Zavrieť

Porady

Protest Gorila v BA viac ako 5000 ludi(media zas odrbavali a vraj len 800)

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=XmK6w866Wks
posudte sami.
viac info:
http://web.protestgorila.sk/
https://www.facebook.com/gorila.slovakia


vynikajuci protest, atmosfera...ludi uz tie svine seru a zacina sa zmena, pocet ludi bude len narastat a protesty budu opakovane. SKoda ze som nemal pri sebe kameru, ale videa budu aj napriek podvodnym mediam. Ked v rusku protestuje sto ludi hovoria o tom vsade na svete 2 tyzdne. Ked u nas 5000 a viac, tak tomu nechaju max 30s na konci sprav. A co je ubohost v podani Ta3, ti zabrali len malu cast davu... smutne, aspon vidiet s kym su tie svine. Hospodarske udali pocet od 5000 do 10000, zaujimave ze aj topky udali viac ako 5000. Sme zas odrbavalo(800), cakal som ze sa uz trosku k lepsiemu zmenili. Ale asi nie....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

trisestri Pozri príspevok
a ja mam zase take skusenosti ze mame od 2 zamestnavatelov nevyplatene vyplaty, nemam nic proti slusnym podnikatelom,ale ked tito nazvu zamestnacov darmozraci ako mimosimo,tak je cto sila,nevrdim ze zamestnanci su svetci,vsade sa najdu cierne vrany a najkhorsie je ked slusny ludia rezignuju,nic sa nevybojuje a podla teba bude ovela lepsie ked ludia budu drzat hubu a krok?/ked vravis o vesani,no keby bolo par goril zlyncovanych,tak dost inych by si to rozmysleli,prave gorilam sa najviac dari,ked maju takych obcanov ktory su zbabely,schovaju sa za smiesne a trapne vyhovorky,este vyzyvaju k apatii aj inych-nejde o to ci sa toho zmeni malo alebo menej,urcite by lekari,sestricky a iny nemali plat,keby nebojovali a zmyslali tak ako ty,vela ludi si mysli ze sa dnes maju dobre,tak naco protestovat a myslia ze to tak bude na vecne casy
a preco nesli vtedy alebo vtedy,radsej neskoro akon nikde a tvrdit ze v pripade goril ide o zanedbatelne tzdroje,no nehnevaj sa ak pre teba su 200 milionove uplatky a rozkradnute desiatky malickost,tak dakujem pekne
Ty si niekde videla, ze by som nazval svojich zamestnancov darmozracmi?
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Tak dajte radu ako na to. Že je v tomto štáte bordel to prizná určite každá strana (myslím tým poraďákov). Nikto sa ale nechcel určite pustiť do poctivých ľudí, či už podnikateľov, alebo zamestnancov. Len to všetko rozbúrili asi práve také reakcie, že je to zbytočnosť ísť do úlíc. No ale čo teda robiť aby Slovensko sa stalo normálnou krajinou, lebo to že je tu bordel, tak to mi nikto nevyhovorí. A že ja budem úspešne podnikať a nič ma okolo nezaujíma, to asi tiež nie je riešenie. To ako keď si povieme, veď nech sú bezdomovci, alebo cigáni chorí, nás sa to netýka, ale my sme tým pádom ohrození nimi tiež a tak je to aj zo systémom vo vedení tohto štátu. Môžem byť sebelepší a poctivý podnikateľ, ale zlé riadenie tohto štátu dopadne aj na mňa, skôr, či neskôr. Takže pchať hlavu do piesku asi nie je to pravé orechové. Veď čo ma do ostatných ja som spokojný????Či.???Tak dajte radu, nie len kritiku.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

si neviete predstaviť ako ťažko sa vyčistí taký Augiášov chliev?????
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misomiso Pozri príspevok
Ty si niekde videla, ze by som nazval svojich zamestnancov darmozracmi?
vseobecne dakto ta citoval ze kto nepoodnika je darmozrac
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Ked takito, ako ty, darmozraci, ktori nevedia robit, iba kradnut a "znarodnovat" pridu k uplatneniu, tak sa clovek ani nemoze cudovat, ze ten socializmus potom nefungoval.

To si písal ty -misomiso-tak si reagoval na kritiku príspevku ktorý bol voči podnikateľom, ktorí nedodržujú pravidlá-dane, odvody a odmeny zamestnancom. Reagoval si voči zamestnanej osobe, ktorá má asi zlé skúsenosti s tzv. podnikateľmi, ktorých je ale u nás dosť. Stačí sa pozrieť na dlžníkov socialnej a zdravotnej poisťovne. O daňových únikoch ani nepíšem.
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

chytáte za slovíčka, a nečítate celé vety... on sa jednoducho nastval, lebo ho tá osoba nazvala nepoctivým podnikateľom a chcela by mu zobrat jeho firmu... napriek tomu, ze toho cloveka absolutne nepozna...
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

a to je na míle vzdialené od vyjadrenia JPP kto nepodniká je darmožráč... )))

no riadny guláš s jedným slovom...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misomiso to "nedopatrením" zobral osobne (horúca to gebuľa - taký lóvensky ital ). Sú poctiví i nepoctiví podnikatelia - preto ho nehodnostím, lebo ho nepoznám (možno je jedným z tých, ktorí sú z tej lepšej fajty - poctivec).
Mila123
si neviete predstaviť ako ťažko sa vyčistí taký Augiášov chliev?????
- šak toľko vody ani nemáme, budeme si musieť žičať z mora.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No prešli ste nenápadne ako v parlamente z témy A do téy B.... a téma A postupn zanikne....vidíte akop to v živote funguje
Len ma mrzí, že si to väčšinou v závere odnesú podnikatelia
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

trisestri Pozri príspevok
vseobecne dakto ta citoval ze kto nepoodnika je darmozrac
No tak to skus pohladat.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misomiso Pozri príspevok
No tak to skus pohladat.
Ked takito, ako ty, darmozraci, ktori nevedia robit
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

evina Pozri príspevok
No prešli ste nenápadne ako v parlamente z témy A do téy B.... a téma A postupn zanikne....vidíte akop to v živote funguje
Len ma mrzí, že si to väčšinou v závere odnesú podnikatelia
Som rada, že zdieľaš so mnou môj optimizmus. Téma A, teda rozbor obsahu zlodejiny, spáchanej na Slovensku, prejde postupne do témy B - vyvodenie zodpovednosti. A bordel postupne zanikne.Ako aj všetci tunelári, čo vyciciavali tento štát. Nie je podnikateľ, ako podnikateľ. Verím pevne, že si to v závere skutočne odnesú tiežpodnikatelia a gauneri označení v spise Gorila. To Ťa dúfam nemrzí, a tešíš sa spolu s NAMI, čo to oddemonštrujú.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pikoška Pozri príspevok
Som rada, že zdieľaš so mnou môj optimizmus. Téma A, teda rozbor obsahu zlodejiny, spáchanej na Slovensku, prejde postupne do témy B - vyvodenie zodpovednosti. A bordel postupne zanikne.Ako aj všetci tunelári, čo vyciciavali tento štát. Nie je podnikateľ, ako podnikateľ. Verím pevne, že si to v závere skutočne odnesú tiežpodnikatelia a gauneri označení v spise Gorila. To Ťa dúfam nemrzí, a tešíš sa spolu s NAMI, čo to oddemonštrujú.
a čo zobrať to tým čo nás okradli?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pavol54 Pozri príspevok
a čo zobrať to tým čo nás okradli?
O žiadnych iných tu totiž celý čas nepíšeme. V uliciach sme len a len kvôli takým.Teda Ti táto podstata uniká. Zámerne? Tak si poslúž.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

trisestri Pozri príspevok
Ked takito, ako ty, darmozraci, ktori nevedia robit
Ah, tak toto je akoze citat z mojho prispevku? Ano, odpovedal som darmozracovi. Ak niekto nevie ponuknut ine riesenie, iba znarodnenie majetku vsetkych podnikatelov, ak si niekto nie je schopny najst pracu, ktora ho zivi, ak si nevie najst svoje miesto v spolocnosti a chce zit na ukor inych a cele to chce zacat velkou kradezou, este k tomu nabada inych, tak to je podla mna darmozrac, a tom som sa este naozaj velmi diplomaticky vyjadril
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

misomiso Pozri príspevok
Ah, tak toto je akoze citat z mojho prispevku? Ano, odpovedal som darmozracovi. Ak niekto nevie ponuknut ine riesenie, iba znarodnenie majetku vsetkych podnikatelov, ak si niekto nie je schopny najst pracu, ktora ho zivi, ak si nevie najst svoje miesto v spolocnosti a chce zit na ukor inych a cele to chce zacat velkou kradezou, este k tomu nabada inych, tak to je podla mna darmozrac, a tom som sa este naozaj velmi diplomaticky vyjadril
Misomiso, vieš, čo je šťastím pre tých, ktorých tu zavádzaš? Že si môžu príspevky spätne prečítať. Tento národ nejde kradnúť to, čo si vybudovali ľudia práce. Tí štrajkokazi sa tiež zaradili medzi protestujúcich až na konci. A takýmto spôsobom prichádzaš aj Ty do týchto tém. Nepodsúvaj tu, čo nikto pred Tebou nevyjadril. Si pre mnohých čitateľnejší, akoby si si to sám želal.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No dobre, tak si demonstrujte, a hadzte vajicka, aj tak to cele tym aj skonci...

A ak by tie protesty mali gradovat v style, v ktorom zacali, tak panboh s nami.

Ti, co nas okradli nam podla vsetkych dostupnych informacii ukradli 20% (take vraj byvaju vysky provizii). No stale nam ostalo 80. Co nam ostane, ak by nasu spolocnost mala riadit banda anarchistov? Navyse, ako som uz spominal, to, ze to vedu anarchisti, ktori nemaju ziaden realny program iba nahrava tomu, ze sa medzi nich infiltruju taki, ktori si uz brusia zuby na 40%. Som prsvedceny, ze uz sa tak stalo...

Je fajn, ze narod protestuje. Je ale zaujimave, ze nikto neprotestoval, ked sa objavila nahravka s hlasom podobnym Ficovi. Ako presne vyroky toho pana o zhanani penazi zapadaju do Gorily. Ked Meciar postavil tu Elekru za tie obrovske miliony, tak babky demokratky sa roztekali a cele zvlhnute pocuvali oplzle vtipy, ktore pan Meciar rozpraval na Pasienkoch. Ked sa ho novinari pytali odkial ma peniaze, tak chcel jednemu vylepit. Najprv tvrdil, ze si pozical od znameho zo zahranicia, ked prisli novinari s tym ze by to ani za 10 zivotov nesplatil, tak povedal, ze zdroj zverejni neskor. Potom dva mesiace dumali s pravnikmi a vysledkom bolo, ze tie prachy ziskala jeho manzelka za "predaj prav". Pani Meciarova bola obycajnou lekarkou na Kramaroch. Predpokldam, ze vymyslela Acylpirin a predala ho nejakej farmaceutickej firme, ktora sidli na nejakych ostrovoch... Kde ste boli vtedy vsetci antigorilaci???

Mne z toho vsetkeho stale vychadza, ze najviac dovery mozem mat vo Figela a Lipsica (napriek nejakej tej kupe a prerabke bytu, Fico mal tiez nejako podozrivo lacno kupenu vinicu...) SDKU z toho teraz vychadza najhorsie, no aj tu treba povedat, ze Gorila neodzdkadluje posobenie tejto vlady (riesi minule obdobia). To, co teraz presadila Radicova (zverejnovanie zmluv napriklad) myslim v ramci boja s korupciou nema obdobu, aj chuadk Fico, ktory to zdedi sa s tym bude musit naucit zit, musel uznat, ze "dobre veci nezrusime".

Na celej kauze Gorila mi zatial vychadza najobludnejsie rozhodnutie sudcu o nezverejneni (pretoze to, co sa pise v samotnej Gorile je sice obludne, ale stale nevieme, co je pravda a co tam moze byt aj podvrh). Je zaujimave, ze volame "politici do basy" (suhlasim), ale nikto neposila do basy tych z Penty a ani som nevidel nikoho hadzat vajicka na sidlo Penty. Ja osobne by som zavrel ak toho sudcu, co sa teraz nechal podplatit (alebo zastrasit)?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pikoška Pozri príspevok
O žiadnych iných tu totiž celý čas nepíšeme. V uliciach sme len a len kvôli takým.Teda Ti táto podstata uniká. Zámerne? Tak si poslúž.
takže znárodnenie a nová spravodlivá privatizácia to ti nikdy dobrovoľne nikto nedá a ako to chceš dosiahnuť anulovať medzinárodné právo lebo to čo uchmatli tí z finančných skupín boli len omrvinky. a tie úplatky boli len také malé rozkrádačky. To hlavné išlo podhodnotené vlastníkom mimo územia. Držím palce.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

JA, JA, JA, miso!!!!!!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Pikoška Pozri príspevok
Misomiso, vieš, čo je šťastím pre tých, ktorých tu zavádzaš? Že si môžu príspevky spätne prečítať. Tento národ nejde kradnúť to, čo si vybudovali ľudia práce. Tí štrajkokazi sa tiež zaradili medzi protestujúcich až na konci. A takýmto spôsobom prichádzaš aj Ty do týchto tém. Nepodsúvaj tu, čo nikto pred Tebou nevyjadril. Si pre mnohých čitateľnejší, akoby si si to sám želal.
Zaklad je nezavadzat prosim. Ja som uz napisal, ze som reagoval na prispevok 135. Staci citat. Ak taki, co nevedia ani citat vedu tieto protesty tak zbohom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať