Zavrieť

Porady

usb kluč

žena
Dobrý den dnes som kúpila usb kluč 4 giga potrebovala som si niečo stiahnut z druheho počítača ked som si ho dala do notebooku tak mi neišiel otvorit program lebo to bolo písané v exceli a ja excel nemám dá sa s tým niečo robit ,? ja mám open office org.to znamená ,že ani z môjho noteboku by som nemohla dat nič na druhý počítač ked tam je iba excel,? dakujem za odpoved
Usporiadat
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Ahojte potrebujem znovu poradit, chcela som si stiahnut na klúč jeden súbor, no klúč mi nejako nereaguje iba sa mi ukázalo bezpečné odstránenie hardveru, čo mám urobit aby som si stiahla niečo na USB klúč nič sa mi neobjaví ani ked si zapnem tento počítač
0 0
ID6242 ID6242

ID6242 je offline (nepripojený) ID6242

Pravdepodobne Tvoj kľúč nemá pridelené písmeno logickej jednotky. Ak máš Windows 7, tak pravý klik na "Počítač" (alebo "Tento počítač" ak chceš), a vyber "Spravovať". Z ľavého menu vyber Správa diskov a v zobrazení vpravo ho nájdi a zmeň písmeno jednotky (opäť cez pravý klik). Pokiaľ nefiguruje ani v tomto správcovi diskov, tak bude možno poškodený.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ID6242 Pozri príspevok
Pravdepodobne Tvoj kľúč nemá pridelené písmeno logickej jednotky. Ak máš Windows 7, tak pravý klik na "Počítač" (alebo "Tento počítač" ak chceš), a vyber "Spravovať". Z ľavého menu vyber Správa diskov a v zobrazení vpravo ho nájdi a zmeň písmeno jednotky (opäť cez pravý klik). Pokiaľ nefiguruje ani v tomto správcovi diskov, tak bude možno poškodený.
ahoj ja má windous XP a klúč je nový
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Odpoj kábel počítača z elektrickej siete na 5 minút a vyskúšaj.
1 0
ID6242 ID6242

ID6242 je offline (nepripojený) ID6242

babicka1 Pozri príspevok
ahoj ja má windous XP a klúč je nový
Nemám síce teraz pred sebou WinXP, ale hádam si to dobre pamätám:
Štart-Nastavenia-Ovládací panel-Nástroje pre správu-Správa počítača .. tu si klikni vľavo na správu diskov, nájdi si ten Tvoj USB kľúč (samozrejme musí byť pripojený), klikni naň pravým tlačítkom a vyber "Zmeniť písmeno a cesty". Vyber napríklad "Z" a potvrď. V Tomto počítači by sa Ti mal zobraziť pod Z-kom.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
dakujem podarilo sa
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať