Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jar88 Pozri príspevok
Mohla by si si všimnúť, že tam už nemá SNS a ani HZDS. Jednoducho nemá sa s kým lepiť.
---------------------------
Otázne však je, akú cenu má pre KDH zmluva s Vatikánom. Či im stojí za ústavu.
..

..a čo, podľa teba, by mal lepiť?..je dosť silný, aby to tu ukočíroval,háveď za sebou ťahať nepotrebuje..a takí, ako ty, nebudú nikdy spokojní s ničím, ani keby im niekto zlatým šípkom riťku škrabkal...odo mňa dostal môj hlas, aj od miliona ďaľších mne podobných, tak načo by sme mali špekulovať, čo , s čím, načo, prečo, a okolo toho..
...ak si si nestihol všimnúť, berie so sebou tých, ktorých má otestovaných, svojich, ktorí si nerobia z huby prdel a v ťažkej chvíli sa mu neotočia zadkom...no a nesľúbil, že šmahom ruky tu zvýši dôchodky a zníži štátny deficit pod 3%...ale keby nevedel, ako na to ísť, nejde do toho a mohlo by mu byť 3x u prdele, ako to so slovačou dopadne pri vláde maryše a zlepenca...len trpezlivosť, jarajko, trpezlivosť to chce...a , jarajko, prečo ty ešte nie si poradcom premiera?..či máš k nemu ďaleko?..kuwňa, však ja s takou kombináciou manipulácií, deštruktívnych informácií a neuskutočniteľných transformácií by som už dávno sedela v teplom dobre platenom kresielku...dááávnooo..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
ja mám stále kvalitu, dúfam že vydržia do júna potom by mali byť nové. sadivo už chystáme na naštartovanie
..

..jaj, s tebou by bolo dobre sa kamarátiť, keď už budú zemiačky na vykopanie...čo?..vykopať a pozbierať by som zvládla, to ma baví..
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pepsikova Pozri príspevok
..

..a čo, podľa teba, by mal lepiť?..je dosť silný, aby to tu ukočíroval,háveď za sebou ťahať nepotrebuje..a takí, ako ty, nebudú nikdy spokojní s ničím, ani keby im niekto zlatým šípkom riťku škrabkal...odo mňa dostal môj hlas, aj od miliona ďaľších mne podobných, tak načo by sme mali špekulovať, čo , s čím, načo, prečo, a okolo toho..
...ak si si nestihol všimnúť, berie so sebou tých, ktorých má otestovaných, svojich, ktorí si nerobia z huby prdel a v ťažkej chvíli sa mu neotočia zadkom...no a nesľúbil, že šmahom ruky tu zvýši dôchodky a zníži štátny deficit pod 3%...ale keby nevedel, ako na to ísť, nejde do toho a mohlo by mu byť 3x u prdele, ako to so slovačou dopadne pri vláde maryše a zlepenca...len trpezlivosť, jarajko, trpezlivosť to chce...a , jarajko, prečo ty ešte nie si poradcom premiera?..či máš k nemu ďaleko?..kuwňa, však ja s takou kombináciou manipulácií, deštruktívnych informácií a neuskutočniteľných transformácií by som už dávno sedela v teplom dobre platenom kresielku...dááávnooo..
Asi ešte stále vie zháňať peniaze "vlastnou hlavou",
asi vie zohnať sponzorov, ktorý sú osvedčení a keď vedeli sponzorovať SMER,
určite budú vedieť zasponzorovať aj vytunelovaný štát.
---------------------------------------------------------
Fico im to určite vynahradí zo Smeráckej pokladne a ak nebude ani v nej, zatiahne to zo svojho.
Veď je dosť silný!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

VIVAT Slovakia! Vivat Smeráci...idetéééé!

Stanislav, nebola som tu dosť dlho, dnes som hľadala, a nič som nenašla. Čo tak si zarapovať? Dôvod je veľký, ako sama matička Bratislava.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88 Pozri príspevok
Lebo keby zostal Mikloš, Radičová, Sulík a spol. mali by sme okovy trošku ľahšie, ale o to dlhšie. Ak bude Fico, Počiatek a spol., okovy budú ťažšie a ostrejšie, ale o to kratšiu dobu.
No s tými okovami:
Ľahšie síce ťaháš dlho, ale ťaháš - a aj sa niekam dostaneš.
Ťažšie síce ťaháš, ale neutiahneš a stojíš namieste, prípadne na rypák capneš. Alebo prídeš o tú nohu - a čo už potom s kriplom? Je neužitočný - odstaviť, na vozík posadiť a druhý ho bude ratovať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

srska Pozri príspevok
nepotrebuje kanagon, piloty má dobré jarko
On nepotrebuje kanagon,
on potrebuje niekoho, na koho je možné sa stále vyhovárať.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ja myslím, že skôr z ohladuplnosti nedal najavo prílišnú radosť...prečo aj?..keby sa nebol národ sekol pred dvomi rokmi, nebolo by zlepenca a ani také škody..a kádéhákov nepotrebuje k tomu, aby mu pomáhali, lebo pozná ich potenciál, ale pre slušnosť ponúkol spoluprácu, všetkým, ak si si nevšimol...a myslím, že ich nepotrebuje, riťolezov, takže kroť svoje vášne...
Aké škody? ty kde žiješ? aby si za 2 roky vobec mala na kaficu a zaplatenie internetu. Asi si zabudla v akom stave a koľko bolo v pokladni keď začal vládnuť Smer a v akom stave a stavom v pokladni odovzdal vládu podľa Teba zlepencu.
Ty sa vyznáš v ekonomike asi ako ja v tom tvojom sadení uhoriek.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Petra Nová Pozri príspevok
VIVAT Slovakia! Vivat Smeráci...idetéééé!

Stanislav, nebola som tu dosť dlho, dnes som hľadala, a nič som nenašla. Čo tak si zarapovať? Dôvod je veľký, ako sama matička Bratislava.
No vidíš. Ty sa tešíš VIVAT Smeráci a duvesko buntoší, že Island.
----------------------------
Vraj sa treba zbaviť politikov, vraj ich treba pozatvárať a postaviť pred súd.
Možno aj vyhnať bez súdu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pivko Pozri príspevok
Aké škody? ty kde žiješ? aby si za 2 roky vobec mala na kaficu a zaplatenie internetu. Asi si zabudla v akom stave a koľko bolo v pokladni keď začal vládnuť Smer a v akom stave a stavom v pokladni odovzdal vládu podľa Teba zlepencu.
Ty sa vyznáš v ekonomike asi ako ja v tom tvojom sadení uhoriek.
Ja som zvedavý, ako sa zachovajú tí skalní voliči Smeru,
až im Fico oznámi, že si nevie požičať na trhu a preto ponúka "svojim občanom" výhodné štátne dlhopisy. Napríklad za 12% ročne so splatnosťou na 3 roky.
-------------------------
Koľko si ich kúpi napríklad taká pikoška.
Vraj je za vodou a peňazí má aj na holiča.
No a na pepsinu sa ani nepýtam, lebo viem, že ta ma zdravý rozum.
(tzn. keď dávajú, tak ber a keď bijú utekaj)
Naposledy upravil jar88 : 12.03.12 at 17:24
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ja myslím, že skôr z ohladuplnosti nedal najavo prílišnú radosť...prečo aj?..keby sa nebol národ sekol pred dvomi rokmi, nebolo by zlepenca a ani také škody..a kádéhákov nepotrebuje k tomu, aby mu pomáhali, lebo pozná ich potenciál, ale pre slušnosť ponúkol spoluprácu, všetkým, ak si si nevšimol...a myslím, že ich nepotrebuje, riťolezov, takže kroť svoje vášne...
...nikdy nezabudnem , ako sa tváril , keď nevyhral svojho času voľby ........šak mu sánku išlo vykĺbiť , jak stiskal tie zuby ...farebné televízory sa vtedy zmenili na čiernobiele , krvi by sa nedorezal.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tí potom len a - no a potom hrob.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jar88 Pozri príspevok
No vidíš. Ty sa tešíš VIVAT Smeráci a duvesko buntoší, že Island.----------------------------Vraj sa treba zbaviť politikov, vraj ich treba pozatvárať a postaviť pred súd.Možno aj vyhnať bez súdu.
Sám uznáš, že za duvesa nenesiem žiadnu zodpovednosť. Asi mu ten islandský revolučný profesionál počaroval mocou ľudu. Keď som hľadala Stanislavove príspevky, tak som našla aj zopár tvojich a veľmi som sa čudovala, že ty, rodený demokrat, by si najradšej vyhnal tých, čo sa ti veľmi nepáčia. Ja viem, že tvojim ideálom je žiť medzi slušnými. Len vec stojí tak, kde by ťa tí ozaj slušní poslali. Možno rovno na mesiac.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová Pozri príspevok
Možno rovno na mesiac.
Pardon, aby nedošlo k omylu . Myslela som Mesiac planétu,tu by si mohol začať osídľovať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...zadajte na YOU TUBE termín ...

volby 2002 fico

...a klik na " Fico prehral volby " , podtitulok - Ficova mysel.........neskutočné niečo , čítajte a pozerajte .....zamyslite sa ....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač Pozri príspevok
...nikdy nezabudnem , ako sa tváril , keď nevyhral svojho času voľby ........šak mu sánku išlo vykĺbiť , jak stiskal tie zuby ...farebné televízory sa vtedy zmenili na čiernobiele , krvi by sa nedorezal.....
Teraz vyhral a až keď si uvedomil čo vyhral, (prázdnu kasu) jednoducho zmäkol.
Asi mu už Počiatek stihol pripomenúť, že máme aj záväzok k Eurovalu a že to je niečo podobné, ako keď prídeš do banky pre hypotéku s tým, že si ručiteľom na ďalších 25 hypoték.
--------------------------------
Nuž nájdi takého mamlasa, ktorý by ti požičal.
Ale Fico to vie, asi vlastnou hlavou.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
jar88 Pozri príspevok
Ja som zvedavý, ako sa zachovajú tí skalní voliči Smeru,
až im Fico oznámi, že si nevie požičať na trhu a preto ponúka "svojim občanom" výhodné štátne dlhopisy. Napríklad za 12% ročne so splatnosťou na 3 roky.
-------------------------
Koľko si ich kúpi napríklad taká pikoška.
Vraj je za vodou a peňazí má aj na holiča.
No a na pepsinu sa ani nepýtam, lebo viem, že ta ma zdravý rozum.
(tzn. keď dávajú, tak ber a keď bijú utekaj)
12% Pa ? tak to ja nakúpim aspoň za 200 mega.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jar88 Pozri príspevok
Teraz vyhral a až keď si uvedomil čo vyhral, (prázdnu kasu) jednoducho zmäkol.
Asi mu už Počiatek stihol pripomenúť, že máme aj záväzok k Eurovalu a že to je niečo podobné, ako keď prídeš do banky pre hypotéku s tým, že si ručiteľom na ďalších 25 hypoték.
--------------------------------
Nuž nájdi takého mamlasa, ktorý by ti požičal.
Ale Fico to vie, asi vlastnou hlavou.
..mohol by si povedať otvorene, čo proti nemu máš...spal ti s frajerkou, či odrel ti miláčika na dvore, alebo zobral kýblik z piesočka?..

..jarajko, a vyzeral on, že by za dva roky v parlamente spal, alebo blúdil myšlienkami kadetade?..myslíš, že nevedel, do čoho ide, keď podal kandidatúru?..že prázdna kasa a štátne dlhy sú pre neho pojem neznámy, asi tak, ako pre mikiho či ostatných?..pokiaľ si spomínam, kedykoľvek padla nejaká otázka na tému financie,(a otázky novinárov bývajú fakt zákerné) odpoveď bola adekvátna a rozumel jej aj bežný človek...čo sa u odpovedí iných politikov teda nedá nejako zvlášť tvrdiť..a tu viem, čo píšem, politikov totiž hodnotím aj podľa toho, koľko viet si z ich prejavu dokážem zapamatovať-to jest, koľko rozumnej reči mi prejde uchom...a napríklad taká ivetka, či luca, zavarujbože miklák či pipčic-to ani okolo vlasov neprejde, musím prečítať...asi tak..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pivko Pozri príspevok
Aké škody? ty kde žiješ? aby si za 2 roky vobec mala na kaficu a zaplatenie internetu. Asi si zabudla v akom stave a koľko bolo v pokladni keď začal vládnuť Smer a v akom stave a stavom v pokladni odovzdal vládu podľa Teba zlepencu.
Ty sa vyznáš v ekonomike asi ako ja v tom tvojom sadení uhoriek.
nuz zlepenec odovzdava krajinu v takom stave,je pravda ze aj kvoli mensiemu stavu cerpania eurofondov,ale davam do pozornosti narast vydavkov statnej spravy o 11 %,dalej odovzdavaju krajinu s kolapsom danovej spravy a ktovie kolko este rozhajdakaju,vsak nech ma Fico problemy,ved cim horsie tym lepsie,tak tolko asi o zodpovednej pravici a este na okraj bez ich hlasov by neboli predcasne volby,tak miesto kritiky a urazania volicov Smeru,treba pozriet aj do vlastnych radov http://www.24hod.sk/statny-rozpocet-...-cl188358.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..konštatujem úpadok kaviarne...už tu nebudú na večeru koláčiky, šnicle, domáce šunty a klbáska...len politika a politika na obecný spôsob..možno aj bez majonézy...
rozdel to na fajčiarsku a nefajčiarsku časť a tie potom na ľavú a pravú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať