Zavrieť

Porady

OBERON od 1.1.2012

človek čo opustil Poradu.
Ahojte všetci, ktorí pracujete v tomto programe. Nakoľko sa mi zdá, že existujúca téma "OBERON" je už veľmi rozsiahla a neprehľadná, dovolila som si otvoriť novú tému, kde si budeme navzájom radiť a odovzdávať skúsenosti, ktoré nám uľahčia našu prácu.
Verím, že si tu nájdeme vždy kvalitnú odpoveď na to, čo potrebujeme vyriešiť.
Naposledy upravil Melnick : 31.01.12 at 21:34
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Sarlotka Pozri príspevok
Dara1 napr v jednoduchom uctovnictve tlac pokladnicneho dokladu vydavkoveho a sumu vam zaokruhli na cele eur? tak tomu mam rozumiet?

inak mam oberon novu verziu naistalovanu az na dvoch pocitacoch a zatial som nepostrehla... tlac mi funguje a ide o tlac pri spracovavaom obdobi v roku 2012 ale 2013 ?
v podvojnom uctovnictve ... ano pokladnicny doklad zaokruhli na cele eur ... konkretne: namiesto 38,80 sa mi zobrazuje 39
aj v r. 2012 aj v r. 2013

znovu som stiahla aktualizaciu, tak sa restartujem a skusim znova
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam


Ked idem cez tlačové výstupy a dám tlačiť Rekapitulácia-sociálna poisťovňa tlačivo (PDF) tak tlačí úplne nezmysly (počet zamestnancov) a ja výslednú sumu je úplne iná ako keď ideš cez export. (cez export je to správne, odkontrolovala som to po jednom zamestnancovi )
Takisto si myslím že je asi aj chyba v tlačovom výstupe Rekapitulácia-sociálna poisťovňa tam tlačí zle len počty zamestnancov, sumy sú dobre ...(popis chyby: do tohoto tlačového výstupu zadáva aj zamestnancov, ktorý boli celý mesiac PN v exporte je to už bez nich...teda správne
Skúšala som tlačiť za každý mesiac v roku 2012 a exporty dobré a tlačové výstupy zlé...neviem či mám ja niekde chybu alebo verzia december 2012??? skús sa na to pozrieť.....a daj nám vedieť lebo nie som sama čo ma problém s tlačovými výstupmi
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok

Ked idem cez tlačové výstupy a dám tlačiť Rekapitulácia-sociálna poisťovňa tlačivo (PDF) tak tlačí úplne nezmysly (počet zamestnancov) a ja výslednú sumu je úplne iná ako keď ideš cez export. (cez export je to správne, odkontrolovala som to po jednom zamestnancovi )
Takisto si myslím že je asi aj chyba v tlačovom výstupe Rekapitulácia-sociálna poisťovňa tam tlačí zle len počty zamestnancov, sumy sú dobre ...(popis chyby: do tohoto tlačového výstupu zadáva aj zamestnancov, ktorý boli celý mesiac PN v exporte je to už bez nich...teda správne
Skúšala som tlačiť za každý mesiac v roku 2012 a exporty dobré a tlačové výstupy zlé...neviem či mám ja niekde chybu alebo verzia december 2012??? skús sa na to pozrieť.....a daj nám vedieť lebo nie som sama čo ma problém s tlačovými výstupmi
mne to vsade uvadza spravne, ale je pravda, ze v ziadnom mesiaci som nemala niekoho cely mesiac PN, pozeram a preklikavam cely rok ale vsade to mam ok...

skonrtolovala som mam nainstalovanu verziu december 2012 , dátum vydania verzie 31.12.2012 je pravda, ze mam uz zakupenu licenciu na rok 2013 a pracujem uz s nou ale tak neviem ci by to mohlo byt tymto...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

1Dara Pozri príspevok
v podvojnom uctovnictve ... ano pokladnicny doklad zaokruhli na cele eur ... konkretne: namiesto 38,80 sa mi zobrazuje 39
aj v r. 2012 aj v r. 2013

znovu som stiahla aktualizaciu, tak sa restartujem a skusim znova
Šarlotka mne pokladničné doklady tlačí dobre na desatinné miesta a aj účtovný doklad k pokladničnému dokladu tlačí dobre...
Ja som dnes potrebovala niečo opraviť v mzdách a preto som na to došla, dlho som to konzultovala s Majkou ale ona ešte nemá verziu december 2012a má to v poriadku a muselo to byť v poriadku predtým lebo veď každý mesiac si robím tlačové výstupy po uzavretí miezd a teraz sú odlišné!!!som z toho na prášky!!!!aby to nerobilo problémy pri tlačení potvrdení o mzde,aby som zamestnancom nevydala nejaké nezmysly
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

1Dara Pozri príspevok
v podvojnom uctovnictve ... ano pokladnicny doklad zaokruhli na cele eur ... konkretne: namiesto 38,80 sa mi zobrazuje 39
aj v r. 2012 aj v r. 2013

znovu som stiahla aktualizaciu, tak sa restartujem a skusim znova
skusila som tlac aj napr pokladnicne doklady z januara aj z decembra tlaci mi to spravne...

a dokonca mam oberon naisntalovany na dvoch pocitacoch a na oboch stiahnute aj verzie december... a na oboch mi to ide... az sa mi to zda divne.....
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Šarlotka mne pokladničné doklady tlačí dobre na desatinné miesta a aj účtovný doklad k pokladničnému dokladu tlačí dobre...
Ja som dnes potrebovala niečo opraviť v mzdách a preto som na to došla, dlho som to konzultovala s Majkou ale ona ešte nemá verziu december 2012a má to v poriadku a muselo to byť v poriadku predtým lebo veď každý mesiac si robím tlačové výstupy po uzavretí miezd a teraz sú odlišné!!!som z toho na prášky!!!!aby to nerobilo problémy pri tlačení potvrdení o mzde,aby som zamestnancom nevydala nejaké nezmysly
no to verim, ved aj mna to vyplasilo, vyzera to u mna ako po vybuchu vsetky sanony mzdove mam povytahovane...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Keď si dáš tlačové výstupy (napr.daj január 2012)
Daj tlačový výstup rekapitulácia soc.poisť.PDF - tento je nezmysel
Daj export udajov- mesačný výkaz SP a porovnaj to - tento je správny
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Ako stiahnem znovu akutuálizáciu december 2012??? oberon center a ďalej ma to nepustí že nie je možné sťahovať lebo sa pripravujú ďalšie akutálizácie....
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Keď si dáš tlačové výstupy (napr.daj január 2012)
Daj tlačový výstup rekapitulácia soc.poisť.PDF - tento je nezmysel
Daj export udajov- mesačný výkaz SP a porovnaj to - tento je správny
dala som, presne a rovnake... oba su spravne aj som skontrolovala s vytlacenym v sanone ci nie su uplne ine, trikrat zhoda

skusim este takto zmenis si obdobie ked davas export udajov len pre istotu porovnavas rovnake obdobia...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Danielam Pozri príspevok
Ako stiahnem znovu akutuálizáciu december 2012??? oberon center a ďalej ma to nepustí že nie je možné sťahovať lebo sa pripravujú ďalšie akutálizácie....
zo stranky http://www.exalogic.sk/na_stiahnutie/oberon/ ... stiahnut oberon upgrade do pc a spustit stiahnuty subor
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Ako stiahnem znovu akutuálizáciu december 2012??? oberon center a ďalej ma to nepustí že nie je možné sťahovať lebo sa pripravujú ďalšie akutálizácie....

ja stahujem verzie normalne cez stranku exalogic stiahnem na plochu spustim restartnem pocitac
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

1Dara Pozri príspevok
zo stranky http://www.exalogic.sk/na_stiahnutie/oberon/ ... stiahnut oberon upgrade do pc a spustit stiahnuty subor
Idem to skúsiť veď ani nezaspím...takže len stiahnem verziu december uložím v pc a spustím????
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Sarlotka Pozri príspevok
ja stahujem verzie normalne cez stranku exalogic stiahnem na plochu spustim restartnem pocitac
teraz to akurát tak robím...ja som to vždy sťahovala cez oberon agenda firmy a oberon center ...
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Idem to skúsiť veď ani nezaspím...takže len stiahnem verziu december uložím v pc a spustím????
ano stale len dalej dalej... mne sa inak niekedy stane pri aktualizacii ze mi vypise nejaku chybu... kontaktovala som raz oberon a oni mi povedali ze to je ok a spravne ... len nasledne restart pocitaca...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Danielam Pozri príspevok
Idem to skúsiť veď ani nezaspím...takže len stiahnem verziu december uložím v pc a spustím????
nie je tam oznacenie verzie ... je to proste upgrade ... vzdy je tam posledna verzia

mne ale teraz stiahlo verziu december 2012 s datumom vydania z 7.1.2013 - no ziadna zmena, takze zajtra ... uff dnes telefonujem na tech. podporu
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

ponuklo mi zmeniť opraviť odstrániť...opraviť????
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
teraz to akurát tak robím...ja som to vždy sťahovala cez oberon agenda firmy a oberon center ...
no skus snad to pojde
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

1Dara Pozri príspevok
nie je tam oznacenie verzie ... je to proste upgrade ... vzdy je tam posledna verzia

mne ale teraz stiahlo verziu december 2012 s datumom vydania z 7.1.2013 - no ziadna zmena, takze zajtra ... uff dnes telefonujem na tech. podporu
no tak drzim palce a dajte vediet v com bol problem.. ja mam vydanie 31.12. a teda nejdem s tym urcite radsej nic robit...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Sarlotka Pozri príspevok
no tak drzim palce a dajte vediet v com bol problem.. ja mam vydanie 31.12. teda nejdem s tym nic robit...
maám stiahnuté mám dať opraviť???
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
ponuklo mi zmeniť opraviť odstrániť...opraviť????
aaa neviem asi by bolo lepsie volat technicku podporu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať