Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
,kokos-iné postihy...
prepni na hotel....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
prepni na hotel....
a tá zámena manželiek- cigáni boli v pohode, ale hentá biela rodina- jaký bordel- umrel som...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

particka na markize
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
,kokos-iné postihy...
Zo všetkých hlúposti sa ešte panelák dá pozerať, najvyšší čas zrušiť prežitok koncesiu. Ozaj koncesiu na kino by mohli zaviesť aj za koncesiu na krčmy v dedine by sme mohli paltiť keď už hovorím o koncesii na tv
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tá farma iná psychopatina-to čo sú tam za masky?
,kokos-iné postihy...
tá larva s tými silikonami, ten akože druhý Paviel,hen ten trnavák s tou vytetovanou modlitbou, tá mama s dcérušou-akože nechápem...- stará dobrá Norika Mojsejová- de si....-to museli dlho hladať tie masky, demižony...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Zo všetkých hlúposti sa ešte panelák dá pozerať, najvyšší čas zrušiť prežitok koncesiu. Ozaj koncesiu na kino by mohli zaviesť aj za koncesiu na krčmy v dedine by sme mohli paltiť keď už hovorím o koncesii na tv
Panelák je síce jedna velká kurváreň, ale je to aspoň zo života, troška sa tomu dá veriť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
prepni na hotel....
jedno kladivo väčšie ako druhé..... nechápem ved tí ludia ked to skončí tak neumrú, asi zabudli že budú ešte chodiť po ulici, alebo fakt sú takí vytretí....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tuším v roku 88 som mal 13 rokov a videl som velkofilm made in Poland -Sexmisia- inak som bol z toho šokovaný mesiac...- a to nehovorím na ORF keď dávali Jozefínku- to bolo ako facka na ksicht...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tuším v roku 88 som mal 13 rokov a videl som velkofilm made in Poland -Sexmisia- inak som bol z toho šokovaný mesiac...- a to nehovorím na ORF keď dávali Jozefínku- to bolo ako facka na ksicht...
?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
?
Nemyslím našu Jožku Pazinčanku...- myslím film Jozefínka Mutzenbacher...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tá larva s tými silikonami, ten akože druhý Paviel,hen ten trnavák s tou vytetovanou modlitbou, tá mama s dcérušou-akože nechápem...- stará dobrá Norika Mojsejová- de si....-to museli dlho hladať tie masky, demižony...
To su poväčšine skrachovane existencie, hlavne tá matka s dcerou... tam sa prejavia skutočné charaktery...

Inak páči sa mi na tej farme ta POINTA , prežiť za krutych podmienok, dneska su ludia rozmaznaní dnešným štýlom života, musia mať teplo v byte a každé ráno chrumkavé rožky...

Ja by som do tej farmy tiež išiel , poniektorí by potom chodili po dvore a rumádzgali ako ročné deti

To mi ver !
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
To su poväčšine skrachovane existencie, hlavne tá matka s dcerou... tam sa prejavia skutočné charaktery...

Inak páči sa mi na tej farme ta POINTA , prežiť za krutych podmienok, dneska su ludia rozmaznaní dnešným štýlom života, musia mať teplo v byte a každé ráno chrumkavé rožky...

Ja by som do tej farmy tiež išiel , poniektorí by potom chodili po dvore a rumádzgali ako ročné deti

To mi ver !
Indeed-ko, nesúhlasím s tebou- zas až tak tvrdé podmienky to niesú-a keď vypli kamery, tak sa určite nažrali dobre niekde tam na farme- ja keď som chodil na prax do gabčíková a ráno o 6 hod. ťa ako učňa vyhnali na Dunaj na mráz v januári , ešte tma ako v rohu všade , fúkalo tam jak hovado, schovať sa nebolo kde až večer keď odchádzal bus na ubytovňu...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Indeed-ko, nesúhlasím s tebou- zas až tak tvrdé podmienky to niesú-a keď vypli kamery, tak sa určite nažrali dobre niekde tam na farme- ja keď som chodil na prax do gabčíková a ráno o 6 hod. ťa ako učňa vyhnali na Dunaj na mráz v januári , ešte tma ako v rohu všade , fúkalo tam jak hovado, schovať sa nebolo kde až večer keď odchádzal bus na ubytovňu...
Ja mam podobné spomienky, svojho času som robil na stavbe 10-12 hodin denne , a citil som sa ako otrok na stavbe pyramíd...

Taký pobyt na farme by pre mňa bol ako netradičná dovolenka..

A psychicky by ma nikto nezlomil
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
tuším v roku 88 som mal 13 rokov a videl som velkofilm made in Poland -Sexmisia- inak som bol z toho šokovaný mesiac...- a to nehovorím na ORF keď dávali Jozefínku- to bolo ako facka na ksicht...
...dig šun ......keby si videl henten film .....skončil by si v špitáli možno ....

Helga čeká dítě: nepohyblivá kamera ji sleduje od její první návštěvy u lékaře až po průběh porodu.
Navíc se tu okrajově probírají otázky antikoncepce, početí a porodu.
V dalších pokračováních předvádějí Helga a Michael, rádoby uvolněně, partnerský sex i řešení mimomanželských styků.

http://www.fdb.cz/film/64175-helga-h...en-lebens.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Ja mam podobné spomienky, svojho času som robil na stavbe 10-12 hodin denne , a citil som sa ako otrok na stavbe pyramíd...

Taký pobyt na farme by pre mňa bol ako netradičná dovolenka..

A psychicky by ma nikto nezlomil
...vravíš TY ?????

...pche ............
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
Ja mam podobné spomienky, svojho času som robil na stavbe 10-12 hodin denne , a citil som sa ako otrok na stavbe pyramíd...

Taký pobyt na farme by pre mňa bol ako netradičná dovolenka..

A psychicky by ma nikto nezlomil
No šak to- ťahli sme na vodnom diele od 6 do 18 a ked som došiel na ubytovňu,tak žiadne že pivko alebo tak-ale ako sme došli na ubytko tak som sa hneď vykotil na posteľ-tak ako som bol aj v montérkach aj v bagančiach-všetci sme tak padali a ked sme majstrovi hovorili že mi ako učni by sme zo zákona mali robiť max 8 hodín ,tak nás vysmial,že sme " jak z hoven upletený" a máme si zvykať-potom sme sa menili a išli do Brna to bola úplna dovolenka ,teplúčko, v hale a potom šup do Ostravy- tam bolo dobre až na jeden piatok, keď sme išli na prvý vlak do Ba a prepadli nás nejakí chalani pri stanici, všetko nám zobrali, fešáci...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...dig šun ......keby si videl henten film .....skončil by si v špitáli možno ....

Helga čeká dítě: nepohyblivá kamera ji sleduje od její první návštěvy u lékaře až po průběh porodu.
Navíc se tu okrajově probírají otázky antikoncepce, početí a porodu.
V dalších pokračováních předvádějí Helga a Michael, rádoby uvolněně, partnerský sex i řešení mimomanželských styků.

http://www.fdb.cz/film/64175-helga-h...en-lebens.html
ja ked budem v tvojom veku buchy,tak tiež budem taký frajer- ja som ešte mladý neskúsený skoro panic...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a podarený deň dnes...nech sa nemáme na čo jedovať, v telke nech idú len samé zaujímavé veci a nie trapiny,ktoré ukazujú na ľudskú hlúposť- ozaj, dávno som nevidela v telke naozaj múdreho človeka, myslím slováka v niečom dokonalom hrať......ale, ani život nie je dokonalý a tak máme , čo máme a kukáme, čo sa nám hodí...
...alabutík dnes asi dorobí včerajšiu rukolu, postíska alabutku a možno aj na pivko behne...bude slniečkovo,poohrieva kostičky, tak nech sa mu darí...
...no a kafica je na stole.....tak pohodu vám...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Čo je toto za svet?????
Niekomu pomôžeš a dotyčný Ťa zvozí pod čiernu zem...
A všetko kvôli tomu, že dotyčný si neskontroluje a nedovybavuje začatú vec, na ktorú ja už dosah nemám a nemôžem mať ani keby som sa ako snažila..
A nakoniec som ja tá najhoršia, najblbšia.
Začínam rozmýšľať, či sa opatí pomáhať...
Viac ma mrzí, že to bola bližšia osoba, ktorá za mnou sama došla a prosila o pomoc...
Sprav voľakomu dobre a os.re ti plot... škoda reči, pokazený celý deň!
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Potešilo ma, že dcéra prišla po vyše týždni pobytu v nemocnici domov a trošku sa jej polepšilo, aj keď PN-ka jej potrvá ešte najmenej do konca tohto mesiaca a to už bude skoro tri mesiace ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať