Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
katarina.j Pozri príspevok
Môžete prosim zahlasovat za moju krstnu dcerenku-moje slniečko? dakujem vopred :-) http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/10637
a este v jednej kategorii-prosiiiiiiiiim
http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/8826
..

..kliky pridané, takému slniečku by som dala aj po desať!..nemohla by si urobiť tému?..aby sa to ľahšie hľadalo?..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

jak kukam reality show,tak u nasich bratov to je podobne ako u nas-kuchari makali bez vyplat,tam uz toho hodne mali co im sef dlzil,takisto ako dodavatelom,zariadenie kuchyne slabota ale hlavna vec ze pan podnikatel sa vozil na BMW a mal vsetko v pazi,len pysky si otvaral na zamestnancov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Aj ja, aj ja sa hlasim k pepsine do sluzby. :-)
..

..joj, ty by si bolo môj prasopes?..môžeš, robo ťa zožerie ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
my ideme pomaly vetošovi aj moj chlap do frčal na pár hodín...
..

..posielam mojich andelíčkov s vami,nech belmondíčkovi pomôžu...myslím na vás silno..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
jak kukam reality show,tak u nasich bratov to je podobne ako u nas-kuchari makali bez vyplat,tam uz toho hodne mali co im sef dlzil,takisto ako dodavatelom,zariadenie kuchyne slabota ale hlavna vec ze pan podnikatel sa vozil na BMW a mal vsetko v pazi,len pysky si otvaral na zamestnancov.
..

..ale!..však raj na zemi -to miesto pozná len náš jarajko88 and company, a tí veru neprezradia...a chleba má všade len dve kôrky...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... alabutkin byvaly hafkac, chodila s nim ako s kravou na pasu (komotne). :-)
Picture 116.jpg  
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vcera fajna torta a dnes nic,az zajtra zmrzlina-to tak ked som dajak zacal zaludok rozmaznavat a on potvora sa citi plano bez maskrt
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina, kde chodis klikat sa mi pacilo, akoby som seba videl. Len u nas je v mode furik.
1215586_.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
my ideme pomaly vetošovi aj moj chlap do frčal na pár hodín...
teplota trochu klesla.....ešte zajtra posledná kontrola a v piatok ho otvoria,alebo aj nie povedal že najprv kukne kamerou.... a to bude "buď alebo".... pýtala som sa čo počuť na tom jeho srdiečku, že zlý rytmus má, jedna chlopňa asi nie je ok, ale to si len myslí...preto posielal k MVDr. Ficovi...
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
teplota trochu klesla.....ešte zajtra posledná kontrola a v piatok ho otvoria,alebo aj nie povedal že najprv kukne kamerou.... a to bude "buď alebo".... pýtala som sa čo počuť na tom jeho srdiečku, že zlý rytmus má, jedna chlopňa asi nie je ok, ale to si len myslí...preto posielal k MVDr. Ficovi...
..Luj, nevzdávaj to ešte.... treba pozitívne myslieť, držím päste z celých síl....taký múdry a krásny hafo ešte nie je na psie nebíčko....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
teplota trochu klesla.....ešte zajtra posledná kontrola a v piatok ho otvoria,alebo aj nie povedal že najprv kukne kamerou.... a to bude "buď alebo".... pýtala som sa čo počuť na tom jeho srdiečku, že zlý rytmus má, jedna chlopňa asi nie je ok, ale to si len myslí...preto posielal k MVDr. Ficovi...
....

no ja by som celého veterinára poslala doniekam!!...to je aké chovanie , zviera tomu nerozumie a ty si si čím zaslúžila, aby on tvojho belmondíka urážal?..kopla by som ho!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina, kde chodis klikat sa mi pacilo, akoby som seba videl. Len u nas je v mode furik.
.

..no..ale kalapík máš fajný, modernýýý...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

1Dara Pozri príspevok
zdanit dochodok? chore!!!!!!
si v druhom pilieri? Tak to máš jedno nie je choré odvádzať si z platieb na dôchodok svoje % za správu?
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
pepsikova Pozri príspevok
..

..kliky pridané, takému slniečku by som dala aj po desať!..nemohla by si urobiť tému?..aby sa to ľahšie hľadalo?..
No neviem kam by som to zaradila....mne to pripadlo najjednoduchsie tu to dat :-) či dat temu "zlatičko roka"? hmmmm.....dakujem za kliky :-) btw.da sa hlasovat kazdučky den :-D
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..zdaniť dôchodky, no, to je najjednoduchšie dokázateľný príjem, ktorý dáva štát, tak prečo by si to nedal zaplatiť?..teraz by to bol dosť veľkýá humus, myslím, že toto neprejde...myslím, že robo zostane pri svojich nápadoch a vezme zdravotným poisťovniam zisky z peňazí poistencov, ktoré im aj tak nepatria, no a potom sa uvidí...dnes je streda, v stredu ani tráva nerastie, tak ani ja s politikou nechcem dnes nič mať...
..idem držať palčáky môjmu decku,ponúkli mu robotu, na ktorú čakal...
ešte aby som potom ako dôchodca v senilnom veku zabudol podať D. priznanie a to penále!!!!!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54 Pozri príspevok
ešte aby som potom ako dôchodca v senilnom veku zabudol podať D. priznanie a to penále!!!!!
Na to určite štát nezabudne - zdaní ich zrážkovou daňou ...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
....

no ja by som celého veterinára poslala doniekam!!...to je aké chovanie , zviera tomu nerozumie a ty si si čím zaslúžila, aby on tvojho belmondíka urážal?..kopla by som ho!!...
..no vieš, Pepsi, zbytočne sa nerozčuluj, škodí to kráse a Ty scéš byýýýť furt pekná, tak sa nevzrušuj.... od takého vetoša-mäsiara treba odísť a pekne praštiť dverami, aby sa mu skelnené vitrínky rozsypali ako kocky z lega.... no šťull nám to nepomóóže, tak aspoň myslime pozitívne a posielajme tú správnu energiu nášmu psiemu kamošíkovi a aj Luj potrebuje povzbudiť... a ak predsa sa rozhodnéééš ísť kopnúť do toho blba, idem s Tebóóu - naposledy som zmastila chlapa v 2. ročníku na ZŠ /on bol chudák iba 4.ták/ , takže oprášim minulosť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad Pozri príspevok
Na to určite štát nezabudne - zdaní ich zrážkovou daňou ...
Snáď nebude ten štát taký nezodpovedný aby sa pripravil o príjmy z penálov a čo tí exekútori, sudcovia, advokáti by robili?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54 Pozri príspevok
ešte aby som potom ako dôchodca v senilnom veku zabudol podať D. priznanie a to penále!!!!!
...no, len aby vôbec nejaký dôchodok o rok-dva ešte vyplácali...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evuš Pozri príspevok
...no, len aby vôbec nejaký dôchodok o rok-dva ešte vyplácali...
veď sa nehovorí že všetkým bude zdanený, len tým čo bude vyplatený nad... čo je pod alebo vôbec, tých sa to netýka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať