Zavrieť

Porady

je to realny napad???

zdravim vas vsetkych...

Takze, keby by som zobral hypoteku na byt, kupil by som nejaky starsi byt, zrekonstruoval ho a nasledovne aj predal a potom to iste s dalsim bytom, taky kolotoc.Da sa to vobecm, fungovalo by to? A aj by som nieco zarobil, alebo je to blbost.Ked ma niekto skusenosti prosim o rady.DAKUJEM
Usporiadat
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

profesional Pozri príspevok
Co tak citat poriadne? Ja som vobec nehovoril o luxusnych 4 izbakoch. Ja som jasne pisal o luxusnych rekonstrukciach. Ak si pozries poriadne, tak uvidis konkretny pripad ako to bolo myslele. Vezmes nadstandardny dvojizbak a urobis z toho luxusny apartman. Apartmany, obzvlast s vybavou ako som uviedol som velmi ziadane. AVsak na nasom trhu v zasade vobec neexistuju. Dnes ak hlada clovek zo zahranicia nehnutelnost kde by mohol obcas zostat viac ako par dni, v prvom rade hlada apartman. Nieco ako byty, ktore sme si tu vymysleli za komunistov ako sposob byvania v kralikarnach vo vsete uz davno nefunguje. Tento trh zaspal dobu. Tu chybaju naozaj poriadne apartmany. Kazdy z ludi co za mnou pricestuju z vonku a nechc byvat v hoteli rovno kladie otazku - kde zozaniem luxusne vybaveny apartman v tichom prostredi a lahkou dostupnostou do centra? A vies aka je nutna odpoved? VO VIEDNI.
Takze trh vonkoncom nie je nasyteny. To o nasytenosti tvrdia prave ludia, co si pod luxusom predstavuju 100 m2 a viac. Ale luxus prave nie je o ploche. Je este otazkoéu velmi vela rokov, kedy sa tu vobec zacnu predavat apartmany v medzinarodnom standarde. Ale to bytovo mysliaci realitaci pochopia iba velmi tazko.

aha, čiže luxus nie je o ploche? takže bohatý človek si rád kúpi 1ibák 30m2 a luxusne si ho zrekonštruuje miesto toho, aby si kúpil novostavbu 100 m2 s 30 m2 terasou

ešte raz: bohatí ľudia nerekonštruujú...
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

LOKALITA A DOPYT.
DVE ZÁKLADNÉ OTÁZKY A POTOM PÝTAJ ODPOVEĎ.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať