Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..bola som kuki , či môj kandidát prešiel sitom a dostal sa do parlamentu, to bolo ešte včera o 14.10..bol tam...večer už na tom zozname nebol...hm, z PD prešli dvaja, tak jedného vyšupli, a nechali len takého, čo tam už 6 rokov lavicu hreje a ešte slova nepovedal.......neoplatí sa čítať noviny, to sa jeden len rozčúli...na noc..
..tak dopijem tú nočnú kafu a hádam potom zaspím...dobrú noc!..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Kludne si kavicku vypi, daj stamprdlu, znizuje to cukor. :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Co nas za Fica caka? Starostom za Smer narastu rohy ... korupcia, bohorovnost. Policajti ... zvysena korupcia, privatizacia ciest, musia si vyrobit na nemale a skore dochodky, Kalinaka budu nosit na rukoch i nohoch, sukromna armada sa vzdy zide. Zdravotnictvo ... arogancia, korupcia, spolitizovanie. Druzstevnici ... pri dani z dvora si polepsia, nakupia nove traktory, obnovia kraviny, mozno sa rozbehne aj rastlinna vyroba. Dochodcovia ... pravdepodobne si polepsia, alabut neskryva, ze za Fica mu po povinnych platbach ostalo najviac z dochodku. A??? ... doplnte. :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zienata, pamodaj stastia. :-)
Telegraficky ... pepsina urcite poletuje so sarkanom po lukach ... lieta dobre? ... alabut skusi vylizt z pelechu, dnes sa citim lepsie ... alabutkina kava vypita, idem zbalit caky-paky a hajde krmit psov stekajucich po ceste. Musim zohnat auto, pretoze nemam ako doviezt plech na prikrytie dreva, plachta sa potrhala. Dalej musim zasklit okna, ktore mi kresatnske gorily rozbili. Uz sa tesim, co mi za Fica opat vyvedu, zapalovat hrady sa uz naucili, teraz je na rade alabutova skoro chalupka. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alabut Pozri príspevok
Co nas za Fica caka? Starostom za Smer narastu rohy ... korupcia, bohorovnost. Policajti ... zvysena korupcia, privatizacia ciest, musia si vyrobit na nemale a skore dochodky, Kalinaka budu nosit na rukoch i nohoch, sukromna armada sa vzdy zide. Zdravotnictvo ... arogancia, korupcia, spolitizovanie. Druzstevnici ... pri dani z dvora si polepsia, nakupia nove traktory, obnovia kraviny, mozno sa rozbehne aj rastlinna vyroba. Dochodcovia ... pravdepodobne si polepsia, alabut neskryva, ze za Fica mu po povinnych platbach ostalo najviac z dochodku. A??? ... doplnte. :-)
........................
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
........................
Čo sa sťažuješ, štát Ta živí, ta bud spokojný.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Čo sa sťažuješ, štát Ta živí, ta bud spokojný.
...ja sa nejak nesťažujem ...štát ma síce živí ( aj som z toho občas živý ) a snáď bude do konca života ........len s tou spokojnosťou je to trochu iné ....


...a šak alabut chcel , aby sme doplnili ......tak som aj ....
Naposledy upravil buchač : 12.03.12 at 09:41
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No mňa potešila:
- hojná volebná účasť, naozaj som nečakala, že toľkí zdvihnú zadky z gauča...
- že HZDS skončilo na smetisku politických dejín...
- že Slota nás už nebude reprezentovať svojimi alkoholickými a inými výparmi...
- že Donatella Mojsejová zostane kotkodákať len na Pereši...
A to je asi tak fšetko... viac politických dôvodov na radosť nemám.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja k volbám už len toľko- padol mi veľký kameň zo srdca, keď som videl priebežné výsledky, cca. o 4 hod. ráno- celú noc som nespal- bol som napatý, či už ľudia konečne dostali rozum a pošlú tú dzurindovsko- miklošovskú ťažkú, nenažranú,arogantnú mafiu do kelu alebo nie- našťastie slováci ukázali že vačšina z nich je vyspelá a 1.100.000 volilo cestu k lepšiemu

Mám pocit, že ak Fico, neurobí nejaké fatálné chyby,tak to má rozbehnuté aspoň na 20 rokov- túto popularitu už tak lahko nestratí- ak bude rozumný,tak po budúcich voľbách odídu na smetisko dejín aj SaS Sdkú-sklamalo ma tých 0,9% navyše pre sdkú- škoda- modrá mafia získala kreslá v parlamente, z čoho som smutný, ale asi posledný krát...
týmto všetkým ľuďom ďakujem, že poslali kade lahšie všetkých tých- miklošov, dzurindov, lopatkov, kaníkov a pod.-fuj...

pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike, veľa sa s nimi stretávam a nepotreboval som ani gorilu na to, aby som vedel,že Mikloš je v historii slovenska vagabund č. 2- a preto viem čo a jak- ja viem,že Fico nieje úplne že perfektný, má chyby,ale tá strašná mafia je ovela horšia ako Fico...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 12.03.12 at 07:53
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mňa potešilo, že neuspeli ani tí 99%-ní, ale nepotešilo ma tých viac ako 44% pre Smer.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Mňa potešilo, že neuspeli ani tí 99%-ní, ale nepotešilo ma tých viac ako 44% pre Smer.
to bolo jasné, že 99% s.r.o. neuspejú- zo začiatku začali dobre, zahrali na city ľuďom a mali pekný rozbeh-ale potom to prepálili a už to bolo moc všade samé 99% a vtedy sa to otočilo a stalo sa to kontraproduktívnym...-toto isté ale v menšom sa stalo smeru v roku tuším 2002...-smer vtedy tiež prepálil kampaň a doplatil na to...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja k volbám už len toľko- padol mi veľký kameň zo srdca, keď som videl priebežné výsledky, cca. o 4 hod. ráno- celú noc som nespal- bol som napatý, či už ľudia konečne dostali rozum a pošlú tú dzurindovsko- miklošovskú ťažkú, nenažranú,arogantnú mafiu do kelu alebo nie- našťastie slováci ukázali že vačšina z nich je vyspelá a 1.100.000 volilo cestu k lepšiemu

Mám pocit, že ak Fico, neurobí nejaké fatálné chyby,tak to má rozbehnuté aspoň na 20 rokov- túto popularitu už tak lahko nestratí- ak bude rozumný,tak po budúcich voľbách odídu na smetisko dejín aj SaS Sdkú-sklamalo ma tých 0,9% navyše pre sdkú- škoda- modrá mafia získala kreslá v parlamente, z čoho som smutný, ale asi posledný krát...
týmto všetkým ľuďom ďakujem, že poslali kade lahšie všetkých tých- miklošov, dzurindov, lopatkov, kaníkov a pod.-fuj...

pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike, veľa sa s nimi stretávam a nepotreboval som ani gorilu na to, aby som vedel,že Mikloš je v historii slovenska vagabund č. 2- a preto viem čo a jak- ja viem,že Fico nieje úplne že perfektný, má chyby,ale tá strašná mafia je ovela horšia ako Fico...
Ja sa teším na nové nádherné hotely v Tatrách.Kempinsky sa mi páčil,obed v nom stojí len 50 evri,aj ked je pravda,že sme si dali menu.Všetko krásne opravené,tie nádherné schodištia,starší čo tam boli svojho času na liečení si na to určite spomenú,aká je to nádhera.
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
dnes ma pobavil môj manžel..... vie ako ma deprimuje škaredé počasie, tak si v mobile vyhľadal predpoveď počasia na celý týždeň a číta:

dnes bude 12 stupňov, utorok 13, streda 14, štvrtok 15, v piatok 16, cez víkend dokonca 17-18 stupňov!!! každý deň sa oteplí o 1 stupeň. super, i keď v noci bude celý týždeň len 3!!!!

.....asi po hodine manžel zistil, že to neboli stupne, ale dátum
čiže dnes nebude 12 a v noci 3.....dnes je proste 12/3 a zajtra 13/3 (čiže 13.3.2012)
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Ja sa teším na nové nádherné hotely v Tatrách.Kempinsky sa mi páčil,obed v nom stojí len 50 evri,aj ked je pravda,že sme si dali menu.Všetko krásne opravené,tie nádherné schodištia,starší čo tam boli svojho času na liečení si na to určite spomenú,aká je to nádhera.
TO vieš BXL- 50 eur dnes stojí obed v každej slušnejšej reštaurácii-hovorím v slušnejšej, kde to troška vyzerá a aj chutí-samozrejme ja si tiež dám občas, keď mám chuť na dobrý,prepálený vyprážany syr za 3 eura-ja niesom fajnovka...-niekedy nieje nad klasiku, ale zasa keď chcem pozvať klienta, nejakého generálného riaditela niekam na jednanie, tak ho nemožem zavolať na ten syr,ale niekam inam- sú reštyky na výber- od najlacnejších po najdrahšie a je na každom kam pojde a keď som bol bez eura,koruny( lebo aj také časy si pamatám , dúfam že sa už nevrátia )tak mi stačil aj hot-dog za 7 korún
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok

pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike...
Ty sa máš!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Ty sa máš!
prečo myslíš? to je jedno...-sú to takí istí ľudia ako ty alebo ja- aj sa opijú občas, aj vyvedú niečo...,tu nieje rozdiel žiadny...
Danuška- ja som sa naučil za 15 rokov práce s ľuďmi sa snažiť vychádzať s každým dobre- ak si všímaš tak aj tu na porade sa snažím byť ku každému slušný( aj ked s niektorými sa normálne nedá)- nikdy neviem kedy budem koho potrebovať,alebo , kedy kto mi dá zarobiť- ja sa slušne porozprávam aj s generálnym riaditeľom aj s chlapom v montérkach( tí v tych monterkach sú niekedy múdrejší ako tí v oblekoch a niekedy sú aj menej lakomý) a aj sa dám do debaty s bezdomovcami pri Tescu, mne to problém nerobí- vypočujem, porozdávam cigarety a idem ďalej...-inak, strašne vela tých bezdomovcov je velmi múdrych, inteligentných ľudí- až som prekvapený...-len proste urobili nejakú chybu alebo sa s nimi osud nepekne zahral...

potrebujem všetkých- nikdy neviem od koho budem potrebovat pomoc

potrebujem mať kamarátov medzi policajtami, právnikmi, robotníkami, účtovníčkami, realitnými maklérkami atď...-potrebujem všetkých ľudí...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 12.03.12 at 09:17
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jacekova Pozri príspevok
dnes ma pobavil môj manžel..... vie ako ma deprimuje škaredé počasie, tak si v mobile vyhľadal predpoveď počasia na celý týždeň a číta:

dnes bude 12 stupňov, utorok 13, streda 14, štvrtok 15, v piatok 16, cez víkend dokonca 17-18 stupňov!!! každý deň sa oteplí o 1 stupeň. super, i keď v noci bude celý týždeň len 3!!!!

.....asi po hodine manžel zistil, že to neboli stupne, ale dátum
čiže dnes nebude 12 a v noci 3.....dnes je proste 12/3 a zajtra 13/3 (čiže 13.3.2012)
Ale taká teplotná postupka by sa mi páčila...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
TO vieš BXL- 50 eur dnes stojí obed v každej slušnejšej reštaurácii-hovorím v slušnejšej, kde to troška vyzerá a aj chutí-samozrejme ja si tiež dám občas, keď mám chuť na dobrý,prepálený vyprážany syr za 3 eura-ja niesom fajnovka...-niekedy nieje nad klasiku, ale zasa keď chcem pozvať klienta, nejakého generálného riaditela niekam na jednanie, tak ho nemožem zavolať na ten syr,ale niekam inam- sú reštyky na výber- od najlacnejších po najdrahšie a je na každom kam pojde a keď som bol bez eura,koruny( lebo aj také časy si pamatám , dúfam že sa už nevrátia )tak mi stačil aj hot-dog za 7 korún
Nepochopil si to.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Nepochopil si to.
ale pochopil-len som sa nechcel púšťat do nejakej kontroverznej témy, nemám chuť sa hádať dneska- narážala si na to,že sa tam už nechodí na dovolenky cez ROH- ale za to nemože fico-za to može zmena režimu-už nič nieje čo bývalo- ani zadarmo kúpele, ani rekreácie cez ROH, ani nejaké sociálne istoty-ale zasa na druhú stranu teraz niesú ani rady na banány, na maso, všetkého je dosť-
za aj proti mala každá doba...
a najviac na to doplatili dochodcovia- celý život robili, makali, vytvárali hodnoty a teraz čo majú? dali im žobračenku 400 eur dochodok a poplatky za lieky 150 euro- aj preto Fico...-lebo hentí nemali radi takých slabších ludí- nepochopím ako ten vagabund kaník mohol zobrať invalidné dochodky baníkom- za to mal sedieť v árešte a nie sa smiať do ksichtu ľuďom...-to je špinavec bezcharakterný
Mne to može byť jedno či fico alebo kto - ja si zarobím pomerne dosť, som spokojnučký ale mňa hnevá to ako sa vyvršovali na bezbranných invalidov, dochodcov, a pod.
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 12.03.12 at 09:30
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale pochopil-len som sa nechcel púšťat do nejakej kontroverznej témy, nemám chuť sa hádať dneska- narážala si na to,že sa tam už nechodí na dovolenky cez ROH- ale za to nemože fico-za to može zmena režimu-už nič nieje čo bývalo- ani zadarmo kúpele, ani rekreácie cez ROH, ani nejaké sociálne istoty-ale zasa na druhú stranu teraz niesú ani rady na banány, na maso, všetkého je dosť-
za aj proti mala každá doba...
Nepodozrievaš ma dúfam z toho,že mi je smutno za socializmom.Akurát si myslím,že Ja a Ty by nemuseli dostať všetky Tatranské liečebne.A tiež si myslím že aj ked ci teda už dostanú,tak by nemuseli šupovať tých ľudí za 3 dni a to v akomkoľvewk pooperačnom stave von z nich ako to bolo tuším v 2008,alebo 2007.Na prelome rokov .27.12 ešte mali zmluvy a 1.1.už nemali zmluvy.To sa mi nevidí dosť ľavicové a ani vzbzdzujuce istoty.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať