Zavrieť

Porady

Sociálny fond

Vie mi niekto poradiť, ako zaúčtovať v JÚ sociálny fond (tvorbu a j čerpanie)? Cez nejakú knihu, alebo cez inú ponuku ? Ďakujem za pomoc.
Usporiadat
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Nedá - na označenie číselnej rady Ti musí stačiť 5 znakov.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Musím tú tvorbu SF účtovať cez ID?
A na základe čoho? Vytlačím si zostavu tvorba SF? Tam mám uvedené sumy a na základe toho zaúčtujem výdaj z pokl. Sk a príjem do pokl. SF?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Ahojte, mám dilemu, aké dátumy. SL vydávame pracovníčke prvý deň v mesiaci na celý mesiac. Výdaj z P cenín napr. 1.1., hneď vyrátam aj doplato,ktorý sa jej strhne z výplaty- 45 %, aj doplatok zo SF, ale neviem s akým dátum či k prvému, alebo na konci mesiaca, keď jej robím výplatu?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pru Pozri príspevok
Ahojte, mám dilemu, aké dátumy. SL vydávame pracovníčke prvý deň v mesiaci na celý mesiac. Výdaj z P cenín napr. 1.1., hneď vyrátam aj doplato,ktorý sa jej strhne z výplaty- 45 %, aj doplatok zo SF, ale neviem s akým dátum či k prvému, alebo na konci mesiaca, keď jej robím výplatu?
IUD účtujem k posl. dňu mesiaca, pretože 1.1. ešte nie je stravný lístok vyplatený.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

ja viem, ale keď jej ho dávame začiatkom mesiaca, tak doplatky účtujem až ku koncu mesiaca, proste jej ich len vydám a zaúčtujem až pri rátaní výplaty?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

A tvorbu SF účtujem každý mesiac, lebo mi to robí niečo do 50,-, nestačilo by trebárs kvartálne? dík
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pru Pozri príspevok
A tvorbu SF účtujem každý mesiac, lebo mi to robí niečo do 50,-, nestačilo by trebárs kvartálne? dík
Nie.
0 0
Mirkapo Mirkapo

Mirkapo je offline (nepripojený) Mirkapo

Ahoj aj mna by zaujimalo uctovanie o ktorom pises. Som zaciatocnicka, vsetko ako si to napisal som urobila, len sa chcem opytat: 1, vydavok z pokl. bude VPD-Vydaj ovpl DzP tvorbaSF
2, SF pokl prijem-Prijem neovp.DzP
3, SF pokl.vydaj-vydaj neovp.DzP cerpanie SF
0 0
Lekon Lekon

Lekon je offline (nepripojený) Lekon

účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac
Dobry den, chcem sa poradit. Ak na stravne listky prispieva zamestnavatel zo SF a odratava im SL priamo z vyplaty. Ako to potom rozuctovat, ked zamestnanci do pokladne neplatia za stravne listky, ale strhava sa im to z vyplaty.
A este jeden problem mam so SF, zamestnanec bol na pobyte a zamestnavatel mu prispel zo SF sumou 4500, ktora sa mu zdanila ciastkou 19% pri vyplate. Ako postupovat v tomto pripade, pri uctovani SF? Dakujem.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

dá sa niekde v money nastaviť tvorba sf 1 %, mne stále tvorí 0,6. dík
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

nastavíš si to : mzdy- nastavenie miezd - otvoríš napr. nastavenie miezd od 01.07.2009 - kolónka odvod do sociálneho fondu 0,60 a tam to opravíš na 1,00 a ok
alebo keď otvoríš nastavenie miezd dáš si kopírovať a vytvoríš novú kartu v nastavení miezd a do kolónky odvod SF dáš hodnotu 1.
Nezabudni si to skontrolovať po nainštalovaní novej verzie - lebo program automaticky zadáva 0,6%
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať