EUR v hrubom. Znížením odpočítateľnej položky a zrušením odpočítateľnej položky zo životného poistenia pripravil štát každého takéhoto človeka o 100 až 160 EUR za rok. Pre človeka, čo žije od výplaty po výplatu to je veľká suma....
Takže Smer nemusel robiť vôbec nič, spravila to za neho pravica...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviete kde by som našla ktoré "tlamy" sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No hadam nechcete povedat, ze pravica tu predviedla nejaky exelentny vykon a teraz chudaci mladi sa dali uhovorit ficom?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
neviete kde by som našla ktoré "tlamy" sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro
už som si našla....
http://www.topky.sk/cl/1000051/13029...novi-poslanci-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať