Zavrieť

Porady

Hladám dobrú vymáhaciu spoločnosť.

Hladám dobrú vymáhaciu spoločnosť.Nakoľko nemám inú možnosť chcem dať vymáhať dlh touto cestou.Bývalá kolegyňa je mi dlžna vyše 2000€ .Mám to aj na papieri. Vymáhacých spoločností je plno no ja sa v tom neviem orientovať.Niektorá chce časť peňazí vopred,iná nechce nič-platiť bude dlžnik,ďalšia si nechá 50% s vymožiteľných peňazí....Ak máte niekto skúsenosti aj s "odpredajom dlhu"
alebo nejakú dobrú vymáhaciu spoločnosť poznáte poraďte mi.
Už som celkom zúfalá tie peniaze veľmi potrebujem a dotyčná osoba my ich len tak ľahko nevráti.
Ako sa hovorí pre dobrotu na žobrotu.
Vopred Vám ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ateviva je offline (nepripojený) ateviva

    ateviva
    Nie nemám doteraz som sa s ňou podobrotky chcela dohodnúť ale nikdy nedodržala to čo slúbila.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    ateviva Pozri príspevok
    Nie nemám doteraz som sa s ňou podobrotky chcela dohodnúť ale nikdy nedodržala to čo slúbila.
    daj návrh na súd na vydanie PR, zaplatíš iba súdny poplatok 120 EUR, určite ťa to vyjde lacnejšie ako odstúpenie pohľadávky

    mslavik je offline (nepripojený) mslavik

    mslavik
    skús kontaktovať p.guzmickú,0918603207, z bratislavy, nám vymohla 6500 eur od chalpíka, čo nie a nie zaplatiť. vstupný poplatok je 100 eur, nechávajú si 10-20% z vymoženej sumy.

    Hladám dobrú vymáhaciu spoločnosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.