Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešil obed s poraďáčkou nikou.sum- dobré dievča to je, milé,rozumné, inteligentné- som rád že som ju osobne spoznal...
O, dakujem Stanko aj za obedik aj za prijemne posedenie. A pre Olive, Stanko je gentleman.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..odjakživa sa mi nepáči...asi preto, že som sa narodila na Veľký piatok...
Ale dúfam že neoslavuješ narodeniny vždy na Veľký piatok, lebo ten je veľmi premenlivý, ja tiež tvrdím že moje narodenie bolo čiernym dňom a preto ešte ani stredu ani ten deň nemám dôvod nenávidieť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
na veľkej noci je pre mňa dobré akurát to, že je predlžený víkend, inak nič. potom sa akurát všetci chlapi oslopú ako také dogy.....
Takže ti vadia "pohanské zvyky" ktoré sa prenášajú a zamotali sa do kresťanských sviatkov,
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

neznášam veľkú noc,je to umelo zatiahnutý sviatok do mesta.....na dedine nech sa oblievajú na dvore pred domom a trebárs aj do potoka hádžu,ale aký zmysel má,keď mi v rrobote niekto vyleje na hlavu 2litre vody z plastikovej fľaše a ja som potom 8 hodín mokrá....tak to som nepochopila.Dotyčného som dopredu upozorňovala,že to nemá robiť.Vynadala som mu tak,že všetci kolegovia boli v šoku,lebo také vulgarity odo mňa ešte nepočuli.On sa so mnou skoro rok nerozprával,ale mne to bolo fuk,jeho k svojej práci nepotrebujem.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kopretinka Pozri príspevok
neznášam veľkú noc,je to umelo zatiahnutý sviatok do mesta.....na dedine nech sa oblievajú na dvore pred domom a trebárs aj do potoka hádžu,ale aký zmysel má,keď mi v rrobote niekto vyleje na hlavu 2litre vody z plastikovej fľaše a ja som potom 8 hodín mokrá....tak to som nepochopila.Dotyčného som dopredu upozorňovala,že to nemá robiť.Vynadala som mu tak,že všetci kolegovia boli v šoku,lebo také vulgarity odo mňa ešte nepočuli.On sa so mnou skoro rok nerozprával,ale mne to bolo fuk,jeho k svojej práci nepotrebujem.
mám šikovnú susedu, šesť oblievačov bolo mokrých a ona suchá, dobre sa vie uhýbať
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ivana Š Pozri príspevok
mám šikovnú susedu, šesť oblievačov bolo mokrých a ona suchá, dobre sa vie uhýbať
keď sedíš v jedálni a obeduješ,nemáš sa kam uhnúť
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja tiež tieto oblievacie zvyky neznášam
chcela by som vidieť mužov v takejto situácii tvárili by asi takto
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ivana Š Pozri príspevok
ja tiež tieto oblievacie zvyky neznášam
chcela by som vidieť mužov v takejto situácii tvárili by asi takto
keď je MDŽ,narodeniny,meniny,vtedy ma nikto nepozná....ale na veľkú noc áno?? ta to de sme??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
ja tiež tieto oblievacie zvyky neznášam
chcela by som vidieť mužov v takejto situácii tvárili by asi takto
"všechno s mírou" neprídeš nepoleješ(trocha) zle je, prídeš veľa poleješ ešte horšie, nevypiješ zle je, veľa vypiješ zle je, no kto vám vyhovie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka Pozri príspevok
keď je MDŽ,narodeniny,meniny,vtedy ma nikto nepozná....ale na veľkú noc áno?? ta to de sme??
dobre tak všetko najlepšie k zajtrajšiemu sviatku, tak aby si nepovedala, (aj predrečníčke Ivane) ale aj všetkým dámam čo sem chodia prajem
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ale, ved si vas vazime. :-)

2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
dobre tak všetko najlepšie k zajtrajšiemu sviatku, tak aby si nepovedala, (aj predrečníčke Ivane) ale aj všetkým dámam čo sem chodia prajem
ďakujem, ale som prečo predrečníčka? ja som som nezačala ani s MDŹ ani s oblievačkami
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54 Pozri príspevok
dobre tak všetko najlepšie k zajtrajšiemu sviatku, tak aby si nepovedala, (aj predrečníčke Ivane) ale aj všetkým dámam čo sem chodia prajem
tak aby si nepovedal,tak ďakujem
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alabut Pozri príspevok
Ale, ved si vas vazime. :-)

ty si kôň
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

náhodou - pekné kytice
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
Ale, ved si vas vazime. :-)

tí sú nejakí vyholení to asi nebudú "nebezpeční" pre ženy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
ďakujem, ale som prečo predrečníčka? ja som som nezačala ani s MDŹ ani s oblievačkami
reagoval som na 2146 a ty si bola na2145 dalšia iná v diskusii široko ďaleko nie je
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54 Pozri príspevok
tí sú nejakí vyholení to asi nebudú "nebezpeční" pre ženy
ten prvý má chlpaté ruky aj nohy,sa prizri druhý má tiež nejaký porast na hrudi a ten,čo robí stojku,má dokonca chlpy aj pod pazuchami......a to som nevedela,že 4%ní sú vždy vyholení
0 1
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

vy tiež nespáči máte nejaké pozorné očká
kukáte na detaily
ja som sa pozerala na kytice
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka Pozri príspevok
ten prvý má chlpaté ruky aj nohy,sa prizri druhý má tiež nejaký porast na hrudi a ten,čo robí stojku,má dokonca chlpy aj pod pazuchami......a to som nevedela,že 4%ní sú vždy vyholení
Ani ja, len som to pri nejakej príležitosti počul a že 4%ní to z čoho vzniklo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať