Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a konečne idem dopiť tú kávu, čo je na stole od druhej...studená, korytnačky sa na nej šmýkajú...ale som vyslnená a keď to zapražím studenou kaficou, mojej kráse nebude páru...na celej lúke!..keď tam budem sama so šarkanom..hahááá..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

alabut Pozri príspevok
63,56% голосов набрал кандидат в президенты России Владимир Путин на прошедших выборах. На втором месте президентской гонки -- Геннадий Зюганов, у него 17,28% голосов избирателей. У Михаила Прохорова -- 7,22% голосов, у Владимира Жириновского -- 7,07%, у Сергея Миронова -- 3,73%. Всего обработано 35% протоколов.

Neviem ako Vy, ale ja keď vidím niektorých politikov, tak to vo mne vyvoláva také zvieracie asociácie...
Alexander Putin - makak rézus, Rafael Rafaj - čivava...
http://www.google.sk/imgres?imgurl=h...ed=0CCIQ9QEwAw
http://www.google.sk/imgres?imgurl=h...3Divnsr&itbs=1
Čím sa samozrejme nechcem dotknúť spomenutých zvieratiek...
Naposledy upravil Oliwa : 05.03.12 at 15:20
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Už má štve reklama O2, mám ju v pravom hornom rohu Potom si nemôžem prezerať príspevky v niektorých témach. Zobrazuje sa mi len v príspevkoch, keď si prezerám témy , tak sa nezobrazujeNeviete mi poradiť. Jednú dobu mi reklamy zmizli, no už sa mi znova objavujú.Dik
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa Pozri príspevok
Dodatočne názorná ukážka pre Paliho :
http://video.google.com/videoplay?do...5003631745877#
Ten Fredyho "stejnokroj" povinný nie je...
Fakt je, že spievanie mu išlo lepšie ako vysávanie...
Fakt je aj to, že v tom klipe vyzerá otrasne, ako obyčajne sa predvádzal, ale Brian May nemá chybu...
Ale Fredy bol na pódiu šoumen, to sa musí nechať...
Najprv som rýchlo pozrel video hneď som si povedal že ten vysávač by som zobral aj s tou kočkou a keď som pozrel lepšie som s hrôzou zistil moju zvrátenosť že kočka má fúzy a keď má fúzy tak asi to bude kočka s bimbíkom a tie ma nelákajú, až potom som čítal text.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ta sprosta zima nie a nie ist do frasa,vsak enem kurit treba,lebo nemozeme byt stale pod duchnicku,chceme jar a vonku si trocha ohrat bolave kostale
dnes sme sadili a siali cibuľu a, krásna kyprá zem teplúčko keď to vydrží ešte dva dni bude plán 2 ha splnený. a potom už len ležať a čakať ako to bude rásť
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No a mojej 3/4 začali v minizahrádke klíčiť rôzne oné - ľaľa - rastlinky (tuším paprika, paradičky, feferonky a ešte čosi) - potom to hodí do truhlíkov a drbne na balkón.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Noóó, sa pochválim - ja som sadila na jeseň - dosť hlboko, a už schádza - také zelené miniklíčky trčia zo zeme ... Nie sú to síce 2 ha, ako sadí pavol /naša kuchyňa nemá takú spotrebu /, ale sa teším, ako keby boli ... Na jar, keď bude prvá cibuľka najdrahšia, nedám zarobiť tetkám na trhu, ale navštívim záhradku a šup von z cibuľového riadku...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
dnes sme sadili a siali cibuľu a, krásna kyprá zem teplúčko keď to vydrží ešte dva dni bude plán 2 ha splnený. a potom už len ležať a čakať ako to bude rásť
To je kde tak teplo? Lebo u nás je zamrznutá zem, sneh je ešte na záhrade, ešte len zimný cesnak sa sem-tam tlačí zo zeme. U nás to vyzerá tak na prvý jarný deň sadiť - ak bude dostatočne teplo- zatiaľ. Však v noci bolo -8, ja som dnes iba stromky strihala.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...tak moj peso ráno absolvoval návštevu vetoša, musela ísť dcéra lebo to už nepočkalo v noci mal také bolesti, že na mňa jemne štekal so svojej izby už sa nevedel poriadne postaviť... dostal injekciu, tabletky a doporučenie kúpiť Artrostop rapid. už je trošku lepšie, ale nožky stále slabučké...
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..poobedňajšia káva je na stole...vonku vetrisko, tak hádam alabuta pri tej aktívnej činnosti s rukolou neodveje niekam, kde sa žije bez rýla a motyky...
Že vetrisko to kde prosím Ťa bývaš. Som celý deň visela na rebríku na stromoch -(jarná údržba) a vietor ani nezafúkal. Krásny slnečný pokojný deň bol u mňa.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Že vetrisko to kde prosím Ťa bývaš. Som celý deň visela na rebríku na stromoch -(jarná údržba) a vietor ani nezafúkal. Krásny slnečný pokojný deň bol u mňa.
..

...ale však ja som ho zobrala k sebe radšej, ten vietor myslím, aby ťa nesfúkol z rebríka!......lebo u mňa fičalo od rána..fakt...a ty si viacej medzi horami ako ja..u mňa je furt prievan!...
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Ja vám troška naruším vaše dnešné nadšenie. V zadanej téme sú 3 možnosti, takže: dnes som vyhrala na lóse malú pozornosť (to sa mi stalo)
Potešilo ma, že v záhradke už začínajú rašiť cibuľoviny(kvietky), že prezimovala šípová ruža kúpená kvôli jedlým šípkam.
Rozčúlilo ma a preto som vlastne sa rozhodla reagovať tu: kriminoviny na JOJ. vraždy, prepadnutia, hlavne na starých ľuďoch, (väčšinou spôsobené našími neprispôsobivými občanmi ktorých nemáme odvahu nazvať cigáňmi, lebo sa z nás v tú ranu stávajú rasisti)a to už vôbec ich obviniť z trestnej činnosti. To má vie vytočiť do krajnosti. Pokiaľ naše zákony, následne tresty a pobyt vo väznici bude pre týchto páchateľov tr. činov dovolenkou a lehárom, s telkou na izbe, posilovňami, podľa noriem stravnými jednotkami, pokiaľ sa na nich nemôže ani zvýšiť hlas, lebo sa obmedzuje ich osobná sloboda,ako je to s výberom možnosti odrobenia nejakej práce neviem, potiaľ bude trestná činnosť v takom množstve a v takom prevedení aká je . Rozsudok a výkon trestu má byť trestom, tak to nazývame, ale ono to asi takým strašným trestom nie je. Porovnajme si domovy dôchodcov a väznice. Sú obe zariadenia preplnené, lenže s tým rozdielom, že jedni tam doslova živoria a druhí majú leháro. A kontrola väzníc a ich vybavenie je viac sledované ako tie domovy dôchodcov, ktoré by si zaslúžili starčekovia a starenky za svoje odrobené roky mať určite v lepšom stave a opatere ,ako grázli, ktorí páchajú iba zlo. Nechcela som kaziť pohodičku, ale tak ma do naštvalo po pozretí si správ, že som to tu musela napísať. Neviem kam by som tú bombu hodila od zlosti
Naposledy upravil ela77 : 05.03.12 at 18:46
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale však ja som ho zobrala k sebe radšej, ten vietor myslím, aby ťa nesfúkol z rebríka!......lebo u mňa fičalo od rána..fakt...a ty si viacej medzi horami ako ja..u mňa je furt prievan!...
Nezávidím Ti ten prievan, u nás fičí vtedy, keď hlásia II. stupeň výstrahy - teda občas, nie vždy sa rozfúka. Neboj sa mňa z rebríka nesfúkne, to by sa ten vietor ale parádne narobil , lebo by sa bál aby nebolo zemetrasenie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
To je kde tak teplo? Lebo u nás je zamrznutá zem, sneh je ešte na záhrade, ešte len zimný cesnak sa sem-tam tlačí zo zeme. U nás to vyzerá tak na prvý jarný deň sadiť - ak bude dostatočne teplo- zatiaľ. Však v noci bolo -8, ja som dnes iba stromky strihala.
NZ - okolie, vieš čo pozeral som cesnak, už už by sa chcel vytlačiť, ale na jeseň sadená cibuľa čuší ešte len korienky má.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ela77 Pozri príspevok
Ja vám troška naruším vaše dnešné nadšenie. V zadanej téme sú 3 možnosti, takže: dnes som vyhrala na lóse malú pozornosť (to sa mi stalo)
Potešilo ma, že v záhradke už začínajú rašiť cibuľoviny(kvietky), že prezimovala šípová ruža kúpená kvôli jedlým šípkam.
Rozčúlilo ma a preto som vlastne sa rozhodla reagovať tu: kriminoviny na JOJ. vraždy, prepadnutia, hlavne na starých ľuďoch, (väčšinou spôsobené našími neprispôsobivými občanmi ktorých nemáme odvahu nazvať cigáňmi, lebo sa z nás v tú ranu stávajú rasisti)a to už vôbec ich obviniť z trestnej činnosti. To má vie vytočiť do krajnosti. Pokiaľ naše zákony, následne tresty a pobyt vo väznici bude pre týchto páchateľov tr. činov dovolenkou a lehárom, s telkou na izbe, posilovňami, podľa noriem stravnými jednotkami, pokiaľ sa na nich nemôže ani zvýšiť hlas, lebo sa obmedzuje ich osobná sloboda,ako je to s výberom možnosti odrobenia nejakej práce neviem, potiaľ bude trestná činnosť v takom množstve a v takom prevedení aká je . Rozsudok a výkon trestu má byť trestom, tak to nazývame, ale ono to asi takým strašným trestom nie je. Porovnajme si domovy dôchodcov a väznice. Sú obe zariadenia preplnené, lenže s tým rozdielom, že jedni tam doslova živoria a druhí majú leháro. A kontrola väzníc a ich vybavenie je viac sledované ako tie domovy dôchodcov, ktoré by si zaslúžili starčekovia a starenky za svoje odrobené roky mať určite v lepšom stave a opatere ,ako grázli, ktorí páchajú iba zlo. Nechcela som kaziť pohodičku, ale tak ma do naštvalo po pozretí si správ, že som to tu musela napísať. Neviem kam by som tú bombu hodila od zlosti
Lenže tí"hnusní leniví dôchodcovia" ešte protestujú že majú platiť len 50% nákladov na svoje ubytovanie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ela77 Pozri príspevok
Ja vám troška naruším vaše dnešné nadšenie. V zadanej téme sú 3 možnosti, takže: dnes som vyhrala na lóse malú pozornosť (to sa mi stalo)
Potešilo ma, že v záhradke už začínajú rašiť cibuľoviny(kvietky), že prezimovala šípová ruža kúpená kvôli jedlým šípkam.
Rozčúlilo ma a preto som vlastne sa rozhodla reagovať tu: kriminoviny na JOJ. vraždy, prepadnutia, hlavne na starých ľuďoch, (väčšinou spôsobené našími neprispôsobivými občanmi ktorých nemáme odvahu nazvať cigáňmi, lebo sa z nás v tú ranu stávajú rasisti)a to už vôbec ich obviniť z trestnej činnosti. To má vie vytočiť do krajnosti. Pokiaľ naše zákony, následne tresty a pobyt vo väznici bude pre týchto páchateľov tr. činov dovolenkou a lehárom, s telkou na izbe, posilovňami, podľa noriem stravnými jednotkami, pokiaľ sa na nich nemôže ani zvýšiť hlas, lebo sa obmedzuje ich osobná sloboda,ako je to s výberom možnosti odrobenia nejakej práce neviem, potiaľ bude trestná činnosť v takom množstve a v takom prevedení aká je . Rozsudok a výkon trestu má byť trestom, tak to nazývame, ale ono to asi takým strašným trestom nie je. Porovnajme si domovy dôchodcov a väznice. Sú obe zariadenia preplnené, lenže s tým rozdielom, že jedni tam doslova živoria a druhí majú leháro. A kontrola väzníc a ich vybavenie je viac sledované ako tie domovy dôchodcov, ktoré by si zaslúžili starčekovia a starenky za svoje odrobené roky mať určite v lepšom stave a opatere ,ako grázli, ktorí páchajú iba zlo. Nechcela som kaziť pohodičku, ale tak ma do naštvalo po pozretí si správ, že som to tu musela napísať. Neviem kam by som tú bombu hodila od zlosti
..

..ja by som aj vedela, kam...dokonca aj tri fleky by som našla...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, Hírem v pohode prežila vraždenie, aj šehzádes sú v pohode, sulejman to dal vyšetriť ibrahimovi, ibrahim to posunul sumbulovi a ten dajehatum...vraha aj tak pozná len nigarkalfa...takže môžem zhasnúť, lebo dáko ticho je tu...


(inak- to poradie sa mi vydarilo...a pretrváva naveky...aj v našom vyšetrovacom systéme...nie sme potomkovia??
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ani neviem, či som sa rozčúlila..teda- ešte neviem...ale...motala som sa kadetade a zaujala ma ponuka tu:http://aktualne.atlas.sk/aka-je-vasa...howbizz/knihy/
..priznám sa, v priebehu pár sekúnd som vedela v duchu, čo by som tam napísala, ako a prečo by si tá moja najkniha zaslúžila , aby bola ponúknutá,ak by som sa zúčastnila súťaže...
..ale nezúčastním sa..nepáčia sa mi podmienky súťaže..preto, lebo-a citujem z podmienok:

2. Autor zaslaním materiálov udeľuje Centrum Holdings výhradnú licenciu na použitie zaslaných materiálov (ďalej len „príspevky"), ktoré autor vytvoril, a to všetkými známymi spôsobmi, najmä spôsobmi uvedenými v ustanovení § 18 ods. 2 zákona č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) (ďalej len „Licencia"). Autor udeľuje Licenciu Atlasu v neobmedzenom rozsahu a na neobmedzenú dobu. Centrum Holdings je oprávnený udeliť tretej osobe sublicenciu v rozsahu udelenej Licencie.

3. Za poskytnutie licencie a oprávnení Centrum Holdings podľa bodu 2. neprislúcha Autorovi odplata, autor ich poskytuje bezodplatne.

4. Centrum Holdings má právo po posúdení obsahu zaslaných príspevkov rozhodnúť o jeho neuverejnení, alebo príspevok odstrániť zo svojich stránok v ľubovoľnom čase.
5. Centrum Holdings má právo obsah príspevku pred uverejnením korigovať.


..no tak, ja sa posnažím, napíšem krásny sloh, ktorý by eventuálne bol taký, že by ho vybrali...lietal by s mojím menom kadetade po nete a okolí-zase aj s mojím menom, ktoré by Centrum Holdings mohlo s mojím súhlasom poskytnúť kadekomu- a ktovie, kto by to bol!...a mal by ma zadarmo aj s mojím menom...
..a ďalej, klinec,, Centrum Holding si vyhradzuje právo môj príspevok upraviť!..fuj!...a prečo to?..však ak bude dobrý, prečo by ho mali obrábať?..však by ho mohli pokaziť, predsa ja pííšem a viem, o čom, cudzí zásah by môj text nadobro znetvoril...
..no a tak nenapíšem nič...
..asi tak ..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
,kokos-iné postihy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať