Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Nepodozrievaš ma dúfam z toho,že mi je smutno za socializmom.Akurát si myslím,že Ja a Ty by nemuseli dostať všetky Tatranské liečebne.A tiež si myslím že aj ked ci teda už dostanú,tak by nemuseli šupovať tých ľudí za 3 dni a to v akomkoľvewk pooperačnom stave von z nich ako to bolo tuším v 2008,alebo 2007.Na prelome rokov .27.12 ešte mali zmluvy a 1.1.už nemali zmluvy.To sa mi nevidí dosť ľavicové a ani vzbzdzujuce istoty.
vieš, ja ti poviem tak čo sa stalo mojej kmotre s mojími krstniatkami minulý rok- chudáčikovia, sú takí troška chorľaví, majú astmu a išli do tatier na liečenie- údajne na 4 týždne.- došli tam a recepčna vraví, ale vy ste prišli iba na 3 týždne, včera písala všzp že vám to máme všetkým obmedzovať a aj procedúr bude o 30% menej...-kmotra len kukala jak paf...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXL- tá pravicová geniálna vláda to tak dotiahla, že kopu dochodcov, čo im predpíšeš lieky, tak hned ako vyjdu od teba z ordinácie tak roztrhajú recept, lebo nemajú 10-20-30 eur na doplatok- to sú fakty...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja k volbám už len toľko- padol mi veľký kameň zo srdca,
...ja to vidím ako ťažkú okovu na členku...
keď som videl priebežné výsledky, cca. o 4 hod. ráno- celú noc som nespal- bol som napatý,
...ani veľmi nie ......videl som tie priebežné výsledky na stole...každé dve hodiny....
či už ľudia konečne dostali rozum a pošlú tú dzurindovsko- miklošovskú ťažkú,
...nedostali ......nastúpila ficovsko - počiatkovská - paškovská.....
nenažranú,arogantnú mafiu do kelu alebo nie- našťastie slováci ukázali že vačšina z nich je vyspelá a 1.100.000 volilo cestu k lepšiemu
...že biele goliere budú pokračovať....len iné kontá budú naberať na tých nulách......už len internacionálu si zaspievajme , pieseň práce tiež ...
Mám pocit, že ak Fico, neurobí nejaké fatálné chyby,
...neboj , on - oni sa " poučili " z tých minulých....opakovanie je matkou múdrosti.....no v tejto situácii je to skôr na plač ako na radosť....
tak to má rozbehnuté aspoň na 20 rokov- túto popularitu už tak lahko nestratí
...no jo , rozbehnutý vlak je ťažko zastaviť ...
- ak bude rozumný,
...nebol , nie je , nebude .......bol , je , aj bude to len populista .....radšej mohol kandidovať za prezidenta ( aspoň by mohol byť tiež za toho oficiálneho " uja " ....) , nakoľko hentá " figúrka " má dosť oklieštené právomoci - našťastie ....
tak po budúcich voľbách odídu na smetisko dejín aj SaS Sdkú-sklamalo ma tých 0,9% navyše pre sdkú- škoda- modrá mafia získala kreslá v parlamente, z čoho som smutný, ale asi posledný krát...
...never - smútiť , budeš ešte nie raz , čo sa politiky týka....
týmto všetkým ľuďom ďakujem, že poslali kade lahšie všetkých tých- miklošov, dzurindov, lopatkov, kaníkov a pod.-fuj...
...aj tých raz pošleme.....ficovcov ......." nikdy nevstúpiš do tej istej rieky dvakrát "..vraví čínske príslovie - holt , Dunaj , Váh , Hornád ... sa proti prúdu otočili...
pomerne dosť sa v politike vyznám, poznám velmi veľa ľudí v politike,veľa sa s nimi stretávam a nepotreboval som ani gorilu na to, aby som vedel,že Mikloš je v historii slovenska vagabund č. 2- a preto viem čo a jak- ja viem,že Fico nieje úplne že perfektný, má chyby,ale tá strašná mafia je ovela horšia ako Fico...
STANO ............MAFIA SI NEVYBERÁ.....jej je jedno , kto je pri moci , svoje chodníčky ku korytu si nájde , rypák zaborí ........či snáď nie ....???
...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pre buchača,
s celým tvojim príspevkom sa stotožňujem,
až na tu prvú vetu (že to vidíš, ako ťažkú okovu na členku).
-----------------
Voľby dopadli najlepšie, ako si kto dokázal predstaviť.
Vyčkaj času a uvidíš.
----------------------
Lebo keby zostal Mikloš, Radičová, Sulík a spol. mali by sme okovy trošku ľahšie, ale o to dlhšie. Ak bude Fico, Počiatek a spol., okovy budú ťažšie a ostrejšie, ale o to kratšiu dobu.
Bez bankrotu sa Slovač nepoučí a nikdy sa nenaučí žiť na vlastnú zodpovednosť. Až keď bude kasa úplne prázdna a až nám už nikto nebude chcieť nič a za nič na svete požičať, až potom skončí dotovanie a kŕmenie rybami a začneme sa učiť chytať ryby.
-------------------------
Naviac sa konečne vytvorí aj pravica taká, aká má byť. (nie stredopravá)
Veď čo to je? Stredo Horný? Stredo Malý?
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77



bubkoch

23 Hours Ago #3188 ela77 teba je do toho velke h**** ... je to moj nazor

tak toto ma rozčúlilo, takýto ľudia, ktorí vedia iba urážať nepatria do teto komunity poraďákov. Názor si môže povedať každý aký chce, ale byť sprostý a urážať a presviedčať iba o tom aký on je správny.Žiaľ môj slovník neobsahuje také termíny, aby som dokázala na neho zareagovať. Ja som iba dala minikomentár, že nemá právo nazývať debilmi 1 milion ľudí, ako on vie kto koho a aké vrstvy a aké vekové hranice volili koho toho. a on mi napíše , že ma je hovno do toho, alebo, že by tu vznikala skupina, ktorá chce poradu ovládať? Ešte dobre že admin tému uzavrel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88 Pozri príspevok
Pre buchača,
s celým tvojim príspevkom sa stotožňujem,
až na tu prvú vetu (že to vidíš, ako ťažkú okovu na členku).
-----------------
Voľby dopadli najlepšie, ako si kto dokázal predstaviť.
Vyčkaj času a uvidíš.
----------------------
...čakanie je moje druhé JA .....
--------------------------------------------------------------------------------
...ako dopadli , tak dopadli ...mne je to v podstate nie/jedno.....šak sa uvidí .....
----------------------------------------------------------------------------------
Gorily boli doteraz ...pred tým to bol iný zverinec - zoo....som len zvedavý , čo za tvora/ov na Slovensko do toho " ZOO " doba donesie ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač Pozri príspevok
...čakanie je moje druhé JA .....
--------------------------------------------------------------------------------
...ako dopadli , tak dopadli ...mne je to v podstate nie/jedno.....šak sa uvidí .....
----------------------------------------------------------------------------------
Gorily boli doteraz ...pred tým to bol iný zverinec - zoo....som len zvedavý , čo za tvora/ov na Slovensko do toho " ZOO " doba donesie ...
Ja som chcel len poukázať na ten rozdiel. Pravica - ľavica, či dokonca ľavicová pravica.
Ta Stredopravica nám robila len také pravidelné odbery krvi a tak sme sa len malátne ponevierali a pomaličky zdochýňali. Teraz, keď tu bude samostatná ľavica, SMER, Fico nám pekne predvedie, ako si ten náš sociálny štát vlastne predstavuje. Ukáže nám, aký je rozdiel, keď ti niekto robí pravidelné odbery a keď ti niekto trvale pustí žilou.
---------------------------------------------------
Myslím, že podrezaný dlho nekrváca a preto sa netrápi tak dlho, ako ten s pravidelnými odbermi.
No a že nám Fico pustí žilou, je fakt. No a fakt je aj to, že nás nemôže podrezať, lebo nemá 90 hlasov.
Ak by ich mal, až to by si videl, aká by to bola zakálačka.
--------------------------------
Tak že z tohoto pohľadu, to dopadlo najlepšie, ako len mohlo.
Naposledy upravil jar88 : 12.03.12 at 11:47
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88 Pozri príspevok
Ja som chcel len poukázať na ten rozdiel. Pravica - ľavica, či dokonca ľavicová pravica.
Ta Stredopravica nám robila len také pravidelné odbery krvi a tak sme sa len malátne ponevierali a pomaličky zdochýňali. Teraz, keď tu bude samostatná ľavica, SMER, Fico nám pekne predvedie, ako si ten náš sociálny štát vlastne predstavuje. Ukáže nám, aký je rozdiel, keď ti niekto robí pravidelné odbery a keď ti niekto trvale pustí žilou.
---------------------------------------------------
Myslím, že podrezaný dlho nekrváca a preto sa netrápi tak dlho, ako ten s pravidelnými odbermi.
........toto je rýchlejšie ......
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač Pozri príspevok
........toto je rýchlejšie ......
To máš pravdu, ale čo by z toho mal?
On potrebuje hotovú dojnú kravu.
Jednoducho chce dojiť, lízať smotanu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...
OK, buchy, nechajme to tak...- svoj názor som si povedal, ty svoj a uvidíme čo a ako a už končím s politikou momentálne- nerád by som sa s tebou pohneval, lebo si ťa vážim, za to čo si v živote dokázal a mám ťa svojím sposobom aj rád...
ale svoje videnie sveta som musel povedať..., ja si názory poviem, aj ked viem že sa to kopu ľuďom nepáči, ale mne na tom nezáleží...
aj tak raz umreme všetci...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Bavte sa chlapci, smutno mi je. Uzil som si aj za Fica aj za Dzurindu. Volit nechodim, sam som zvedavy, co sa z toho vykluje. :-)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

alabut Pozri príspevok
Bavte sa chlapci, smutno mi je. Uzil som si aj za Fica aj za Dzurindu. Volit nechodim, sam som zvedavy, co sa z toho vykluje. :-)
Čo iné z toho má vzísť, ako sociálna rabovačka s následným bankrotom.
Národ si to užije, poučí sa, riadne schudobnie, zadĺži sa, ale tak či tak vždy prežije aby to mohol zaplatiť.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To je fakt,Vaše deti aj vnučatá budu mať čo platiť.Co už.Väčšina rozhodla.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nepredbiehajme udalosti, lebo sa vase priania vyplnia. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
OK, buchy, nechajme to tak...- svoj názor som si povedal, ty svoj a uvidíme čo a ako a už končím s politikou momentálne- nerád by som sa s tebou pohneval, lebo si ťa vážim, za to čo si v živote dokázal a mám ťa svojím sposobom aj rád...
ale svoje videnie sveta som musel povedať..., ja si názory poviem, aj ked viem že sa to kopu ľuďom nepáči, ale mne na tom nezáleží...
aj tak raz umreme všetci...
...detto ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

alabut Pozri príspevok
Nepredbiehajme udalosti, lebo sa vase priania vyplnia. :-)
No tak tomu ver, že sa vyplnia,
len s tým rozdielom, že to niesu naše priania. Nikto si to nepraje a dokonca si to nepraje ani jeden z toho milióna bulov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...díky, alabutík, cukru mám strašne málo aj tak, štamprdla nebude, ale obedňajšiu kaficu dám na stôl,ak máš chuť, aj tebe pošlem..inak pohoda,čas na spanie...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No to, to, to spanie ti dobre zislo na um, ja ta rad posluchnem. :-)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Stanislav 1975 Pozri príspevok
OK, buchy, nechajme to tak...- svoj názor som si povedal, ty svoj a uvidíme čo a ako a už končím s politikou momentálne- nerád by som sa s tebou pohneval, lebo si ťa vážim, za to čo si v živote dokázal a mám ťa svojím sposobom aj rád...
ale svoje videnie sveta som musel povedať..., ja si názory poviem, aj ked viem že sa to kopu ľuďom nepáči, ale mne na tom nezáleží...
aj tak raz umreme všetci...
Nikto ti to videnie sveta neberie.
Ale.!
Prečo do toho vášho sveta ťaháte aj nás?
--------------------------------------------
Prečo sa nespolčíte a nezaložíte si niečo na spôsob Izraelských kybucov.
Tam si spoločne žijú na spoločnom a neobťažujú tým slušných ľudí. Keď si niečo poserú, poserú to sebe a iných sa to nedotýka. Rovnako, ako keď si niečo poserie kapitalista.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, keby kapitalista sedel doma na riti, tiez by sa mi ulavilo. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať