Zavrieť

Porady

Protest Gorila v BA viac ako 5000 ludi(media zas odrbavali a vraj len 800)

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=XmK6w866Wks
posudte sami.
viac info:
http://web.protestgorila.sk/
https://www.facebook.com/gorila.slovakia


vynikajuci protest, atmosfera...ludi uz tie svine seru a zacina sa zmena, pocet ludi bude len narastat a protesty budu opakovane. SKoda ze som nemal pri sebe kameru, ale videa budu aj napriek podvodnym mediam. Ked v rusku protestuje sto ludi hovoria o tom vsade na svete 2 tyzdne. Ked u nas 5000 a viac, tak tomu nechaju max 30s na konci sprav. A co je ubohost v podani Ta3, ti zabrali len malu cast davu... smutne, aspon vidiet s kym su tie svine. Hospodarske udali pocet od 5000 do 10000, zaujimave ze aj topky udali viac ako 5000. Sme zas odrbavalo(800), cakal som ze sa uz trosku k lepsiemu zmenili. Ale asi nie....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
To by sme im ale najskor museli vyfakturovat sankcie za zaspinenie Dunaja..

I ked, riadime sa podla "mensieho zla", ci?
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Zijeme na omrvinkach, to si nikto doteraz nevsimol?

Vzdy ked som prisiel s nejakym "napadom" tak ma kazdy zhodil (nie tu, ale v zivote) ze "to ked napadlo tebe, urcite to napadlo niekomu skor"

Ale neverim ze by mi toto napadlo ako prvemu z 10 + milionov slovakov co tu zili ..

Nikto si nevsimol ze zijeme na omrvinkach?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

uz zastrasuje svina farizejska zlodejska Hrusovsky,trafena hus zagagala,len potvrdil obsah spisu kde sa spomina aj jeho meno,vraj prezumcia neviny a ine kydy co vcera z Ficom splietal na Ta3,skody 5000 eur ide hajzel vymahat,jasne ze stamiliardove skody na tunelovani a zbojstve v tejto krajine ho nezajimaju-moze sa vyhovarat na organy cinne v trestnom konani,ved tie nevysetria nic bud sa boja,alebo su skorumpovane a prehnite naskrz./cim vetsi hajzel,tym väcsie neviniatko/
http://www.aktuality.sk/clanok/20072...-proti-gorile/ urcite su povzbudeny aj nazormi casti diskutujucich na nete,ktorym vadia par eurove skody a zjavne im nevadi drancovanie verejnych financi na kazdom kroku a stamiliardove skody,keby nebolo blbych reakcii na nete,netrufli by si byt takto arogantny,ale vidia ze cast naroda je este omnoho blbsia a pokornejsia s dusou vecnych otrokov,tak sa osmelili prejst do protiutoku
Naposledy upravil trisestri : 30.01.12 at 14:03
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Ale neber to tak tragicky. Nemala baba roboty, obšívala vecheť. Už si videl, aby sa národ slovenský spojil do jedného šíku? Veď GORILÁCI majú svojich potomkov, strýkov, tety, babky, dedkov, tak snáď nepôjdu s nami k parlamentu proti NIM. Trestné oznámenie je na neznámeho páchateľa. A možno to bol aj nejaký gorilák prestrojený za karkulku. Vieme my? Kto už len nájde toho, čo hodil vajce? No a prinajhoršom dáme po jednom EURE, nech si prilepšia, keď im je málo. A nemrač sa na NICH, ONI si to nezaslúžia, aby Ťa rozbolela slinivka.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...alebo nejaký z tých mierumilovných futbalových fanúšikov čo sa s radosťou zúčastnili.....
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
fuha, to je aka teoria ako super

cim vacsi podvod, tym viac kamosov, rodina, ktori po mne nepojdu

to potvrdzuje moju teoriu "ked kradnut, tak ENORMNE"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď GORILÁCI majú svojich potomkov malé gorilky, strýkov orangutány, tety šimpanzice, babky pavianice, dedkov makaky,
.....
môžu si navzájom ,
ale raz to na nich dôjde -
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pre tych co tvrdia ze protestujucim nejde o vyvodzovanie zodpovednosti voci konkretnym osobam,mozno chyba medialnej prezentacie ze sa prezentuje nazov spisu a nie aktery a ich spinavosti,ale to mozno kvoli jednoduchsej prezentacii,aj
http://pcolinsky.blog.sme.sk/c/28788...ST-GORILA.html
0 0
sofia7808 sofia7808

sofia7808 je offline (nepripojený) sofia7808

milujem moje 3 deti a macicky mam 2 nie nie..uz 3.. ...viac
jednotlivec nezmoze nic,ale ked sa ludia spoja dokazu vela...naco nam je parlament ta kopa darmozracov...kolko penazi by bolo usetrenych v state ziaden deficit...za komunistov neexistovali urady prace ani soc.davky kazdy musel pracovat a kto nerobil,alebo kradol tak isiel do basy...tam patria aj gorilaci...skonfiskovat majetok-vratit ho statu az potom by sme videli ci je slovensko az take odkazane na nejake dotacie...juuuj ale som nahnevana
2 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... možno by nebolo od veci predsa ísť voliť a krúžkovať odspodu ... a hromadne ...

... vždy som sa s počudovaním zastavila nad správami typu, že napr. v USA sa ľudia vo veľkom súdia a to aj pre hocičo ... ale teraz je mi už jasné, že ani inú možnosť nemajú ... kapitalizmus má svoje priority, kde ak si nevydobiješ, čo potrebuješ ... nič nedosiahneš = žiadnu zmenu ...
1 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

[QUOTE=promont maja;1966053]... možno by nebolo od veci predsa ísť voliť a krúžkovať odspodu ... a hromadne ...

... to by až taka veľka výhra nebola, že ???? Mantovič, a iní .. sú zasa na konci kand. listin, že ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
promont maja Pozri príspevok
... možno by nebolo od veci predsa ísť voliť a krúžkovať odspodu ... a hromadne ...
No toto vyzerá ako dobrý nápad.
Len aby sa tí chytráci nenapísali na koniec zoznamu, keď zbadajú takúto iniciatívu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
MIŠO T Pozri príspevok
... možno by nebolo od veci predsa ísť voliť a krúžkovať odspodu ... a hromadne ...

... to by až taka veľka výhra nebola, že ???? Mantovič, a iní .. sú zasa na konci kand. listin, že ?
No ale veď krúžok si snáď budeš vedieť vybrať. Keď si sa už rozhodol pre "obyčajných ľudí".
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja som si furt myslela, že krúžkujú sa len užitoční ftáci. A ono tomu nie je tak, škoda.
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

neboj sa. moj krúžok nedostane. a krúžkujú sa len preto, aby sme ich vedeli spočítať a aby sme vedeli o ich pohybe / a momentalnom mieste/.. aby sa zasa neobjavili v dakom byte


oni sú to všetcí poriadní vtáci
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

pripájam link: http://www.tyzden.sk/lampa/lampa-s-a...m-bezakom.html ... či?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Rado3105, media zas odrbavali a vraj len 800 = media zas ocigánili a vraj len 800
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Ja som si furt myslela, že krúžkujú sa len užitoční ftáci.
Odteraz to budú ftáci na odstrel
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trocha historie heslovite http://www.smatana.sk/archiv/vtipy/hlas-kotolne
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
MIŠO T Pozri príspevok
neboj sa. moj krúžok nedostane. a krúžkujú sa len preto, aby sme ich vedeli spočítať a aby sme vedeli o ich pohybe / a momentalnom mieste/.. aby sa zasa neobjavili v dakom byte


oni sú to všetcí poriadní vtáci
Tak teraz nie som istý o čom točíš? O tvojom krúžku alebo o tvojom ......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať