Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aké zhasnuté? U mňa sa ešte svieti (úsporkami )
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no ja machrujem lebo som si po sobotnej makačke pospala inak by som bola už dávno "mrtva" a účtovanie je pre mňa asi toto ste kúzelníčky-šikulky ktoré to robíte
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

niekedy aj vešteckú guľu musíš mať
a nervy z ocele
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
niekedy aj vešteckú guľu musíš mať
a nervy z ocele
to verím, preto ste pre mňa úžasné šikulky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež sa niekedy čudujem, že im z toho (teda z tých čísel) už nedrbe
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

[QUOTE=pepsikova;2009004]
pavol54 Pozri príspevok
..

...ale Pali, myslíš, že keby sa kotlebák dostal ku korytu, že by šiel na tú bandu čiernu so samopalom?..alebo by nad nimi stál s bičom v ruke, aby sa stali poriadnymi a naučili sa žiť v súlade so zákonom?..ale možno by našiel peniaze, aby postavil novú basu, dobre veľkú a tam zavrel každého, kto sa nevie spratať do kože, neplatí nájom, dane atak..
načo basu,ved nech to tu zase obohná ostnatým drôtom a môže prípadne aj nejakú strechu a je to.Budu tam všetci čo nejako kradnú.Hm,len teraz neviem či by nebolo načim aj celú Europu takto poriešiť.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Želám Vám všetkým dobré ráno, peknú a pohodovú nedeľu, nech si odpočiniete pred začiatkom ďalšieho pracovného týždňa ... .

4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tento zlepenec ste zvolili. A vcul babo rad. :-)

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja si myslím že Marián Kotleba mal naozaj dobrý volebný program a mne sa program jeho strany páčil celý. Najmä v tej časti ako začleniť nielen rómov, ale aj ostatných neprispôsobivých späť do spoločnosti a to prácou. Naozaj oveľa lacnejšie ako používať na lízing drahé stroje by bola využitá ich ručná práca pri stavbách a v poľnohospodárstve. Všade tam kde majú nad sebou dozor, určite by sa neuplatnili napr. ako daňoví poradcovia. Ale takýchto neprispôsobivých má predsa každý štát na svete (aj Švajčiarsko) a záleží na tom ako sa s tým štát vysporiada. Viete koľko by sa ušetrilo na všelijakých nezmyselných projektoch, koľko na sociálnych dávkach, koľko peňazí na ich kriminalite, na deťoch odložených v detských domovoch, na kontajneroch a bytoch na bývanie ak by neprispôsobiví mali prácu? A ešte jednu obrovskú výhodu by to malo: ak by taký neprispôsobivý urobil inému škodu má sa z čoho škoda vrátiť poškodenému, pretože učtáreň by mu ju mohla hneď strhnúť zo mzdy, takže by si veľmi skoro odvykli tú škodu robiť. A Marián toto pochopil čo žiaden politik doteraz sa nesnažil pochopiť, pretože ani nemôže ak chce zostať politikom.

Pretože to by tu nesmeli byť príživníci podnikatelia ktorí vyciciavajú zo štátnych prostriedkov čo sa len dá a na schválenie takých zákonov ktoré im to umožňujú beztresne robiť používajú nielen parlamentných poslancov ale aj poslancov komunálnych.
Preto nikdy nebude dobre pokiaľ sa príživníci podnikatelia neodstránia z tejto spoločnosti, lebo už tým že sú vzniká obrovské korupčné prostredie, daňové úniky, dlžoby v zdravotných a Sociálnej poisťovni a pod.
Preto môže byť vláda aká chce: ľavicová, pravicová, strednoľavopravá - pokiaľ sú tu podnikatelia (pozor nie živnostníci!) stále nebudeme mať dosť peňazí v štátnej kase, preto sa budú uzatvárať nevýhodné zmluvy medzi štátom a podnikateľom, medzinárodné zmluvy pre štát, len kvôli nim musíme mať kukláčov a preto musíme zbrojiť.

Ja z môjho okolia nepoznám podnikateľa ktorý nežije zo všelijakých úľav či už zo zákona, od daňového alebo Obecného úradu. A keď prestane podnikať zostane po ňom zdevastované životné prostredie s kopou odpadu (aj nebezpečného), zdevastované budovy a obrovské dlžoby voči zamestnancom a štátu. Podniká si však v druhej novozaloženej firme beztresne ďalej, bohatne, a zdiera živnostníkov bez toho aby sám niečo hodnotné vytvoril a odovzdal tejto krajine a občanom.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

[QUOTE=pavol54;2008999]
pepsikova Pozri príspevok
dnes ma rozčúlilo to že som bol skoro voliť,po návrate domov som počul že horí Krásna Hôrka a ja som nevolil Kotlebu, dúfam že mi tento môj fatálny omyl prepáči
Čože? Idem pohľadať v správach. To je strašné. Aké sú škody?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
A co, hrad nech slak trafi, mame 300 novych kostolov a 1500 novych far. :-)
keď sa na ich stavbu zložia cirkevníci tak čo ťa je potom?
To ťa neserie koľko novodobých chrámov mamony je zbytočne postavených a natrvalo zabrali pôdu a sú postavené z našich daní a zisk ide mimo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alabut Pozri príspevok
A co, hrad nech slak trafi, mame 300 novych kostolov a 1500 novych far. :-)
...tak to si bol potom Ty ????????

http://www.porada.sk/t113919-p1349-c...ml#post2009205

...nepopálil si sa na tej pahrebe ???
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nevrcte od rana, ja nemozem za vase volebne fiasko, alabut potrebuje pri mysleni klud. Ak si niekto mysli, ze kostoly a fary boli postavene vylucne z farskych penazi, tak sa velmi myli. Osobne som pomahal postavit dve fary a .... , a zadarmo. Dufal som, ze banda krestanov su lepsi ludia, mylil som sa velice, su presne taki, ako ich krestansky panbozko. Do cirkvi ide tolko penazi, ze si mohli postavit sami. Ani Krasna Horka by nevyhorela, keby sa jednalo o cirkevny majetok. :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... alabutov pozicany vestecky kocur asi vela pozera telku, svina, nedam mu tyzden zrat. Lave a narodne spektrum triafa dobre, ale pravica mu sedi v zaludku. U nas podla alabutovych prieskumov pri pive Fica volili najma mladi, stari nevolili. :-)

Smer ............... 46 ...... skutocnost ..... 44
KDH ................ 13 ............................ 8,8
SDKU .............. 4,8 ........................... 6,1
Most ............... 7,4 ........................... 6,9
SNS ................ 4,7 ........................... 4,6
99% ............... 13 ............................. 1,6
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

alabut Pozri príspevok
Nevrcte od rana, ja nemozem za vase volebne fiasko, alabut potrebuje pri mysleni klud.


A mňa by dnes naozaj zaujímalo, čo také vydumeš, keď sa Ti kľudu dostane .
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Napriklad, ako vyzit zo 190€. :-)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
danushka Pozri príspevok


A mňa by dnes naozaj zaujímalo, čo také vydumeš, keď sa Ti kľudu dostane .
Danushka, mať iba takéto problémy.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

alabut Pozri príspevok
Napriklad, ako vyzit zo 190€. :-)
Alabut, ja mám v úcte všetkých ľudí, ktorí žijú ťažko. Ale keď pozriem do Tvojich albumov, nezdá sa mi, že trpíš hladom.

Tu sa ideme rozčuľovať nad voľbami ako dopadli. Mne a mojej rodine doteraz nepomohol žiaden politik, takže z môjho pohľadu sa nič nezmenilo a beriem to ako fakt. Je naivné si myslieť, že sa na tomto svete niečo k lepšiemu zmení, už nie je asi priestor. Jedine tak k nejakej Veľkej októbrovej revolúcii možno do jesene dôjde a vrátime sa o storočie späť.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... danushka, ale vsimla si si v prispevkoch, kolko mi darovali susedy? :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám, moja veštecká guľa sa aj bez kocúra nemýlila..z oprávnených cca 1450 voličov v mojej nore volilo Smer 896 duší,a dobre urobili...priblížila sa nám nádej, že dostaneme novú cestu,tú, čo nám bola slúbená už predminule..potrebujeme ju ako soľ...tak hádam o 4 roky tu budem vytešená ,že po mojej dedine nebudú jazdiť kamiony ...
..a dávam na stôl nedeľnú kaficu a ak sa vám výsledky volieb nepáčili, tak s tým nič neurobím, ale hádať sa my pre to nemusíme...môžeme spoločne sledovať, ako sa budú plniť sľuby a či bude z čoho sa radovať...nádej, tá potvora falošná, vždy umiera posledná a vždy je tu...

..fajn deň vám...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať