Zavrieť

Porady

Kaufland - kupujte slovenske vyrobky !

to sme uz naozaj bananova republika ??

neviem ci je to iba Kauflandom, ale po poslednom nakupe som zostal celkom rozcarovany ..
- hladal som sol. v ponuke jedine polska. to uz slovensku sol nemame ?
- rozne cestoviny - ceske, polske, madarske. to slovaci uz ani cestoviny nevyrabame ?
- makovy zavin - cesky

z predchadzajucich navstev ...
maslo - samozrejme ceske maslo suverenne najlacnejsie, a preto pri kratkom sledovani ide asi 10x viac na dracku ako tie slovenske (resp. kvazi slovenske, lebo aj na Rajo masle je napisane ze krajina povodu Nemecko)
rozne tvrde syry - samozrejme znova, cenovo suverenne najvyhodnejsie - vsetko polske. Takze zas a znova len s najvacsim odbytom.

su ti polski/ceski vyrobcovia dotovani ??
alebo je to Kaufland ktori ich uprednostnuje ??
alebo su len ti slovenski vyrobcovia nenazrani a ak sa aj nieco vyraba, tak preto dost drahsie od okolitych krajin ??

Taka prazakladna vec ze prazakladne potraviny by sme mohli vyrabat a KUPOVAT tu doma ........... ale nie, radsej sa takto podporuju okolite krajiny.
To je cesta do pekla pre Slovensko ....
Usporiadat
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Letko Pozri príspevok
Ešte doplním jednu dobrotu z Bardejova - firma MEDAR predáva zaujímavý med - jedľovú medovicu. Zatiaľ som ho nemal, no idem si ho kúpiť, aby som mohol porovnať s medom, ktorý robí môj otec.

...je uznaný svetovou včelárskou organizáciou APIMONDIA za najkvalitnejší medovicový med na svete na obdobie 2009-2011.
Výskum SAV- Ústav zoológie dokázal, že jeho antibakteriálna aktivita je oveľa vyššia ako pri najkvalitnejšom medicínskom mede Manuka...

http://www.medar.sk/medar/1-jedlova-medovica
Cena vyzera celkom ferova, chutnal ho uz niekto? My sme mali v rodine vcelara (stary otec, kym este zil), takze o med nikdy nebola nudza, ale vyskusal by som tento len tak zo zvedavosti.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ešte som ho nechutnal, no tento týždeň si chcem kúpiť polkilové balenie Potom, ak nezabudnem, dám vedieť, ako chutí.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Tak v piatok som si kúpil tento med, je naozaj veľmi zaujímavý a chutný, stojí za to ho ochutnať. V obchode mi povedali, že nedávno dostali 6 medailu za tento med a že teraz ho skúma nejaký vedec zo SAV.
Stačí prísť do obchodu a pýtať si ich slávny med. Ešte ho chceme kúpiť a darovať ako vianočný darček.
2 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Dnes som našiel v novinách toto o bardejovskom mede:

http://bardejov.korzar.sme.sk/c/6568...m-veltrhu.html
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nie som milovnikom medu,ale medovica ma celkom zaujimavu chut a farbu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja mám 20 kg - tri druhy, jeden lepší ako druhý a ubúda dosť rýchlo. Cena 4 a 5 €, porovnaj s cenou cukru.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukučka Pozri príspevok
Ja mám 20 kg - tri druhy, jeden lepší ako druhý a ubúda dosť rýchlo. Cena 4 a 5 €, porovnaj s cenou cukru.
cena je primerana,vlastne ani menej kvalitny med nie je lacnejsi-mam lesny med a medovicu.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neviem ci iba v nasom postupne a nenapadne vyraduju z ponuky lacne znacky a tovary a nevidim zeby ich nahradzali kvalitnejsimi,skor ide o to aby mohli predavat drahsie vyrobky priemernej kvality./esteze nezlikvidovaly vsetkych malych obchodnikov,lebo sem tam sa najde ina alternativa tovaru/
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať