Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...večerný čajík varím...lui už pridala koláčiky, tak pohoda sa môže začať...a dnes som stretla anjela...a je mi fajn...aj vám tak prajem..

ešte na mňa aj niečo na mňa lezie..... tak ked nebude vadiť zázvorový.....
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

takže malý nákuk, manžel chorý, doma má pre istotu až 2 pc, ani jeden mi nepožičia, teraz som mu jeden zhrabla, že zaplatím faktúru za opravu notebooku, ktorý fyzicky dostanem v pondelok, takže dovtedy sa mi tu držte
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

calawen Pozri príspevok
takže malý nákuk, manžel chorý, doma má pre istotu až 2 pc, ani jeden mi nepožičia, teraz som mu jeden zhrabla, že zaplatím faktúru za opravu notebooku, ktorý fyzicky dostanem v pondelok, takže dovtedy sa mi tu držte
lakomec
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
takže malý nákuk, manžel chorý, doma má pre istotu až 2 pc, ani jeden mi nepožičia, teraz som mu jeden zhrabla, že zaplatím faktúru za opravu notebooku, ktorý fyzicky dostanem v pondelok, takže dovtedy sa mi tu držte
..

..oki, a držíme ti flek..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..lui, ako je belmondík?..

hybaj na balkón, dáme cigu a hodíme reč..mám nikotínový dlh dnes...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..lui, ako je belmondík?..

hybaj na balkón, dáme cigu a hodíme reč..mám nikotínový dlh dnes...
teplota vysoká... zajtra o 10h u vetoša, pes mi zostarol "zo dňa na deň" stareček muž povedal, že na očiach mu to vidno najviac, teda okrem toho že žiadna jeho klasická nálada sa podela kdesi k. ja som stále v šoku že ti niekto v utorok povie že pes ti môže zomrieť....v piatok.... viem že má bolesti ale ani nemukne občas "bez dôvodne štekne" ako sme prišli od vetoša musela som si streliť lexíka-pospala som si do 20.00h stále sa schováva pod stôl u dcéry....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
teplota vysoká... zajtra o 10h u vetoša, pes mi zostarol "zo dňa na deň" stareček muž povedal, že na očiach mu to vidno najviac, teda okrem toho že žiadna jeho klasická nálada sa podela kdesi k. ja som stále v šoku že ti niekto v utorok povie že pes ti môže zomrieť....v piatok.... viem že má bolesti ale ani nemukne občas "bez dôvodne štekne" ako sme prišli od vetoša musela som si streliť lexíka-pospala som si do 20.00h stále sa schováva pod stôl u dcéry....
ked som toto chcela s konzultovať v téme "starostlivosť o psa" nik mi neodpísal a aký sú tam odborníci.....ale asi iba na psov s PP, len údajne pes ktorý je bez PP je bastrad a kedže je môj bez PP, tak asi ani neunúvali... nevadí už je neskoro, je to signál že pes prejavuje že je chorý
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

potesilo ma ze uz aj niektory ekonomicky experti uznali to co tvrdim uz dlho http://www.aktuality.sk/clanok/20316...yberacov-dani/
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

S tym clankom suhlasim, len nevidim opatrenia proti najvacsim spotrebitelom dani. Ti sa stavaju nad stat a urcuju jeho smerovanie, zavadzaju anarchiu a korupciu, nie platitelia dani.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ked som toto chcela s konzultovať v téme "starostlivosť o psa" nik mi neodpísal a aký sú tam odborníci.....ale asi iba na psov s PP, len údajne pes ktorý je bez PP je bastrad a kedže je môj bez PP, tak asi ani neunúvali... nevadí už je neskoro, je to signál že pes prejavuje že je chorý
..

..lui, neboj, všetko dnes dobre dopadne a belmondíkovi sa polepší, držíme palčeky, had aj decko sú zainteresovaní, tak držia tiež...dobre to dopadne!!!...
...a je nám jedno, kolko papierov má či nemá belmondo!...záleží na tom, či ty máš papiere v pudilári, lebo toto je dnes už len o peniazoch...ako všetko okolo...a ak nemáš, zložíme sa pre belmondíka...
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Este chvilu pospat, kym pepsina zacne s drezurou, nakrmit by ma mala najskor. :-)
vlcsnap-2012-03-14-11h48m09s101.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny slniečkový deň...tento týždeň sú samé operácie, tak hádam dnes tiež dopadne v poriadku aj belmondík..držte prosím, palčoky, lui aj havík to potrebujú...
...káva je na stole,šarkan prečítal všetky esemesky,had je už takmer zbalený, slnko vylezené,okná špinavé, ale nevadí, detaily dotvoríme neskôr,je piatok, ani tráva nerastie, ani politika ma ešte dnes nezaujíma, pohodu a úsmev vám prajem...

...a len tak medzi nami, ten sviniar včera s úsmevom zhodil zodpovednosť, na koho len mohol a myslel si, že keď sa ospravedlní národu, všetko bude v poriadku a zase si kludne bude sedieť v parlamente...a keď brusel zistí, aký je to hajzlík, veru o robote tam môže len snívať...kopla by som ho..no, ale to len tak, na okraj...

...ešte pozdrav alabutíkovi a krásny deň...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Este chvilu pospat, kym pepsina zacne s drezurou, nakrmit by ma mala najskor. :-)
..

..joooj, alabutík, ja by som spala, len šarkan s prvým svetlým lúčom slnka mátoží, budí ma a tak sme ranné vtáčatá už dávno!..už stihol vyžobrať kôrku z chleba, psí koláčik a teraz snorí pod kredencom, či nezostali nejaké omrvinky,potom nakukne do svojej misky a porieši niečo...
..fajn deň ti...aj alabutke...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
no tak pepsinka nie si sama-ranné vtáča :-) ja už od 7:05hod. v praci....som zvedava aký bude dnik....dufam, že aspon slniečko zohreje trošku a konečne bude teplo....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... aj alabut je vtak, neviem ci ranny. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na úsmev:
ptáčátko....jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Na úrad práce v Banskej Bystrici príde chlapík a upúta ho inzerát na
miesto "gynekologický asistent". Tak sa spýta úradníka, v čom táto
práca spočíva.
Úradník vytiahne zložku a hovorí:
"No to prijmete príslušnú dámu, pripravíte ju na vyšetrenie,
vyzlečiete jej spodné prádlo, uložíte ju na vyšetrovacie kreslo
a potom jej pohlavný orgán premasírujete
olejom kvôli prekrveniu pre ľahšie vyšetrenie... Plat je 1.300,-
mesačne, ale ak máte záujem, musel by ste ísť do Brezna."
Chlapík sa prekvapene pýta:
"Tá práca je teda v Brezne?"
Úradník:
"Nie, práca je tu, v B. Bystrici, ale v Brezne momentálne končí zástup
záujemcov..."*
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina, ale hniezdo pod vajcia ste doniesli vy a my sme len sedeli a sedeli.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
DanielkaSĽ vám všetkým ďakuje za pozdravy a priania na skoré vyzdravenie, veľmi si to váží. Leží s vyloženou zasadrovanou nohou a dnes že už musí trénovať na barliach. Tak jej držme palce, aby sa to dobre naučila, lebo tie barle bude dlhú dobu potrebovať. Pekný deň Vám všetkým.
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
ked som toto chcela s konzultovať v téme "starostlivosť o psa" nik mi neodpísal a aký sú tam odborníci.....ale asi iba na psov s PP, len údajne pes ktorý je bez PP je bastrad a kedže je môj bez PP, tak asi ani neunúvali... nevadí už je neskoro, je to signál že pes prejavuje že je chorý
Mne v tej téme odpísali aj bez PP, že keď sa schováva, tak dáva najavo, že mu je zle. Aj náš sa teraz schovával v šope pod pracovný stôl, nedal sa dočiahnuť, ani ruku sme nemohli načiahnuť, čo bol celý zo seba nervózny. Celý čas, čo mu nebolo dobre, bol pod tým stolom, ani v svojom brložku nebol. Len von vyšiel trošku potlačiť, napiť sa trošku vody a zasa zaliezol.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať