Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka Pozri príspevok
http://www.hradkrasnahorka.sk/index....ge=hrad&lng=sk
sú tam vzácne zbierky a všetko to horí
http://roznava.korzar.sme.sk/c/62937...sna-horka.html
S tou výbavou čo majú teraz, čo sa im podarí zachrániť? Povolaná armáda, dobrovoľnici...
Smutné, veľký hrad, jeden z mála zahovalých, udržovaných pamiatok.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

hej ta to co sa deje,v takej sore som este na ziadnych volbach nestal-zase sa ty analityci a experti mylili v odhadoch volebnej ucasti-tipujem ze presiahne 70%,len koho tak hufne isli volit tosa uvidi vecer-este aby nas Nora neprekvapila,mna prekvapi iba to ak pravica nezostavi vladu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pivko Pozri príspevok
Asi sa nasral gróf Andrassy
to ti ozaj nevyšlo
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A prečo by sa nemohol nasrať? však mu to zhabali. a nedávno tu aj bol
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/53...ati-domov.html
0 1
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u nás podobne - som 10 min čakala, kým som sa dostala na rad
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kto ešte neodvolil dneska, tak šup šup, však je vonku pekne...- a nezabudnite- istota je len číslo 11, nech je aspoň 76 mandátov...
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Stanislav 1975 Pozri príspevok
kto ešte neodvolil dneska, tak šup šup, však je vonku pekne...- a nezabudnite- istota je len číslo 11, nech je aspoň 76 mandátov...
Rýchlo si zober niečo na ukľudnenie , začína ti ........
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
kopretinka Pozri príspevok
horí hrad Krásna Hôrka............už je celý v plameňoch čo to bolo za chuja.....
Najhoršie je, že aj keĎ nájdu vinníka, tak tú obrovskú škodu v živote nikto nenapraví...

Horí nám kusisko histórie...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
kto ešte neodvolil dneska, tak šup šup, však je vonku pekne...- a nezabudnite- istota je len číslo 11, nech je aspoň 76 mandátov...
idem si pospať..... večer to istí....
Naposledy upravil lujza.j : 10.03.12 at 17:45
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

AlaNR Pozri príspevok
Najhoršie je, že aj keĎ nájdu vinníka, tak tú obrovskú škodu v živote nikto nenapraví...Horí nám kusisko histórie...
Horí nám minulosť aj budúcnosť, smutný deň pre celé Slovensko.


Prežil stáročia a zničia ho neprispôsobiví...tak ako po riadnych troškách ničia tento celý štát a nevie tu s nimi nik poriadky urobiť. Je to smutné a desivé zároveň!
Naposledy upravil danushka : 10.03.12 at 15:18
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka Pozri príspevok
horí hrad Krásna Hôrka............už je celý v plameňoch čo to bolo za chuja.....
To je katastrofa- vinníkom by mali dať trest smrti a bez milosti...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pivko Pozri príspevok
Rýchlo si zober niečo na ukľudnenie , začína ti ........
ťažko povedať komu z nás 2 viacej j...e...uvidíme večer, kto z nás je vačší hlupák- možno to budem ja, ale ja si skor myslím že...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Horí nám minulosť aj budúcnosť, smutný deň pre celé Slovensko.


Prežil stáročia a zničia ho neprispôsobiví...tak ako po riadnych troškách ničia tento celý štát a nevie tu s nimi nik poriadky urobiť. Je to smutné a desivé zároveň!
danuš, my už sme dávno niekde na smetisku- zmizla morálka, nieje pomaly nič naše- predali nám elektrárne, plynárne, vsž a čo nepredali, to zavreli a rozkradli- my sme už len taký malý žobráci v európe...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

danushka Pozri príspevok
Horí nám minulosť aj budúcnosť, smutný deň pre celé Slovensko.


Prežil stáročia a zničia ho neprispôsobiví...tak ako po riadnych troškách ničia tento celý štát a nevie tu s nimi nik poriadky urobiť. Je to smutné a desivé zároveň!
ešte aj komunisti ho udržiavali aby nám najmä školským výletom ukazovali zbytočnosť voľakedajšej šľachty,škoda ho ako školák som tam bol
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
danuš, my už sme dávno niekde na smetisku- zmizla morálka, nieje pomaly nič naše- predali nám elektrárne, plynárne, vsž a čo nepredali, to zavreli a rozkradli- my sme už len taký malý žobráci v európe...
preto treba k urnám, niektorým stranám aj k ich skutočne posledným
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=kopretinka;2008755]http://www.hradkrasnahorka.sk/index....ge=hrad&lng=sk
sú tam vzácne zbierky a všetko to horí[/QUOTE

...vraj ho podpálili cigánčence...ani nechcite počuť komentár môjho hada k tejto téme...Krásna Hôrka je jeho srdcovka...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mrzí ma "neužitočné " od pivka pri príspevku od kopretinky o horiacom hrade...ak ho náhodou pobúril prívlastok, ktorým nazvala podpaľača, tak to je ešte napísala veľmi jemne...inak nechápem, čo je na tom príspevku neužitočné...
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pepsikova Pozri príspevok
...mrzí ma "neužitočné " od pivka pri príspevku od kopretinky o horiacom hrade...ak ho náhodou pobúril prívlastok, ktorým nazvala podpaľača, tak to je ešte napísala veľmi jemne...inak nechápem, čo je na tom príspevku neužitočné...
presne to ,,ch,,
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
zmizla morálka, nieje pomaly nič naše- predali nám elektrárne, plynárne, vsž a čo nepredali, to zavreli a rozkradli- my sme už len taký malý žobráci v európe...
...až napokon zistíš, že ani tvoj pozemok, poctivo nadobudnutý, nie je vlastne tvoj, ale nejakého zazobanca-korupčníka.
pavol54
preto treba k urnám, niektorým stranám aj k ich skutočne posledným
...už som bol, ale tú najpotrebnejšiu (veľkoobjemovú) som za toho oného nenašiel (asi neprispôsobiví šľohli)
pepsikova
...mrzí ma "neužitočné " od pivka pri príspevku od kopretinky o horiacom hrade...ak ho náhodou pobúril prívlastok, ktorým nazvala podpaľača, tak to je ešte napísala veľmi jemne...inak nechápem, čo je na tom príspevku neužitočné...
...to nech mrzí "neužitočného" - pretože neužitoční podpálili užitočné - schránku našej historie, národný poklad. Žiaľ - on to nepochopil . A kopretinka ich fakt nazvala veľmi jemne (nebudem sa vyjadrovať, lebo by ste si museli vypnúť zvuk - tak by to pípalo).
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
hej ta to co sa deje,v takej sore som este na ziadnych volbach nestal-zase sa ty analityci a experti mylili v odhadoch volebnej ucasti-tipujem ze presiahne 70%,len koho tak hufne isli volit tosa uvidi vecer-este aby nas Nora neprekvapila,mna prekvapi iba to ak pravica nezostavi vladu
nestraš, to si nebudem už istý ani tou posteľou na ktorej spávam, lebo zistím že som zlý hospodár
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať