Zavrieť

Porady

Podvodnici stale vyvolavaju

Mam na internete e-shop. Na jesen minuleho roka mi volala akasi firma, ktora mi tvrdila, ze som cez nich v minulom roku inzerovala na googli a ze ci mam zaujem opat. Nakolko som s istou firmou naozaj spolupracovala a zaplatila im kampan cez Google, najskor som si myslela, ze su to oni. Nakolko som s tou kampanou vtedy bola spokojna, tak som najskor suhlasila, ze mozme ist do toho zase. Ten zensky hlas som nepoznala, predtym som jednala s muzom, ale myslela som, ze ma len nejaku novu sekretarku, pracovnicku ci co. Ked mi ale poslali podklady na zaplatenie, zistila som, ze to vobec nie je ta firma s ktorou som spolupracovala, ze s tymito som nespolupracovala nikdy a ze ich nepoznam. Tak som im to oznamila s tym, ze nemam zaujem s nimi nic mat, kedze ma oklamali. Zacali po mne vrieskat do telefonu, ze maju nahravku kde som im slubila spolupracu, ze ma daju na sud. Pohadala som sa s nimi a treskla im telefonom. Tym to ale neskoncilo. Uz mesiace mi pravidelne telefonuju a stale sa dozaduju stoviek eur za sluzby, ktore som si podla nich u nich objednala a vyhrazaju sa sudom. Aj som si ich ulozila do mobilu aby som vedela, ked volaju, ale stale volaju z inych cisiel. Zmenit cislo nema zmysel, lebo ho musim mat uverejnene na internete v mojom eshope, aby sa mi dovolali zakaznici (a odtial maju cislo na mna aj tito podvodnici). Uz ich mam plne zuby. Chcem sa spytat, ci by som mala nejaku sancu, keby som ich dala na sud ci podala na nich trestne oznamenie. Hoci neviem, ci existuje paragraf, do ktoreho by sa toto mohlo dat. Prip. ako sa ich zbavit? Vdaka.
Usporiadat
roman.f roman.f

roman.f je offline (nepripojený) roman.f

Vidím, že nie som jediný nespokojný klient.Pozrite na stránku www.kritik.sk
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže som sa pozrel na ich stránku:
po zadaní do Google - http://www.firmy-sluzby.sk/firma/det...195-24-komarno
no pozor! Hneď vedľa je odkaz na ich stránku www.firmdatabaze.sk (teda asi oficiálnu) a keď si ju otvoríte, tak tam nemajú žiadne Všeobecné zmluvné podmienky (len kontakt - registračný formulár), teda firma (spoločnosť) ako taká nemá žiadne právo od vás vyžadovať platby, pretože nestanovila žiadne pravidlá, nedodržala právne a obchodné zákony SR.
Odporúčam neplatiť, prípadne s odkazom na oficiálnu stránku podať na firmu tr. oznámenie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať